Ціни
Увійти
Система онлайн-бронювання для сфери телемедицини

Система онлайн-бронювання для сфери телемедицини

Переваги онлайн-запису для сфери телемедицини. Як вибрати систему онлайн-бронювання та ефективно залучати клієнтів.

Вступ

Дистанційні медичні послуги мають великий потенціал. Вони значно знижують навантаження на систему охорони здоров'я. Телемедицина входить у спектр прикладних методів електронного медичного обслуговування, цей тип комунікації з пацієнтами – частина повсякденного життя для багатьох власників медцентрів.

Як використовувати переваги телемедицини для своєї клініки та отримати вигоду від спеціалізованих ІТ-рішень. Про це та інше читайте далі.

Це програма, яка дає змогу пацієнтам самостійно записуватися до лікаря. Власнику медцентру необхідно внести до системи базову інформацію (наприклад, розклад, процедури, ціни) і встановити віджет бронювання на своєму сайті.

Так, це дуже просто. Наприклад, такі можливості надає програма EasyWeek. Якщо свого сайту у вас немає, EasyWeek створить його для вашої клініки.

Програма онлайн-запису підходить для всіх центрів, де пацієнти мають записуватися на прийом заздалегідь. У блозі сервісу ви можете докладніше прочитати про те, як можна використовувати програмне забезпечення, наприклад, у практиці психолога, косметолога або стоматолога.

Консультація з лікарем

Що таке телемедицина

Телемедицина допомагає подолати фізичну відстань, використовуючи цифрові інструменти та комунікаційні технології – додатки та платформи для дистанційних консультацій. Ця концепція ще не набула широкого поширення, але дуже швидко набирає популярності. Наприклад, телемоніторинг або телеконсультації можуть поліпшити спілкування лікаря з пацієнтом і підвищити рівень життя людей у багатьох сільських або важкодоступних регіонах з нестачею лікарів.

Телемедицина – медицина завтрашнього дня?

Принаймні про це свідчать закони, які діють уже досить давно.

З 2018 року лікарям по всьому світу дозволено лікувати своїх пацієнтів через відеочат. Пандемія коронавірусу була періодом широкого поширення телемедицини. І вже зараз зрозуміло, що в майбутньому дедалі більше лікарів та пацієнтів перейдуть у віртуальний простір.

Можна виділити дві основні форми телемедицини:

 • Лікар – Пацієнт

  Йдеться про комунікацію між лікарями й пацієнтами. Типові послуги включають відеоконсультації, віддалені обстеження і медичну підтримку через додаток: показники здоров'я надсилають у телемедичні центри, щоб лікарі могли поставити діагноз і почати лікування.

 • Лікар – Лікар

  Ця форма взаємодії означає обмін інформацією між кількома лікарями. Мета – передавати дані пацієнта й отримувати альтернативну думку. Ці можливості вже давно використовуються у безперервній освіті та навчанні лікарів. Крім того, лікарі загальної практики можуть консультуватися зі своїми колегами-фахівцями у складних випадках.

Сеанс телемедицини

Спектр використання телемедицини

Лікарі дедалі частіше вдаються до різних телемедичних методів:

Телеконсультування

Лікарі різних спеціальностей безпосередньо обмінюються один з одним інформацією про різні випадки й разом ухвалюють рішення щодо подальшого перебігу лікування. Це також хороша можливість для пацієнтів отримати кілька думок про діагноз і варіанти лікування.

Телемоніторинг

Ця опція спрощує догляд за хронічно хворими пацієнтами. Цифрові вимірювальні прилади дають змогу дистанційно вести моніторинг здоров'я: рівень цукру в крові, артеріальний тиск, серцева діяльність. Оскільки всі життєво важливі дані, що передаються, відстежуються фахівцями в режимі реального часу, вони можуть реагувати на критичні зміни й проводити заходи з порятунку життя.

Телетерапія

Лікарі можуть проводити телетерапію, дієтотерапію, фізичні вправи та логопедичні заняття вдома або на виїзді.

Онлайн-відеоконсультація

Для теледіагностики лікарі зв'язуються з пацієнтами по відеозв'язку. Пацієнти описують свої скарги, щоб лікарі могли діагностувати захворювання в режимі онлайн. Однак, якщо це неможливо, обговорюється особистий візит до кабінету лікаря.

Переваги дистанційного лікування

Телемедицина пропонує чудові можливості як для фахівців, так і для пацієнтів:

 • Пацієнти в сільській місцевості та люди з обмеженою мобільністю отримують якісніший догляд.

 • Пацієнтам не потрібно для лікування здійснювати дорогі поїздки.

 • Немає очікування в черзі та зараження в приймальному покої.

 • Під час онлайн-обстежень руйнуються бар'єри для обговорення делікатних питань.

 • Пацієнти можуть цілодобово звертатися до фахівців.

 • Знижується рівень госпіталізації.

Підключити програму онлайн-запису на прийом до лікаря.

Телемоніторинг

Програма онлайн-запису для клініки

Ви можете зробити бізнес-процеси ефективнішими, якщо поєднаєте наявні телемедичні системи з іншими цифровими інструментами. Наприклад, програма онлайн-запису здатна суттєво покращити спілкування лікаря з пацієнтами. Розповімо про переваги на прикладі системи бронювання EasyWeek.

Запис на прийом до лікаря

Сьогодні багатьом людям складно знайти баланс між роботою та особистим життям, відшукати баланс буває важко. Тому швидка доступність стала важливим аспектом під час вибору медичних послуг. А цілодобовий запис на прийом до лікаря дає змогу залучити більше пацієнтів. Програма EasyWeek надає вам і вашим співробітникам наступне:

 • Онлайн-запис;

 • Наочний електронний календар, де представлені всі співробітники та записи;

 • Автоматичні нагадування про консультації або сеанс телетерапії;

 • Управління базою пацієнтів. Можливість додавати нотатки про кожного пацієнта.

Управління медичною практикою

EasyWeek можна встановити на ноутбук і настільний комп'ютер, а також на смартфон та планшет. Навіть ті, хто має невеликий досвід роботи з цифровими інструментами, можуть просто та зручно використовувати сервіс. Програма вже готова до використання, оскільки має зрозумілий і зручний інтерфейс. Крім того, система має й такі можливості:

 • Розширені налаштування для розкладу лікарів.

 • Безкоштовний сайт для вашого медичного центру.

 • Модуль управління персоналом і ресурсами.

Лікар телемедицини

Висновок

Дистанційне лікування має великий потенціал, оскільки повторні медичні обстеження можна проводити незалежно від локації. Тепер лікарі можуть надавати медичну допомогу без особистого контакту за допомогою новітніх інформаційних технологій.

EasyWeek допоможе організувати онлайн-запис пацієнтів просто та ефективно.

Чому б не протестувати всі функції EasyWeek безкоштовно протягом 14 днів.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює