Ціни
Увійти
Онлайн-запис для клубу скайдайвінгу

Вступ

Сучасний ринок послуг переповнений різноманітними пропозиціями. Сфера розваг пропонує клієнту неймовірну кількість варіантів. Клуби віртуальної реальності, навчання гри на музичних інструментах, скайдайвінг – кожен зможе вибрати заняття до душі.

Завдання підприємця – переконати споживача послуги у тому, що саме його компанія зможе задовольнити потребу найкраще. Онлайн-презентація сьогодні така ж важлива як і власне якісна послуга. Саме тому CRM для скайдайвінгу мають неймовірний попит.

Сьогодні поговоримо про скайдайвінг як прибутковий бізнес та розглянемо переваги програмного забезпечення для скайдайвінгу.

Запуск бізнесу – досить витратна стаття. Особливо, якщо це стосується компанії з високими початковими інвестиціями. Для відкриття клубу скайдайвінгу вам знадобиться щонайменше $40 000. Ця сума включає витрати на обладнання, оренду та маркетинг. Звичайно, клуб можна відкрити й значно дорожче. Це залежить від ідеї та бюджету.

Вибір програми залежить від вашого запиту. Для скайдайвінгу найкраще підійде програма CRM. Ця система оптимізує запис на сеанс та допоможе привабити ще більше клієнтів.

Ринок IT-рішень пропонує велику кількість достойних варіантів. EasyWeek вигідно вирізняється з конкурентів за рахунок безкоштовного сайту, віджету та деталізованого бізнес-планування.

Сеанс скайдайвінгу

Скайдайвінг як прибутковий бізнес

Скайдайвінг може стати чудовим варіантом прибуткового стартапу, якщо все добре спланувати. В цілому цей бізнес не надто відрізняється від запуску VR-клубу або ж будь-якого іншого бізнесу в галузі розваг. Особливість скайдайвінг-клубу полягає у тому, що вам знадобиться дороге обладнання.

Так, купівля та установка труби для польотів коштуватиме ледь не 50% вашого бюджету. Це основна інвестиція. Оренда, ремонт, команда та маркетинг відступають на другий план. Розгляньмо поетапний запуск скайдайвінг-клубу з нуля.

Бізнес-план скайдайвінг клубу

 1. Аналіз ринку та пропозиції. Варто заздалегідь визначити як ви зможете вирізнитись з натовпу конкурентів.

 2. Визначення послуг. Ваші послуги мають подобатись не лише вам, але й вашому клієнту. В ідеалі можна провести опитування онлайн або ж почати з базового варіанту – запису на персональний політ з тренером.

 3. Вибір приміщення. Для клубу скайдайвінгу підійде просте та просторе приміщення. За необхідності доведеться вкластись і в косметичний або ж капітальний ремонт. Радимо одразу проговорити цей момент з орендодавцем. Звичайно, якщо ви купуєте приміщення, цей момент знімається.

 4. Підбір команди. Ваші працівники стануть обличчям компанії. Для клубу скайдайвінгу знадобиться 2 – 3 інструктори, адміністратор, бухгалтер та клінінг. 2 останні позиції можна закрити фрілансерами. Це набагато дешевше.

 5. Просування та організація. Після того як основні моменти позаду, варто подумати про роботу бізнесу надалі. Саме тут на допомогу приходить CRM. Це простий та ефективний варіант бізнес-оптимізації.

Корпоратив у клубі скайдайвінгу

Програма для скайдайвінгу

Програмне забезпечення для клубу скайдайвінгу фактично бере під свій контроль більшість рутинних бізнес-процесів. Так, система полегшить роботу адміністратору, зменшить навантаження на інструкторів та покращить імідж закладу. Далі розповідаємо як це працює.

Переваги CRM для клубу скайдайвінгу

 • Онлайн-запис. Забронювати трубу та заняття з інструктором тепер ще простіше.

 • Безкоштовний сайт. Програма створить сторінку вашої компанії без зайвих зусиль та витрат.

 • Керування навантаженням. Ви зможете налаштувати спеціальні ціни для днів з найменшим навантаженням. Так, клієнти матимуть стимул забронювати політ навіть вранці в понеділок.

 • Аналітика. Бізнес-аналітика допоможе краще зрозуміти який ресурс приносить найбільше користі, а що потрібно допрацювати.

 • Віджет. Додатковою перевагою програмного забезпечення цього типу вважається й віджет для ще швидшого бронювання.

EasyWeek пропонує ці та інші корисні можливості. Розгляньмо переваги сервісу детальніше.

Скайдайвінг з інструктором

Програмне забезпечення від EasyWeek

EasyWeek – німецька система створена українцями в Дюссельдорфі. Так, технічна підтримка сервісу та його розробники чудово знають ринок, тому завжди зможуть розв'язати ваше питання якнайкраще. EasyWeek пропонує усі базові конкурентні переваги CRM і не тільки.

EasyWeek пропонує:

 • Онлайн-запис;

 • Бізнес-аналітика;

 • Сайт та віджет;

 • Швидка інтеграція з соціальними мережами;

 • Понад 30 типів звітів;

 • Сповіщення для клієнта та персоналу;

 • Управління навантаженням;

 • Зручна клієнтська база;

 • Та багато іншого.

Детальніше про ці та інші можливості можна прочитати у блозі компанії. Сервіс також надає цілком безкоштовний тариф для бізнесу з 1 працівником та 1 локацією. Компанії більшого розміру можуть протестувати роботу системи безкоштовно протягом 14 днів та обрати ідеальний тариф для конкретного бізнесу.

Спробувати EasyWeek можна просто та абсолютно безкоштовно, а тарифи вас приємно здивують.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює