Ціни
Увійти
Система онлайн-запису для рієлтора

Система онлайн-запису для рієлтора

Ви володієте агентством нерухомості або працюєте приватним рієлтором? Дізнайтеся як система EasyWeek і віджет онлайн-запису можуть оптимізувати ваш робочий процес.

Вступ

В індустрії нерухомості ефективне управління клієнтами та оптимізація процесів відіграють важливу роль. Клієнти – це серце вашого бізнесу, саме тому багато агентств та приватних рієлторів усе частіше звертаються до програм онлайн-запису для призначення консультацій і зустрічей.

Так, онлайн-запис позитивно впливає на імідж рієлторської агенції та допомагає привабити більше лояльної аудиторії. Як підключити онлайн-бронювання та підвищити ефективність бізнесу у сфері нерухомості, створити безкоштовний сайт та налаштувати таргет – про це і більше поговоримо у цій статті.

Це автоматизований сервіс, який дає змогу користувачам вашого сайту і потенційним клієнтам записатися онлайн на консультацію. Для цього не потрібно писати в дірект і чекати відповіді – достатньо вибрати вільний часовий слот і натиснути кнопку "забронювати".

Так, можна. Наприклад, EasyWeek пропонує інтеграцію з Google Calendar, отже, ви легко зможете синхронізувати особисті плани та робочі консультації.

Можна використовувати конструктори сайтів, де є безкоштовний функціонал, або підключити програму онлайн-запису EasyWeek і отримати готовий сайт автоматично.

Онлайн-консультація

Функції програми для керівника рієлторської фірми

Розглянемо основні функції програми онлайн-запису, і як вони можуть допомогти керівнику агентства нерухомості в управлінні бізнесом.

Централізований розклад:

Програма онлайн-запису дає змогу керівнику агентства нерухомості мати повний контроль над розкладом усіх рієлторів в одному місці. Він може бачити зайнятість і доступність кожного рієлтора, щоб краще планувати й розподіляти завдання. Це допомагає уникнути конфліктів у розкладі та забезпечує більш ефективне використання ресурсів агентства.

Онлайн-запис на консультації:

Програма відкриває можливості онлайн-запису на перегляд об'єкта нерухомості, що цікавить. Не потрібно телефонувати, щоб узгодити час і деталі. Клієнту достатньо перейти на віджет онлайн-запису і вибрати зручний час самостійно.

Зберігання бази клієнтів:

Програма онлайн-запису – можливість зберігати та керувати базою клієнтів. У вас під рукою завжди будуть контактні дані, вподобання клієнтів та історія спілкування. Така централізована база даних дає змогу керівнику легко відстежувати й аналізувати інформацію про клієнтів, що допомагає в поліпшенні якості обслуговування та персоналізації рекламних пропозицій.

Модуль повідомлень:

Програма автоматично нагадує про зустріч клієнту і рієлтору. Ви можете самостійно налаштувати параметри й канали повідомлень.

Модуль зарплат:

Програма дає змогу вести розрахунок заробітної плати й бонусів для співробітників агентства нерухомості.

Аналітика та звітність:

Програма онлайн-запису надає керівнику агентства нерухомості можливість отримувати деталізовану аналітику та звіти про діяльність агентства і його рієлторів.

Спростити роботу рієлторського агентства можна за допомогою автоматизованих систем. Одна з таких – сервіс EasyWeek, головними перевагами якого є простота, функціональність і ціна.

Рієлтор з клієнтами

5 причин обрати EasyWeek

Окрім переваг, якими володіють усі програми онлайн-запису, сервіс EasyWeek пропонує також дещо особливе:

  1. Безкоштовний сайт для вашої компанії

  2. Кілька варіантів тарифів, зокрема, безкоштовний план для приватних фахівців. Жодних прихованих, додаткових платежів і плати за угоди.

  3. Наочний електронний календар – журнал усіх важливих зустрічей, угод, подій дня, тижня або місяця.

  4. Інтеграція з сервісами аналітики, включно з Google Tag Manager.

  5. EasyWeek дає змогу вивантажити базу клієнтів для налаштування таргету, підібрати аналогічну аудиторію за геометками та інтересами. Усі, хто ставлять запитання "як знайти рієлтора", зможуть побачити ваше рекламне оголошення.

EasyWeek – проста у налаштуванні та експлуатації система з 2 тижнями безкоштовного тестового періоду. Чому б не спробувати інновації сьогодні?

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює