Ціни
Увійти
Програма онлайн-запису для шоуруму

Програма онлайн-запису для шоуруму

Як розкрутити шоурум одягу і залучити нових клієнтів за допомогою програми онлайн-запису від EasyWeek.

Вступ

Шоуруми або демонстраційні зали популярні для показу і продажу одягу, кухонних гарнітурів, автомобілів і ще безлічі інших категорій товарів. Чим би ви не торгували, принципи управління будуть схожі. Власнику бізнесу потрібно вести облік заявок і налагоджувати безперервну комунікацію з клієнтами. Також добре мати автоматизований облік фінансів та аналітику, щоб розуміти вектор розвитку.

Програма онлайн-запису EasyWeek допоможе організувати запис клієнтів на консультації до стилістів або індивідуальні примірки. Якщо ваш шоурум здає приміщення для фотосесій, сервіс також допоможе керувати й цими процесами.

Шоурум – це спеціально обладнане приміщення або місце, де компанія виставляє свої товари або послуги для публічного огляду та вибору покупцями.

Для створення безкоштовного сайту, ви можете скористатися конструкторами сайтів, наприклад, WordPress або Tilda. Або ж встановити програму онлайн-запису EasyWeek, яка надає безкоштовний сайт із віджетом, а також інструменти для управління бізнесом.

Вартість місячної підписки залежить від кількості персоналу, локацій та цінової політики провайдера.

Бізнес-план шоуруму

Види шоурумів та їх послуги

Шоуруми можуть бути різними:

  • Закриті: відвідати такі зали можуть тільки гості за попереднім записом.

  • Відкриті, куди відкритий доступ усім охочим.

Шоуруми часто відкривають власники інтернет-магазинів одягу, щоб надати можливість поміряти товар перед покупкою. Серед власників шоурумів велика кількість представників малого бізнесу. Для просування свого showroom в інтернеті часто використовують соціальні мережі.

Серед додаткових послуг шоурумів можна відзначити консультації зі стилістами, запис до візажиста і навіть оренду простору для фотосесій і вечірок. Для подібних заходів бізнесу знадобиться програма онлайн-запису.

Відкрити шоурум нескладно: потрібно орендувати приміщення і закупити товар. Для успішного беззбиткового старту радимо підготувати детальний бізнес-план, а для простоти управління – вибрати відповідну програму онлайн-запису.

Капсульний гардероб

EasyWeek для управління клієнтами шоуруму

EasyWeek – багатофункціональна програма з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Так, керувати потоком клієнтів зовсім не складно, достатньо встановити додаток на смартфоні та завжди бути в курсі подій. EasyWeek ідеально підходить як для малобюджетного стартапу, так і для управління великою мережею. Розгляньте цю програму, якщо разом із продажем одягу ви організовуєте послуги: консультації візажистів і стилістів, шопінг зі стилістом, роботу б'юті-майстра або фотографа.

Топ-7 причин підключити EasyWeek

  1. Віджет онлайн-запису на ваш сайт або для соцмереж. Направляйте клієнтів зі своєї сторінки у соціальних мережах безпосередньо у шоурум.

  2. Онлайн-запис дає змогу контролювати потоки клієнтів. Розподіляйте час відвідування, щоб дотримуватися соціальної дистанції в приміщенні.

  3. Усі, хто заглянув на вашу сторінку, будуть враховані в програмі. Надалі ви зможете готувати адресні розсилки для потенційних клієнтів, інформувати про майбутні акції.

  4. Безкоштовний сайт для бізнесу з вбудованим віджетом онлайн-запису.

  5. EasyWeek складе розклад співробітників, а в потрібні дати – нарахує заробітну плату і бонуси.

  6. Програма позбавляє застарілої паперової роботи. Не витрачати папір – екологічно і в дусі часу. Не займатися марною працею – теж.

  7. Порівняно з конкурентами, EasyWeek недорого коштує, не бере гроші за транзакції та за оновлення. А ще, у сервісу цілодобова технічна підтримка.

Підбір гардеробу

Онлайн-запис – тренд у сфері послуг

Робота з клієнтами завжди мотивує розвивати себе та свій бізнес. Доведено, що використання сервісу онлайн-запису на третину збільшує кількість клієнтів через інтернет. Запускаючи бізнес у сфері послуг, обов'язково встановіть віджет онлайн-запису на свій сайт та надайте можливість клієнтам записуватися через додаток. Усе це можливо разом із програмою EasyWeek. Чому б не спробувати!

Протестувати повний функціонал сервісу можна абсолютно безкоштовно протягом 14 днів після реєстрації.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює