Ціни
Увійти
Перша пральня-кав'ярня "Булька" та EasyWeek

Булька – перша в Україні пральня-кав‘ярня!

Благодійний фонд Карітас Мукачівської греко-католицької єпархії в Ужгороді запустив соціальний проект пральні для вимушено переміщених осіб, де їх одяг, постільну білизну і речі перуть безкоштовно.

Щоб задіяти і духовну, емоційну складову, проект доповнений затишною кав'ярнею. Тим самим вийшов унікальний для України формат пральні-кав'ярні з достатньо великим ігровим простором для дітей.

Кав'ярня фактично є прикладом соціального підприємства, прибуток від роботи якого передаватиметься на потреби пральні.

Пральня-кав'ярня Булька

Команда Бульки проводить на базі кав'ярні різні заходи для дітей вимушено переміщених осіб:

  • уроки української мови в ігровій формі,

  • творчі майстер-класи,

  • у найближчих планах запуск English Speaking Club тощо.

Для дорослих щочетверга проводяться зустрічі з відомими і цікавими закарпатцями та професіоналами з різних галузей і міст України. Такі вечори вже були:

  • з Владиславом Ігнатишиним на тему природи брехні та дезінформації,

  • з сімейним психологом Наталею Боднар про сімейні стосунки в період війни,

  • з Ольгою Гатнер, яка створює аудіоказки, з авторами туристичного проекту "Пізнай Ужгород" (підтриманий УКФ та в партнерстві з платформою izi.travel) Людмилою Сюзевою та гідесою Юліанною Малик.

Далі будуть зустрічі, присвячені емоційному та професійному вигоранню, побудові власного малого бізнесу тощо.

Заняття з дітьми у пральні-кав'ярні в Ужгороді

Як EasyWeek допоміг пральні-кав'ярні автоматизувати робочі процеси

Бронювання майстер-класів: Гості можуть зайти на сайт пральні-кав'ярні, обрати майстер-клас та забронювати його онлайн в лічені секунди. Усе що потрібно – це обрати подію та перевірити наявність місць.

Простий, але дуже зручний сайт із функцією онлайн-запису. На лендінгу від EasyWeek є все необхідне: фотографії, години роботи, адреса, опис заходів та віджет онлайн-запису!

Планування подій: зустрічі можна внести в онлайн-календар, синхронізувати його з Google, тим самим у рази оптимізувавши роботу співробітників.

Адміністративні питання: Бронювання відбуваються автоматично. Ніякої паперової тяганини та непорозумінь. За допомогою EasyWeek налаштовані повідомлення, що нагадують гостям та співробітникам про заплановану подію.

Захід для дітей у пральні-кав'ярні в Ужгороді

EasyWeek аналітика & планування

Зручна бізнес-аналітика дозволяє сервісу планувати зустрічі ще краще. Надзвичайно просто передбачити та розпланувати усі моменти, коли ти чітко розумієш, що було минулого разу. Аналітика тут як ніколи доречна.

Кожна подія пральні-кав'ярні чудово продумана. Гості почувають себе ще комфортніше, а команда працює ефективніше. Плюси автоматизації безперечні.

Зараз пральня-кав'ярня – один з успішних волонтерських рухів в Ужгороді. Команда EasyWeek рада сприяти благим справам. Ми з радістю допоможемо оптимізувати й ваш соціальний проєкт абсолютно безкоштовно!

Також підключайтеся до EasyWeek та розвивайте свій бізнес.

Зареєструватись!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює