Ціни
Увійти
Програма для мовної школи

Вступ

Освіта – перспективна галузь, яка завжди залишається в тренді. Ні війна, ні пандемія коронавірусу не зупинили освітню галузь в Україні, і це дійсно вражає. Повсюдно відкриваються різні проекти, а вивчення іноземних мов і зовсім стає новим трендом.

Запуск мовної школи може стати чудовим стартапом для молодого вчителя або ж кмітливого підприємця. Важливо гарно спланувати проєкт та обрати якісне програмне забезпечення для запису та обліку учнів. Сьогодні поговоримо про CRM для мовної школи, її види та характеристики ідеального сервісу. Почнемо, буде цікаво!

Витрати залежать від кількості персоналу, локації та класу закладу. Невелику школу можна відкрити до $10 000. Так, основні витрати припадають на оренду та ремонт. Вам також потрібно продумати зарплатний фонд та запланувати витрати на маркетинг.

Ідеальним варіантом стане програмне забезпечення, яке підходить саме під ваш проєкт. Рекомендуємо записати усі бажані характеристики CRM та порівняти їх з пропозицією ринку. Так, ви точно підберете доступний та ефективний варіант. Як приклад, можна розглянути програму EasyWeek.

Навчання іноземної мови

Запуск мовної школи

Мовна школа може стати бізнесом, який приведе вас до успіху. Звичайно, якщо спланувати стартап правильно. У цьому ми вам з радістю допоможемо.

Алгоритм відкриття мовної школи

 • Аналіз ринку та визначення послуг, які ви будете надавати.

 • Підбір гарної локації. В ідеалі у людних кварталах, торгових центрах або ж у спальному районі.

 • Набір персоналу, мотивація команди. Для початку знадобиться адміністратор, декілька вчителів, клінінг та бухгалтер. Дві останні вакансії можна заповнити фрілансерами.

 • Просування. Відкривати бізнес потрібно яскраво. Маркетинг у цьому допоможе. Для початку можна створити акаунт в мережі Instagram та розмістити банерну рекламу.

 • Програмне забезпечення. Бізнес буде прибутковішим, якщо під'єднати CRM. Так, ви забезпечите цілодобовий доступ до онлайн-бронювання та безперервний онлайн-маркетинг.

P.S.: Не забуваймо про реєстрацію стартапу. З цим питанням краще звернутись до місцевого уряду. Радимо зробити це заздалегідь, процес може займати до 3 місяців.

Онлайн-запис на уроки до мовної школи

Програма для мовної школи

Програмне забезпечення для мовної школи – це палочка виручалочка, яка допоможе правильно заявити про себе та зарекомендувати бізнес. Звичайно, якісна освіта завжди на першому місті, проте знайти клієнта допоможе саме CRM.

Переваги програмного забезпечення для мовної школи:

 • Онлайн-бронювання в режимі 24/7. Клієнти завжди зможуть забронювати заняття, а ви точно не втратите прибуток.

 • Прозора бізнес-аналітика. Вам точно знадобиться ефективний інструмент для бізнес-управління. CRM допоможе проаналізувати результативність роботи мовної школи швидко та без зусиль.

 • Безкоштовний сайт та віджет. Записатися стане ще простіше. Якісне програмне забезпечення допоможе створити персональну сторінку та віджет для онлайн-бронювання.

 • Інтеграції з соціальними мережами. Так, ви зможете легко додати онлайн-бронювання до ваших соцмереж. Це гарантовано збільшить прибутки та додасть клієнтів.

 • Україномовна технічна підтримка. Ми говоримо українською та чудово знаємось на локальному ринку. Саме тому кількість накладок та конфліктів гарантовано зменшиться.

Розгляньмо роботу якісної CRM на прикладі EasyWeek.

Програма EasyWeek

EasyWeek – це чудовий варіант україномовного програмного забезпечення створеного в Європі. Засновники компанії – вихідці з України, які відкрили власну справу у Дюссельдорфі, Німеччина. Ми хочемо підтримати український бізнес, тому пропонуємо безкоштовний тарифний план для волонтерів та ГО. Малий бізнес з 1 користувачем та 1 локацією також може користуватись сервісом 100% безкоштовно. Далі детальніше про наші послуги.

Переваги EasyWeek CRM:

 • Онлайн-бронювання в режимі 24/7;

 • Зрозуміла бізнес-аналітика;

 • Сповіщення та нагадування для клієнтів та персоналу;

 • Безкоштовний сайт, віджет та форма запису для соціальних мереж;

 • Повна інтеграція з соціальними мережами;

 • Набір маркетингових інструментів;

 • Миттєва технічна підтримка;

 • Та багато іншого.

Детальніше про конкурентні переваги сервісу можна дізнатися у нашому блозі. Або ж без зволікань протестуйте сервіс абсолютно безкоштовно. Ми надаємо 2 тижні тестового періоду для налаштування системи та прийняття фінального рішення. Жодних прихованих платежів.

Сторінка мовної школи в системі EasyWeek

Висновки

Мовна школа точно принесе гарні прибутки. Головне правильно спланувати бізнес та під'єднати розумне програмне забезпечення. EasyWeek стане прекрасним варіантом для бізнесу малого та середнього розмірів. Так, ви точно знайдете усі необхідні функції без переплат та прихованих платежів.

Завітайте до нас на сайт або ж протестуйте сервіс безкоштовно прямо зараз. EasyWeek – успіх за крок від вас.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює