Ціни
Увійти
Система онлайн-запису для спеціаліста зі сну

Система онлайн-запису для спеціаліста зі сну

Усе про сервіси онлайн-бронювання для спеціалістів зі сну: як вибрати систему онлайн-запису для сомнолога, отримати безкоштовний сайт з віджетом та підключити онлайн-запис на прийом.

Вступ

Якщо ви практикуючий лікар з порушень сну, то, напевно, у вас уже є свої пацієнти, методика діагностики та лікування. І хоча робота сомнолога цікава, вона також вимагає багато зусиль і часу на ведення календаря записів, складання розкладу та аналізу бази клієнтів.

Щоб рутина не призводила до емоційного вигорання, існують програми для лікарів і медичних центрів, про них і поговоримо.

Це спеціальна система, яка дає змогу вашим пацієнтам обирати відповідний час і лікаря на сайті та натискати кнопку "записатися". Програма автоматично заблокує вільні слоти та надішле повідомлення про запис клієнту і лікарю. Онлайн-запис можна встановити на сайті клініки, в соцмережах і на онлайн-картах.

Програма для лікаря і клініки може мати такі функції: автоматичні нагадування, модуль для складання розкладу лікарів, можливість нарахування та виплати заробітної плати.

Можна, але в цьому разі ви програватимете конкурентам, які вже використовують технології у своїй роботі. Основною перевагою програмного забезпечення для запису на прийом є зручність для вас і ваших пацієнтів.

Обстеження пацієнта з порушенням сну

Переваги програми онлайн-запису

Зручність – пріоритет для сучасних клієнтів при виборі місця для діагностики та лікування. Саме тому онлайн-запис – це ключовий фактор для залучення пацієнтів і стійкого зростання вашої клініки з вивчення сну.

Запис на прийом часто є першим контактом клієнта з центром дослідження сну та лікарем сомнологом. Важливо зуміти справити гарне враження.

Менше адміністративної роботи

Індустрія охорони здоров'я в усьому світі бореться з рекордною кількістю співробітників, які страждають від синдрому емоційного вигорання. Персоналу часто доводиться виконувати безліч завдань одночасно, включно з прийомом нових пацієнтів. Вони втрачають енергію і концентрацію, необхідні для виконання роботи. За допомогою спеціальної програми ваші співробітники зможуть зосередитися на важливому і якісніше виконувати робочі завдання без необхідності працювати понаднормово.

Електронне планування заповнює прогалини в календарі зайнятості

Вам не потрібно тримати в голові всі вільні слоти для запису – система все пам'ятає за вас і працює, навіть коли ви спите. Якщо ви знаєте свої "непопулярні" години, на них можна встановити спеціальну ціну зі знижкою, щоб заповнити прогалини в календарі. А політика скасування та передоплата під час онлайн-запису дасть змогу уникнути неявок і скасувань в останню хвилину.

Цілодобова можливість для запису

Оскільки охорона здоров'я та медицина стають дедалі більш орієнтованими на клієнта, традиційні "години роботи" вже давно пішли в минуле. Натомість системи чат-ботів і цілодобове обслуговування клієнтів є стандартом у більшості галузей. Особливо коли кабінет лікаря закритий або телефонні лінії зайняті, онлайн-запис на прийом – найкраще, що можна запропонувати клієнту для його комфорту.

Запис до лікаря для лікування хропіння

Як виглядає програма для лікаря

Сучасне програмне забезпечення дозволяє оптимізувати безліч процесів, з якими ваша клініка має справу щодня. Тепер це не просто застосунок для онлайн-запису на прийом, а також інструмент для виплати заробітної плати та комплексного бізнес-аналізу.

Вам буде корисно підключити програму навіть якщо ви працюєте як самозайнятий лікар або володієте невеликою клінікою. Деякі сервіси пропонують безкоштовні тарифи. Наприклад, EasyWeek надає безкоштовний доступ до своєї системи, якщо в компанії 1 користувач і 1 локація.

Як обрати програму

 1. Деталізуйте свою сферу діяльності та складіть список функцій, який необхідний конкретно для вас.

 2. Визначте бюджет, який ви готові витратити на автоматизацію процесів. Підрахуйте кількість лікарів і філій – це безпосередньо впливає на вартість підключення.

 3. Вивчіть функціонал кількох програм і прочитайте відгуки.

 4. Протестуйте безкоштовно 2-3 різних сервіси, використовуючи можливості пробної версії.

 5. Зверніть увагу на швидкість технічної підтримки. Під час тестового періоду ставте якомога більше запитань і формулюйте свої потреби.

Сміливо довіряйте молодим сервісам: як правило, їхня команда налаштована на розвиток, вони швидше реагують на запити та готові відходити від шаблонів.

Запис на прийом до лікаря сомнолога

Програма онлайн-запису EasyWeek для сомнолога

EasyWeek – це програмне забезпечення з безліччю практичних функцій, що не потребує значних інвестицій. EasyWeek працює по всьому світу з клієнтами з різних континентів і країн. Ось функції, які можуть бути корисними практикуючим лікарям, медкабінетам і невеликим клінікам:

 • Модуль онлайн-запису пацієнтів.

 • Нагадування та сповіщення.

 • Інтеграція із соціальними мережами, картами й календарем Google.

 • Безкоштовний сайт для медичного кабінету і приватного практикуючого лікаря.

 • Наочний електронний календар з усіма запланованими записами.

 • Ведення бази пацієнтів: можливість залишати нотатки та коментарі.

 • Статистика та аналітика.

 • Фінансовий модуль для розрахунку і виплати заробітної плати співробітникам.

 • Швидка та уважна технічна підтримка.

Діагностика якості сну

Висновок

Основна мета програми для сомнолога – упорядкувати й автоматизувати рутинні процедури, а також стимулювати приплив клієнтів. Програма EasyWeek допоможе вам ефективно керувати медичним бізнесом і оптимізувати процес запису пацієнтів на прийом. Детальніше прочитати про EasyWeek можна на нашому сайті. Також є можливість безкоштовно протестувати всі функції EasyWeek протягом 14 днів.

Спробуйте сервіс та відчуйте переваги зручного онлайн-запису на собі.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює