Ціни
Увійти
Чому коучу та бізнес-консультанту необхідний сервіс онлайн-бронювання зустрічей

Коучинг як перспективний бізнес

Існує неймовірна кількість різних видів коучингу. Так, коуч може навчати злагодженій роботі компанії, стосункам, особистій ефективності тощо. Коучинг – це збірне поняття, яке в цілому означає ментор, вчитель, наставник. Тобто, коучем стати можна фактично у будь-якій сфері. Важливо тільки правильно визначити свої вміння та сильні сторони і попит ринку.

У цьому матеріалі ми поговоримо про загальні рекомендації для старту та ведення бізнесу у сфері коучингу. Оскільки цей бізнес напряму залежить від клієнтів та їх задоволеності, звернемо увагу на організацію ефективної роботи з клієнтурою перед, впродовж та після коучинг-сесії.

CRM-система – ідеальний варіант ефективної організації роботи з клієнтами. Цей сервіс допомагає в налаштуванні онлайн-запису, створенні сайту та віджету, програми лояльності та безлічі інших не менш корисних бізнес-інструментів. Ефективність роботи CRM напряму залежить від якості сервісу та правильності вибору системи, про це далі.

Коучингу навчають на курсах. Зазвичай, достатньо отримати сертифікат з коучингу та бути експертом у сфері, якій ви плануєте навчати. Вища освіта необов'язкова.

Коучинг – дуже прибутковий бізнес. Особливо, за умови правильно вибудованої воронки продажів. У середньому коучу платять $50 – 100 на годину. За повної заповненості, такий спеціаліст отримуватиме від $4 000 на місяць.

За допомогою CRM-системи, яка допоможе легко та ефективно організувати бронювання послуг, що полегшить життя і вам і клієнтам. Це чудовий варіант для старту роботи та ведення бізнесу у сфері коучингу.

Коуч за роботою

Як коучу організувати онлайн-запис клієнтів

Для організації онлайн-бронювання сеансів коучингу вам знадобиться онлайн-планувальник або ж CRM. Перший варіант – просте рішення, яке відповідатиме лише за самі онлайн-записи. У випадку підключення CRM-системи ви отримуєте різноманітні додаткові інструменти для ведення бізнесу та реклами.

CRM – ефективніший спосіб налаштування запису на прийом для коуча, адже сервіс надає більше ніж прості планувальники за однакову або ж і меншу плату.

Як налаштувати онлайн-бронювання послуг коуча за допомогою CRM:

 1. Виберіть ефективну CRM. Заповніть дані компанії: робочі години, послуги тощо.

 2. Додайте професійні фото коуча, кабінету, локації.

 3. Віджет онлайн-запису уже сформовано автоматично, можна налаштувати його зовнішній вигляд: кольори, іконки, фон.

 4. Копіюємо посилання на готовий віджет та додаємо в шапку профілю, наприклад в Instagram.

 5. Готово! Ви успішно створили один з найефективніших інструментів для роботи з клієнтами.

Це алгоритм створення віджету у системі EasyWeek. Кроки можуть відрізнятись, але зазвичай все сходиться.

Бізнес-коучинг

СRM-система для коуча: гайдлайн

Ефективність CRM напряму залежить від її грамотного вибору. Так, навіть найкраща система може працювати погано, якщо вона вам не підходить. Наприклад, вам потрібне базове планування з певним додатковим переліком функцій і ви обираєте програму з безліччю інструментів, які точно не будете використовувати. Це переплата за продукт і досить громіздка система, як наслідок.

Для того, щоб вибрати програмне забезпечення, яке підійде саме вам, виходьте зі списку потреб вас, як коуча.

Алгоритм вибору CRM для коуча:

 1. Вивчіть ринок, перегляньте, які програми зараз доступні, що популярно.

 2. Запишіть свої вимоги до сервісу, порівняйте з пропозицією.

 3. Виберіть найбільш підходящий варіант.

 4. Це все! Так, ви точно не переплатите за зайві функції або ж навпаки не оберете занадто базовий сервіс.

Також рекомендуємо звернути на зберігання даних. Так, хмарні програми зберігають інформацію в хмарі, онлайн. Вам не потрібно купувати сервери та оплачувати працю персоналу, який працюватиме з ними. Такі сервіси оплачуються помісячно.

CRM, які працюють на локальних серверах підходять великим компаніям, адже потребують утримання серверів. Ви інвестуєте в обладнання, яке працюватиме локально у вашому офісі. Доступ через інтернет, як у першому варіанті, неможливий.

Обидва варіанти зберігання інформації безпечні. Вибір залежить лише від потреб бізнесу. Для коуча краще підійде хмарна CRM, як от EasyWeek.

Коуч з клієнтом

EasyWeek – зручна програма для коучингу

EasyWeek – CRM-система, створена в Дюссельдорфі. Сервіс розроблений українською командою, тому орієнтований на потреби локального ринку. У той час як зберігання інформації на якісних європейських серверах гарантує 100% безпеку ваших даних. Система ніколи не передає дані клієнтів стороннім сервісам, у нас немає прихованих платежів та інших, недружніх до клієнта, інструментів. Саме так EasyWeek зарекомендував себе на українському та європейському ринках, отримавши +300 % нових клієнтів за останній рік.

Програма надає набагато більше корисних інструментів для коучингу ніж інші сервіси за меншу плату. Гнучкі тарифи допоможуть вибрати оптимальне рішення саме під ваш проєкт, а швидка та професійна тех.підтримка EasyWeek проконсультує з будь-яких питань. Що ж надає сервіс та чому він виділяється серед конкурентів, про це далі.

Конкурентні переваги EasyWeek:

 • Онлайн-запис на сеанс в режимі 24/7. Клієнти зможуть забронювати послугу самостійно та в будь-який час.

 • Безкоштовне створення сайту. EasyWeek створює сайт для бізнесу автоматично при реєстрації. Це ідеальний варіант для старту роботи та налаштування реклами.

 • Кастомний віджет онлайн-запису. Віджет можна оформити згідно з брендингом вашої компанії. Для цього доступний весь спектр кольорів, різноманітні тематичні іконки та фони.

 • Сповіщення. Програма підтримує SMS, PUSH та email сповіщення. Це чудова можливість нагадати клієнтам про візит або ж запропонувати пропозицію, від якої неможливо відмовитись.

 • 4К+ інтеграцій. Сервіс інтегрується з продуктами Google, Meta, соціальними мережами та іншими корисними додатками.

EasyWeek – це європейська якість з українською душею. Сервіс чудово орієнтується на локальному ринку, а команда пропонує найновіші IT-розробки, які точно сприятимуть бізнесу у сфері коучингу. Детальніше про всі переваги системи можна дізнатись у блозі EasyWeek.

Програма також надає безкоштовний тестовий період. Так, ви можете протестувати сервіс протягом 14 днів та вирішити чи підходить він саме вам. Чому б не спробувати EasyWeek прямо зараз. Це легко, ефективно і безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює