Система онлайн-запису для спеціаліста зі сну

Усе про сервіси онлайн-бронювання для спеціалістів зі сну: як вибрати систему онлайн-запису для сомнолога, отримати безкоштовний сайт з віджетом та підключити онлайн-запис на прийом.

Вступ

Якщо ви практикуючий лікар з порушень сну, то, напевно, у вас уже є свої пацієнти, методика діагностики та лікування. І хоча робота сомнолога цікава, вона також вимагає багато зусиль і часу на ведення календаря записів, складання розкладу та аналізу бази клієнтів.

Щоб рутина не призводила до емоційного вигорання, існують програми для лікарів і медичних центрів, про них і поговоримо.

Це спеціальна система, яка дає змогу вашим пацієнтам обирати відповідний час і лікаря на сайті та натискати кнопку "записатися". Програма автоматично заблокує вільні слоти та надішле повідомлення про запис клієнту і лікарю. Онлайн-запис можна встановити на сайті клініки, в соцмережах і на онлайн-картах.

Програма для лікаря і клініки може мати такі функції: автоматичні нагадування, модуль для складання розкладу лікарів, можливість нарахування та виплати заробітної плати.

Можна, але в цьому разі ви програватимете конкурентам, які вже використовують технології у своїй роботі. Основною перевагою програмного забезпечення для запису на прийом є зручність для вас і ваших пацієнтів.

Обстеження пацієнта з порушенням сну

Переваги програми онлайн-запису

Зручність – пріоритет для сучасних клієнтів при виборі місця для діагностики та лікування. Саме тому онлайн-запис – це ключовий фактор для залучення пацієнтів і стійкого зростання вашої клініки з вивчення сну.

Запис на прийом часто є першим контактом клієнта з центром дослідження сну та лікарем сомнологом. Важливо зуміти справити гарне враження.

Менше адміністративної роботи

Індустрія охорони здоров'я в усьому світі бореться з рекордною кількістю співробітників, які страждають від синдрому емоційного вигорання. Персоналу часто доводиться виконувати безліч завдань одночасно, включно з прийомом нових пацієнтів. Вони втрачають енергію і концентрацію, необхідні для виконання роботи. За допомогою спеціальної програми ваші співробітники зможуть зосередитися на важливому і якісніше виконувати робочі завдання без необхідності працювати понаднормово.

Електронне планування заповнює прогалини в календарі зайнятості

Вам не потрібно тримати в голові всі вільні слоти для запису – система все пам'ятає за вас і працює, навіть коли ви спите. Якщо ви знаєте свої "непопулярні" години, на них можна встановити спеціальну ціну зі знижкою, щоб заповнити прогалини в календарі. А політика скасування та передоплата під час онлайн-запису дасть змогу уникнути неявок і скасувань в останню хвилину.

Цілодобова можливість для запису

Оскільки охорона здоров'я та медицина стають дедалі більш орієнтованими на клієнта, традиційні "години роботи" вже давно пішли в минуле. Натомість системи чат-ботів і цілодобове обслуговування клієнтів є стандартом у більшості галузей. Особливо коли кабінет лікаря закритий або телефонні лінії зайняті, онлайн-запис на прийом – найкраще, що можна запропонувати клієнту для його комфорту.

Запис до лікаря для лікування хропіння

Як виглядає програма для лікаря

Сучасне програмне забезпечення дозволяє оптимізувати безліч процесів, з якими ваша клініка має справу щодня. Тепер це не просто застосунок для онлайн-запису на прийом, а також інструмент для виплати заробітної плати та комплексного бізнес-аналізу.

Вам буде корисно підключити програму навіть якщо ви працюєте як самозайнятий лікар або володієте невеликою клінікою. Деякі сервіси пропонують безкоштовні тарифи. Наприклад, EasyWeek надає безкоштовний доступ до своєї системи, якщо в компанії 1 користувач і 1 локація.

Як обрати програму

 1. Деталізуйте свою сферу діяльності та складіть список функцій, який необхідний конкретно для вас.

 2. Визначте бюджет, який ви готові витратити на автоматизацію процесів. Підрахуйте кількість лікарів і філій – це безпосередньо впливає на вартість підключення.

 3. Вивчіть функціонал кількох програм і прочитайте відгуки.

 4. Протестуйте безкоштовно 2-3 різних сервіси, використовуючи можливості пробної версії.

 5. Зверніть увагу на швидкість технічної підтримки. Під час тестового періоду ставте якомога більше запитань і формулюйте свої потреби.

Сміливо довіряйте молодим сервісам: як правило, їхня команда налаштована на розвиток, вони швидше реагують на запити та готові відходити від шаблонів.

Запис на прийом до лікаря сомнолога

Програма онлайн-запису EasyWeek для сомнолога

EasyWeek – це програмне забезпечення з безліччю практичних функцій, що не потребує значних інвестицій. EasyWeek працює по всьому світу з клієнтами з різних континентів і країн. Ось функції, які можуть бути корисними практикуючим лікарям, медкабінетам і невеликим клінікам:

 • Модуль онлайн-запису пацієнтів.

 • Нагадування та сповіщення.

 • Інтеграція із соціальними мережами, картами й календарем Google.

 • Безкоштовний сайт для медичного кабінету і приватного практикуючого лікаря.

 • Наочний електронний календар з усіма запланованими записами.

 • Ведення бази пацієнтів: можливість залишати нотатки та коментарі.

 • Статистика та аналітика.

 • Фінансовий модуль для розрахунку і виплати заробітної плати співробітникам.

 • Швидка та уважна технічна підтримка.

Діагностика якості сну

Висновок

Основна мета програми для сомнолога – упорядкувати й автоматизувати рутинні процедури, а також стимулювати приплив клієнтів. Програма EasyWeek допоможе вам ефективно керувати медичним бізнесом і оптимізувати процес запису пацієнтів на прийом. Детальніше прочитати про EasyWeek можна на нашому сайті. Також є можливість безкоштовно протестувати всі функції EasyWeek протягом 14 днів.

Спробуйте сервіс та відчуйте переваги зручного онлайн-запису на собі.

#сомнологія #сомнолог

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг