Ціни
Увійти
Програма для окуліста

Вступ

Здоров'я – це завжди прибуткова ніша, особливо коли справа добре організована. Лікарі-офтальмологи затребувані в усьому світі, 24/7. Ось чому запуск офтальмологічної практики може стати найкращим вибором на 2023 рік. Звісно, якщо ви лікар-офтальмолог і маєте всі необхідні навички та документи.

Медицина – це не тільки плідна сфера, але й суворо регульований бізнес. Одна помилка коштуватиме здоров'я, і це найвища ціна, яку ми можемо заплатити.

Якщо ви відкриваєте свою першу офтальмологічну клініку і шукаєте зручні варіанти управління нею, цей матеріал для вас. Сьогодні ми розберемося, як обрати найкраще програмне забезпечення для офтальмології, не переплачуючи за дорогі варіанти.

Цей бізнес вимагає досить відчутних інвестицій, оскільки якісне обладнання коштує чимало. Базовий бюджет становить близько $30 000. У цю суму входить оренда та ремонт приміщення, обладнання, оплата праці персоналу, маркетинг та інші дрібні витрати. Програма CRM може оптимізувати управління офтальмологічною клінікою та зменшити витрати. Головне – вибрати правильне програмне забезпечення.

Зазвичай в офтальмології використовується спеціальне медичне програмне забезпечення для управління даними пацієнтів і CRM для онлайн-записів на прийом. Це найкраща комбінація, яка дозволяє працювати ефективно та без зайвих зусиль.

Є 2 основні варіанти: Програма CRM або онлайн-конструктор сайтів. З CRM вам не знадобляться ні ІТ-навички, ні додаткова допомога. Система сама впорається зі створенням стильного сайту. Онлайн-конструктори пропонують трохи більше свободи у виборі стилю, але вам доведеться розібратися в основах створення сайтів.

Сторінка медичної клініки в системі EasyWeek

Що таке програмне забезпечення онлайн-запису до окуліста

CRM для окуліста – це зручний інструмент управління бізнесом і взаємодії з клієнтами. Система пропонує перелік зручних функцій, від яких виграє будь-який медичний бізнес. Розгляньмо їх детальніше.

Основні функції програми до окуліста:

 • Зручний онлайн-запис на прийом 24/7.

 • Безкоштовний вебсайт та віджет.

 • Різноманітні типи повідомлень.

 • Зрозуміла бізнес-аналітика.

 • Інтеграція з популярними онлайн-інструментами.

 • Фінансовий модуль.

 • Функція управління персоналом.

Це базові функції CRM, які однозначно допоможуть процвітати будь-якому медичному бізнесу. Зрештою, все починається з менеджменту.

Програма для офтальмології

Переваги програмы CRM для окуліста

CRM пропонує переваги як для пацієнтів, так і для лікарів. Ось основні переваги для кабінету окуліста:

 • Покращення репутації. Охорона здоров'я – це ніша, де репутація має велике значення. CRM допомагає побудувати більш довірливі стосунки з клієнтами, тому ваш дохід поступово та органічно збільшиться.

 • Доступність. Пацієнти зможуть записатися на прийом в будь-який момент. Це зручно для вашої практики, оскільки так ви точно не втратите жодного клієнта.

 • Персональний підхід. CRM пропонує безліч інструментів для створення індивідуального підходу. Все це працює для зручності пацієнтів і комфорту вашого персоналу.

Управління офтальмологічною клінікою

Переваги CRM для пацієнтів

Розумне програмне забезпечення для планування зустрічей також корисне для клієнтів офтальмологічної практики. Ось основні причини, чому:

 • Легше записатися на прийом. Пацієнту не потрібно дзвонити і домовлятися про зустріч. Програма пропонує доступні слоти та спеціалістів, тому клієнт зможе легко обрати зручний час та потрібного фахівця.

 • Економія часу. Запис на прийом за допомогою CRM відбувається набагато швидше. Це займе максимум 5 хвилин. У результаті клієнт отримає повідомлення з усіма деталями бронювання.

 • Зрозуміла ціна та послуга. Завжди краще чітко розуміти, що ви бронюєте. Ось чому ця проста функція підвищує довіру та середній чек.

 • Додатковий плюс: CRM зменшує кількість неявок. Це зручно як для офтальмологічної клініки, так і для клієнта. Часто трапляється, що люди просто забувають про зустріч. Для цього є нагадування, які CRM надсилає і лікарю, і пацієнту.

Прийом пацієнтів у кабінеті офтальмолога

Сервіс EasyWeek на допомогу офтальмологу

EasyWeek – це європейська CRM-система, яка обслуговує клієнтів по всьому світі. Минулого року ми залучили +300% нових клієнтів, що демонструє якість краще, ніж будь-які слова.

Чому EasyWeek:

 • Запис онлайн у зручний для вас час. Ми працюємо навіть тоді, коли ви відпочиваєте. Сервіс пропонує онлайн-бронювання 24/7.

 • Безкоштовний сайт зі стильним віджетом. Один з найкращих способів ще більше оптимізувати онлайн-присутність клініки.

 • Більше 4K інтеграцій. Ми легко інтегруємося з усіма популярними соціальними мережами та сервісами Google.

 • Сповіщення. EasyWeek нагадуватиме лікарям і пацієнтам про майбутні зустрічі.

 • Фінансовий модуль. Програма пропонує не тільки базову аналітику, а й фінансові розрахунки. Ви можете налаштувати комісію персоналу та виплатити зарплату в один клік.

Ці та багато інших зручних функцій доступні в кожному тарифному плані EasyWeek. Ми пропонуємо безкоштовний тариф для невеликих компаній з 1 локацією та 1 співробітником. Більші компанії можуть обрати з-поміж гнучких тарифів, які пропонує сервіс. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про можливості EasyWeek або ж можна протестувати сервіс безкоштовно прямо зараз. Спробуйте EasyWeek CRM безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює