Коучинг як перспективний бізнес

Існує неймовірна кількість різних видів коучингу. Так, коуч може навчати злагодженій роботі компанії, стосункам, особистій ефективності тощо. Коучинг – це збірне поняття, яке в цілому означає ментор, вчитель, наставник. Тобто, коучем стати можна фактично у будь-якій сфері. Важливо тільки правильно визначити свої вміння та сильні сторони і попит ринку.

У цьому матеріалі ми поговоримо про загальні рекомендації для старту та ведення бізнесу у сфері коучингу. Оскільки цей бізнес напряму залежить від клієнтів та їх задоволеності, звернемо увагу на організацію ефективної роботи з клієнтурою перед, впродовж та після коучинг-сесії.

CRM-система – ідеальний варіант ефективної організації роботи з клієнтами. Цей сервіс допомагає в налаштуванні онлайн-запису, створенні сайту та віджету, програми лояльності та безлічі інших не менш корисних бізнес-інструментів. Ефективність роботи CRM напряму залежить від якості сервісу та правильності вибору системи, про це далі.

Коучингу навчають на курсах. Зазвичай, достатньо отримати сертифікат з коучингу та бути експертом у сфері, якій ви плануєте навчати. Вища освіта необов'язкова.

Коучинг – дуже прибутковий бізнес. Особливо, за умови правильно вибудованої воронки продажів. У середньому коучу платять $50 – 100 на годину. За повної заповненості, такий спеціаліст отримуватиме від $4 000 на місяць.

За допомогою CRM-системи, яка допоможе легко та ефективно організувати бронювання послуг, що полегшить життя і вам і клієнтам. Це чудовий варіант для старту роботи та ведення бізнесу у сфері коучингу.

Коуч за роботою

Як коучу організувати онлайн-запис клієнтів

Для організації онлайн-бронювання сеансів коучингу вам знадобиться онлайн-планувальник або ж CRM. Перший варіант – просте рішення, яке відповідатиме лише за самі онлайн-записи. У випадку підключення CRM-системи ви отримуєте різноманітні додаткові інструменти для ведення бізнесу та реклами.

CRM – ефективніший спосіб налаштування запису на прийом для коуча, адже сервіс надає більше ніж прості планувальники за однакову або ж і меншу плату.

Як налаштувати онлайн-бронювання послуг коуча за допомогою CRM:

 1. Виберіть ефективну CRM. Заповніть дані компанії: робочі години, послуги тощо.

 2. Додайте професійні фото коуча, кабінету, локації.

 3. Віджет онлайн-запису уже сформовано автоматично, можна налаштувати його зовнішній вигляд: кольори, іконки, фон.

 4. Копіюємо посилання на готовий віджет та додаємо в шапку профілю, наприклад в Instagram.

 5. Готово! Ви успішно створили один з найефективніших інструментів для роботи з клієнтами.

Це алгоритм створення віджету у системі EasyWeek. Кроки можуть відрізнятись, але зазвичай все сходиться.

Бізнес-коучинг

СRM-система для коуча: гайдлайн

Ефективність CRM напряму залежить від її грамотного вибору. Так, навіть найкраща система може працювати погано, якщо вона вам не підходить. Наприклад, вам потрібне базове планування з певним додатковим переліком функцій і ви обираєте програму з безліччю інструментів, які точно не будете використовувати. Це переплата за продукт і досить громіздка система, як наслідок.

Для того, щоб вибрати програмне забезпечення, яке підійде саме вам, виходьте зі списку потреб вас, як коуча.

Алгоритм вибору CRM для коуча:

 1. Вивчіть ринок, перегляньте, які програми зараз доступні, що популярно.

 2. Запишіть свої вимоги до сервісу, порівняйте з пропозицією.

 3. Виберіть найбільш підходящий варіант.

 4. Це все! Так, ви точно не переплатите за зайві функції або ж навпаки не оберете занадто базовий сервіс.

Також рекомендуємо звернути на зберігання даних. Так, хмарні програми зберігають інформацію в хмарі, онлайн. Вам не потрібно купувати сервери та оплачувати працю персоналу, який працюватиме з ними. Такі сервіси оплачуються помісячно.

CRM, які працюють на локальних серверах підходять великим компаніям, адже потребують утримання серверів. Ви інвестуєте в обладнання, яке працюватиме локально у вашому офісі. Доступ через інтернет, як у першому варіанті, неможливий.

Обидва варіанти зберігання інформації безпечні. Вибір залежить лише від потреб бізнесу. Для коуча краще підійде хмарна CRM, як от EasyWeek.

Коуч з клієнтом

EasyWeek – зручна програма для коучингу

EasyWeek – CRM-система, створена в Дюссельдорфі. Сервіс розроблений українською командою, тому орієнтований на потреби локального ринку. У той час як зберігання інформації на якісних європейських серверах гарантує 100% безпеку ваших даних. Система ніколи не передає дані клієнтів стороннім сервісам, у нас немає прихованих платежів та інших, недружніх до клієнта, інструментів. Саме так EasyWeek зарекомендував себе на українському та європейському ринках, отримавши +300 % нових клієнтів за останній рік.

Програма надає набагато більше корисних інструментів для коучингу ніж інші сервіси за меншу плату. Гнучкі тарифи допоможуть вибрати оптимальне рішення саме під ваш проєкт, а швидка та професійна тех.підтримка EasyWeek проконсультує з будь-яких питань. Що ж надає сервіс та чому він виділяється серед конкурентів, про це далі.

Конкурентні переваги EasyWeek:

 • Онлайн-запис на сеанс в режимі 24/7. Клієнти зможуть забронювати послугу самостійно та в будь-який час.

 • Безкоштовне створення сайту. EasyWeek створює сайт для бізнесу автоматично при реєстрації. Це ідеальний варіант для старту роботи та налаштування реклами.

 • Кастомний віджет онлайн-запису. Віджет можна оформити згідно з брендингом вашої компанії. Для цього доступний весь спектр кольорів, різноманітні тематичні іконки та фони.

 • Сповіщення. Програма підтримує SMS, PUSH та email сповіщення. Це чудова можливість нагадати клієнтам про візит або ж запропонувати пропозицію, від якої неможливо відмовитись.

 • 4К+ інтеграцій. Сервіс інтегрується з продуктами Google, Meta, соціальними мережами та іншими корисними додатками.

EasyWeek – це європейська якість з українською душею. Сервіс чудово орієнтується на локальному ринку, а команда пропонує найновіші IT-розробки, які точно сприятимуть бізнесу у сфері коучингу. Детальніше про всі переваги системи можна дізнатись у блозі EasyWeek.

Програма також надає безкоштовний тестовий період. Так, ви можете протестувати сервіс протягом 14 днів та вирішити чи підходить він саме вам. Чому б не спробувати EasyWeek прямо зараз. Це легко, ефективно і безкоштовно.

#бізнес-консультант #коуч

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг