Ціни
Увійти
Програма для медичного кабінету

Вступ

Бізнес у сфері медицини завжди має попит. Люди, так чи інакше, потребують кваліфікованої медичної допомоги. Так, відкриття медичного кабінету стане ідеальним стартапом для підприємця з вищою медичною освітою.

З одного боку, відкрити заклад такого типу складно. Вам знадобиться медична ліцензія. Проте якщо ви вже практикуючий лікар або ж випускник медичного ВНЗ, це просто ідеальний бізнес. Так, для початку не знадобиться великих інвестицій. Усе, що вам потрібно – це освіта та трохи підприємницьких умінь. З другим кроком ми допоможемо розібратись.

Сьогодні поговоримо про тонкощі запуску власного медичного кабінету, програмне забезпечення для стартапу та варіантах збільшення доходу.

Витрати можуть різнитися. Так, якщо ви самі лікар, можна орендувати невелике приміщення та приймати пацієнтів там. Звичайно, певні спеціальності потребують додаткового обладнання, але не всі. Відкрити невелику практику на одного лікаря можна в середньому за $5 000. Кабінети більшого розміру або ж такі, що потребують спеціалізованого коштовного обладнання коштуватимуть до $15 000.

Цей показник прямо залежить від початкових інвестицій. Невеликий кабінет окупиться швидше. Так, повернути кошти вкладені в практику на 1 лікаря можна за 6 – 9 місяців. Практики більшого розміру потребують більше часу на повернення ресурсів. Такий бізнес окуповується в середньому за 12 – 15 місяців. Маркетинг та розумне програмне забезпечення легко та просто оптимізують ваш бізнес та допоможуть пришвидшити повернення інвестицій. Рекомендуємо вибрати відповідну CRM ще до запуску. Це оптимальний варіант.

Найкраще відштовхуватись від потреб саме вашого медичного кабінету. Так, запишіть задачі, які потрібні вам та порівняйте цей список з переліком функцій, що пропонують CRM. Таким чином ви зможете обрати ідеальний варіант для будь-якої медичної практики.

Сьогодні існує багато сервісів, які надають якісні послуги з організації бізнесу у сфері медицини. Відмінним варіантом стане програма EasyWeek – ефективне управління медичним бізнесом та безкоштовний сайт. Великий плюс програми є інтерфейс українською мовою.

Сторінка медичного кабінету в системі EasyWeek

Бізнес у сфері медицини 2022

Підприємці вагаються чи варто відкривати новий бізнес у такий неспокійний час. Насправді гарно продуманий проєкт неодмінно принесе користь вам та соціуму. Так, медичний кабінет – чудова інвестиція у майбутнє. Попит на медичні послуги не спадає ні під час пандемії, ні під час війни. Саме тому медична практика неодмінно принесе прибуток. Звичайно, якщо правильно все спланувати.

Почати варто з бізнес-плану. Він стане вашим головним документом на шляху до омріяного проєкту. Ось основні кроки, які варто зазначити у бізнес-плані медичної практики:

 1. Аналіз ринку. Важливо чітко розуміти свою нішу.

 2. Пошук локації. Медичну практику краще відкривати у місцях великого скупчення потенційних пацієнтів. Наприклад, у спальному районі чи торговому центрі.

 3. Оформлення документації. Потрібно ретельно ознайомитись з переліком документів, які знадобляться для відкриття медичного закладу. Окрім стандартних реєстраційних форм, вам знадобиться й медична ліценція.

  Корисна інформація: ви також можете відкрити медичну практику за ліцензією лікаря, який там працюватиме. Такий варіант підійде підприємцям без медичної освіти.

 4. Пошук персоналу. Якщо ви плануєте відкрити практику на декілька направлень, варто підшукати освічених лікарів. Мотивація команди тут грає не останню роль.

 5. Маркетингова кампанія. Навіть найкраща практика не здобуде клієнтів без гарного маркетингу. Рекомендуємо ще перед відкриттям продумати маркетингову стратегію. CRM вам у цьому допоможе.

Як привабити пацієнтів до медичного кабінету

Розумна маркетингова стратегія допоможе привабити перших пацієнтів та створити лояльну аудиторію. Найголовніше правильно вибрати нішу та під'єднати якісне програмне забезпечення для допомоги з маркетингом. EasyWeek, наприклад, пропонує не лише рекламні розсилки та детальну аналітику, але й новітні варіанти маркетингу. Як от QR-коди для онлайн-бронювання та додавання посилання на запис до соціальних мереж.

Дієві способи привабити пацієнтів до медичної практики:

 • Унікальна пропозиція. Подумайте у чому ваша особливість. Клієнт цінує унікальну послугу, тому охоче прийде саме до вас.

 • Презентація онлайн. Важливо познайомити клієнтів з вашою практикою. Ідеальним варіантом стане профіль у соціальних мережах. Це просто та зовсім недорого. А без запуску реклами, то й взагалі безкоштовно. Вести такий акаунт спершу можна самотужки.

 • Акції та знижки. Ми всі любимо вигоду. Запропонуйте гостям вигідну пропозицію і прибуток виросте. Так, ви порадуєте і себе, і клієнтів.

 • Колаборації. Також можна скооперуватись зі схожим бізнесом та запропонувати пацієнтам сети послуг. Знову ж таки, така пропозиція вигідна буквально всім.

 • Атмосфера. Здавалося б, неочевидний момент, але атмосфера дуже важлива. Клієнти мають почувати себе комфортно. Лише так вони повернуться знову. Для цього бажано ознайомити персонал з психологією ефективного спілкування з клієнтом.

Програма для медичного кабінету

CRM в топі простих та ефективних програм для медичних закладів. Такий сервіс допоможе у перших кроках як у плані маркетингу, так і в управлінських питаннях. Основні переваги використання CRM:

 • Онлайн-запис на прийом. Пацієнти зможуть легко записатись онлайн 24/7.

 • Нагадування про візит. Система надішле сповіщення про візит пацієнту та лікарю. Так, кількість накладок точно зменшиться.

 • Маркетингові інструменти. Залежно від системи, ви отримаєте певну кількість маркетингових інструментів. Зазвичай, це різні види розсилок, інтеграція з соціальними мережами та посилання на швидке бронювання сервісу.

Це основні функції за які мільйони підприємців по всьому світу люблять CRM. Далі поговоримо про конкурентні переваги EasyWeek.

EasyWeek CRM для медицини

EasyWeek пропонує оптимальний варіант поєднання преміальної якості та доступної ціни. Ми розробили CRM з українською душею, яка працює на основі німецьких технологій. Так, EasyWeek CRM створена 2018 року українцями в Дюссельдорфі. Сьогодні, нам довіряють уже понад 10 000 користувачів по всьому світі.

Конкурентні переваги EasyWeek:

 • Сервіс працює в хмарі. Доступ можна отримати з будь-якої точки на карті за допомогою мережі Інтернет.

 • Онлайн-бронювання доступні у зручному форматі. Ми надаємо клієнтам безкоштовний сайт, віджет та посилання на бронювання для соціальних мереж. Так, клієнти точно забронюють вашу послугу швидко та без зусиль.

 • Система пропонує українську тех.підтримку. Ми розмовляємо українською та знаємо локальний ринок, тому точно зрозуміємо, що потрібно саме вам.

 • Ми надаємо безкоштовний тариф. Зараз важливо підтримати малий бізнес, тому підприємці з 1 локацією та 1 користувачем можуть користуватись сервісом безкоштовно. Для більшого бізнесу доступна гнучка система тарифів.

 • Вам доступні звіти та детальна аналітика. Тепер управляти бізнесом можна навіть з телефону. EasyWeek у цьому допоможе.

Сторінка медичної практики в системі EasyWeek

Висновок

Медична практика стане вдалою інвестицією за умови ретельного планування та підготовки. Послуги кваліфікованого лікаря завжди матимуть попит, тобто прибуток вам гарантовано. Головне правильно зарекомендувати себе.

У цьому вам допоможе CRM-система EasyWeek. Ми сприяємо не лише оптимізації рутинних робіт медичного кабінету, але й допомагаємо сформувати базу лояльних клієнтів. Гнучкі тарифи та різноманіття функцій роблять програму ідеальною фактично для будь-якого бізнесу. Спробуйте та переконайтесь самі. Ми надаємо безкоштовний тестовий період для ознайомлення з сервісом та 100% безоплатний сервіс для бізнесу з 1 локацією й 1 працівником.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює