Ціни
Увійти
Програма онлайн-запису на квіз

Вступ

Ринок розваг переповнений хорошими варіантами відпочинку на будь-який смак. Квіз – один із них.

Квіз – це чудовий тимбілдинг, який допоможе краще працювати в команді або ж просто сприятиме відпочинку та гарному настрою. Сьогодні, насолодитись цікавим інтерактивом можна у спеціалізованих клубах. Так, наприклад, ледь не кожен центр розваг пропонує цікаві квізи на різну тематику.

Квіз можна відкрити і як окремий бізнес. Так, це стане цікавим варіантом стартапу для молодих підприємців, які знаються на інтелектуальних іграх.

Якщо ви плануєте запустити власний квіз або ж уже маєте такий бізнес, цей матеріал стане корисним помічником для розвитку бізнесу. Ми розглянемо стартовий бізнес-план для квізу та проаналізуємо сучасне програмне забезпечення для цього бізнесу.

Можна працювати на базі розважального центру або ж самостійно. Для старту знадобиться знання ринку, гарне планування та від $5 000. Стартові інвестиції залежать від локації та площі закладу.

Це перспективний проєкт, який точно припаде до вподоби молоді. Гарно спланований стартап принесе хороші прибутки, а початкові інвестиції порівняно невеликі.

Є досить багато гарних варіантів. Ринок невпинно розвивається, тому вибрати є з чого. Радимо визначити функції, які потрібні саме вам і підібрати програму, які їх  пропонує.

Сторінка закладу сфери розваг в системі EasyWeek

Квіз як перспективний бізнес

Сфера розваг подарувала нам досить багато варіантів дозвілля. Квізи – один з них. Це чудовий варіант стартапу без зайвих турбот та інвестицій. Розгляньмо, кроки, які знадобляться для старту конкурентоздатного квізу у 2023.

Бізнес-план квізу

 1. Аналіз ринку. Варто визначити свою роль у ніші.

 2. Вибір локації. Гарна, прохідна, локація допоможе привабити клієнтів та збільшити доходи.

 3. Закупка обладнання. Залежно від типу квізу вам знадобиться спеціалізоване обладнання. Закупити його варто заздалегідь.

 4. Набір команди. Професіонали своєї справи допоможуть вивести бізнес на новий рівень доходу.

 5. Маркетинг та CRM. Онлайн-запис та просування стануть чудовим помічником на старті.

Програма для квізу

Програма для запису на квіз

Якісне програмне забезпечення для квізів значно полегшить ведення бізнесу та допоможе привабити ще більше відвідувачів.

Переваги CRM для квізів:

 • Онлайн-запис. Клієнти зможуть записатись у режимі 24/7.

 • Безкоштовний сайт. Досить часто програма створює персональну сторінку для вашого бізнесу безкоштовно та без зайвих зусиль.

 • Клієнтська база. Усю інформацію про клієнтів можна зберігати автоматично в CRM.

 • Сповіщення. Програма нагадає про запланований візит та надішле привітання зі святами й спеціальні пропозиції гостям.

 • Маркетингові інструменти. CRM також надає доступ до базових маркетингових інструментів, які стануть в нагоді при запуску нового бізнесу.

Онлайн-запис на квіз

EasyWeek CRM

EasyWeek створила зручну систему для власників бізнесу у сфері розваг. Ми пропонуємо усі вищезазначені функції, і не тільки:

 • EasyWeek легко інтегрується з соціальними мережами. Додати онлайн-запис в Інстаграм тепер ще простіше.

 • Ми говоримо мовою ринку. Навіть якщо ви працюєте не в Україні, EasyWeek доступна більше ніж 30-тьма мовами. Ми впевнені, мова вашої країни точно є у списку.

 • Команда сервісу працює віддалено з різних куточків світу, так нам вдається підтримувати актуальність CRM на різних ринках.

 • Сервіс можна кастомізувати під дизайн вашої компанії, це дуже просто й абсолютно безкоштовно.

 • Тарифи EasyWeek нижчі ніж у найближчих конкурентів, а пропонуємо ми відчутно більше. Це можливо за рахунок кількості клієнтів та роботи по всьому світу.

Спробувати програму можна безкоштовно. Ми також надаємо повністю безкоштовний тариф для бізнесу з 1 локацією та 1 працівником. Якщо ви підпадаєте під цю категорію, система автоматично запропонує цей варіант при реєстрації.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює