Порівняння EasyWeek та DIKIDI Business

Чому вашій компанії необхідне онлайн-бронювання

Бронювання послуг – невіддільна частина будь-якого бізнесу сфери послуг. Надзвичайно важливо правильно підійти до цього питання. Ви точно пам'ятаєте наскільки незручно весь час передзвонювати клієнтам, часто втрачаючи важливу інформацію та плутаючи дані гостей. Бронювання напряму впливає на якість сервісу та рівень лояльності клієнтури.

Онлайн-бронювання дозволяє уникнути більшості проблеми у роботі з клієнтами. Якою ж повинна бути якісна система онлайн-бронювання?

Найперше, вона має бути простою в інтеграції, адаптованою до мобільних пристроїв та соціальних мереж. Досить багато систем на ринку надають послуги онлайн-бронювання, наприклад сервіс DIKIDI. Розгляньмо основні функції програми та з'ясуймо, який же найкращий аналог сервісу.

Порівняння систем онлайн-бронювання EasyWeek та DIKIDI

DIKIDI та EasyWeek – системи управляння бізнесом сфери послуг. Обидва сервіси надають можливість онлайн-бронювання.

EasyWeek – європейський сервіс зі штаб-квартирою в Дюссельдорфі, Німеччина. Компанія працює з більш ніж 15 000 клієнтів по всьому світі.

DIKIDI – російська організація з офісом у Ярославлі. Сервіс також працює з міжнародним бізнесом.

Реєстрація та налаштування сервісу

EasyWeek, як і DIKIDI, – хмарний сервіс. Усі дані зберігаються онлайн у “хмарі”. Отримати доступ до них можна через мережу інтернет з будь-якого комп'ютера. Налаштування також відбувається в онлайн-форматі.

Найперша перевага EasyWeek – дуже просте налаштування сервісу. Це можна зробити самостійно або ж разом з менеджером EasyWeek. В обох випадках налаштувати систему вдасться за 15-20 хвилин. Далі, можна редагувати дані, скориставшись блоком "довідковий центр". Статистика показує, що інтуїтивний інтерфейс зовсім не потребує додаткових інструкцій. Більшість клієнтів можуть впоратись з усіма налаштуваннями самостійно.

Створення персональної сторінки для бізнесу

Не дивлячись на популярність соціальних мереж, сайт і досі залишається професійним та структурованим джерелом інформації про ваш бізнес. Обидва сервіси дозволяють створити персональну сторінку компанії. Система DIKIDI створює сторінки на dikidi.net, ось як це виглядає:

Сайт від сервісу EasyWeek виглядає сучасніше й одразу готовий до запуску реклами. До того ж можна встановити персональний домен.

З EasyWeek, вам не знадобляться жодні навички програмування. SEO-оптимізований сайт можна створити досить просто та дуже швидко. Усе, що потрібно – внести дані про компанію та послуги, і сайт буде згенеровано автоматично.

Функціонал програми онлайн-запису EasyWeek

Сповіщення про події

Обидві програми мають функцію нагадування клієнту про бронювання. В цілому, ця послуга доступна у всіх модулях онлайн-бронювання. EasyWeek дозволяє регулювати кількість сповіщень, їх частоту та адресата. Можна вибрати та налаштувати Push-сповіщення, SMS, email та Telegram. Для цього використовуйте сервіс Integromat та Zapier. Вони допоможуть інтегрувати EasyWeek з більш ніж 3 000 онлайн-сервісів.

Система онлайн-бронювання EasyWeek пропонує 2 пакети сповіщень:

 • Для клієнта

  Сповіщення про успішне бронювання послуги, нагадування про візит за 24 години та нагадування в день візиту.

 • Для персоналу

  Сповіщення про нові бронювання, сповіщення з розкладом на наступний день та нагадування з розкладом на сьогодні.

Такий пакет сповіщень дозволяє майстру залишатися в курсі подій 24/7, уникаючи різноманітних конфліктних ситуацій.

Маркетингові інструменти

Ще одна перевага EasyWeek – функція онлайн-просування. Маркетингові інструменти EasyWeek – не додаткова функція, вони входять до всіх тарифів сервісу.

Підключаючи EasyWeek, ви отримуєте весь функціонал сервісу без додаткової плати:

 • SEO-оптимізований сайт та перші пошукові позиції в Google;

 • Багато інтеграцій на маркетплейсі EasyWeek – соціальні мережі, картографічні сервіси тощо.

 • Відгуки клієнтів.

 • Рейтинг майстрів та компанії.

З якими сервісами синхронізовано EasyWeek

Мобільний додаток

Скільки ви знаєте клієнтів, які користуються усім спектром послуг салону краси? Такий клієнт - мрія багатьох. Насправді клієнти обирають різні послуги в спеціалізованих салонах. EasyWeek дозволяє користувачам створити власну екосистему. Так, реєструючись у каталозі EasyWeek, салон отримає більше доходу, адже:

 • клієнт зможе самотужки вибрати майстра та послугу;

 • гість зможе забронювати сервіс на зручний час;

 • клієнт може записатися онлайн 24/7;

 • відвідувач зможе оцінити сервіс у системі після візиту.

Один сервіс дозволяє продавати більше послуг та продуктів та нагадувати про наступний візит.

У чому перевага EasyWeek CRM

Сучасний ринок IT-рішень для бізнесу у сфері послуг різноманітний. Багато сервісів надають базові функції, деякі системи заскладні, а деякі застарілі. Крім того, вартість також суттєво відрізняється.

Безкоштовний тарифний план + спеціальна пропозиція для українських партнерів

Сервіс онлайн-бронювання EasyWeek намагається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми акцентуємо увагу на якості сервісу, ціна та продажі відходять на задній план. Саме тому ми пропонуємо не лише безкоштовний тестовий період, але й безкоштовний тариф.

Спеціальна пропозиція для українських партнерів

Ви можете перевести свій бізнес на безкоштовний тариф. Так, доступними залишаться 1 локація та 1 співробітник. Усі інші користувачі та локації будуть заморожені. В будь-який момент ви зможете повернутися на професійний тариф, усі дані будуть збережені.

Модуль товарів та витратних матеріалів

EasyWeek дає можливість контролювати товари та витратні матеріали. Разом з EasyWeek легко:

 • Продавати супутні товари та виплачувати співробітникам відсоток від продажів.

 • Проводити інвентаризацію матеріалів.

 • Боротися з крадіжками та недобросовісною поведінкою.

 • Стежити за залишками на складі та вчасно замовляти необхідні товари.

 • Налаштування знижок на супутні товари та календар цін

Разом з EasyWeek керувати бізнесом легко!

Додавайте супутні послуги та визначайте на них знижку. Наприклад, при бронюванні педикюру, знижка 20% на манікюр.

Можна налаштувати динамічні ціни залежно від сезону або дня тижня. Керуйте попитом та пропонуйте ціни зі знижкою у дні низького завантаження.

Функції системи онлайн-запису EasyWeek

Швидка та дієва команда підтримки

Технічна підтримка EasyWeek – не боти, а реальні люди. Кожен випадок вони розглядають індивідуально і завжди готові допомогти. Пріоритет компанії – задоволений клієнт, і це не просто слова.

Переходячи з іншої платформи на сервіс EasyWeek, ви отримаєте безкоштовне налаштування та додаткові бонуси від системи. Саме час спробувати!

EasyWeek – одна з найкращих альтернатив сервісу DIKIDI. Зареєструйтесь та самі в цьому переконайтесь! Протестувати сервіс можна абсолютно безкоштовно. Жодних даних картки та прихованих платежів.

Не соромтесь ставити питання, що вас цікавлять у нашому чаті підтримки. Ми працюємо онлайн 24/7.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг