Ціни
Увійти
СRM для освітніх курсів

Відкрити свій навчальний курс

Додаткова освіта в реаліях 21 століття стала затребуваною нішою для бізнесу. У топ вийшли курси іноземних мов, школи малювання та музики, курси особистісного зростання, менеджменту, SMM. Окреме місце займають різні онлайн-школи. Пік їх розвитку припав на період пандемії у 2021 році, але навіть після зняття обмежень попит на навчання з відеозв'язку зберігся.

Висока конкуренція стимулює організаторів курсів більше уваги приділяти взаєминам із клієнтами. Програми CRM із функцією онлайн-запису – те, без чого не слід запускати новий тренінг чи навчальний курс.

Це програма, яка дозволяє вашим клієнтам самостійно записуватися на послуги через сайт. Прикладом є програма EasyWeek.

Так можна. Зареєструйтесь у EasyWeek, щоб отримати сайт та підключити до нього онлайн-запис.

ТОП-5 причин вибрати CRM-програму для навчальних курсів

 1. Розклад зустрічей

  Зручний формат планування, робота із групами різної чисельності. Контроль за завантаженням викладачів.

 2. Онлайн-запис на заняття

  Кожен бажаючий за пару секунд може записатися на урок, обравши потрібний тимчасовий слот. Не потрібно дзвонити чи йти кудись для підтвердження. Після запису всі відомості потрапляють у систему та надійно зберігаються.

 3. Облік кожної заявки та клієнта

  Прийом заявок ведеться із сайту та всіх соцмереж, де представлені ваші навчальні курси. На кожного учня заводиться особиста картка клієнта, де зберігаються контакти, замовлення, сплати. Разом з автоматизованою програмою вести роботу з клієнтською базою стало у рази зручніше.

 4. Електронний маркетинг

  У програмі CRM для онлайн-школи вже вбудовані інструменти для роботи з клієнтами: програми лояльності, варіанти знижок та акцій. Організатор курсів може настроїти зміст та періодичність надсилання повідомлень та нагадувань.

 5. Нарахування заробітної плати вчителям та лекторам

  Більше не потрібно заповнювати паперові відомості – програма сама розрахує зарплату на підставі проведених зустрічей. За допомогою CRM легко преміювати працівників, аналізувати рівень виплат та прогнозувати податкові платежі.

Програма онлайн-запису EasyWeek для курсів та онлайн-школи

Серед кількох десятків автоматизованих програм для освітніх курсів за ціною та функціоналом виділяється нова платформа EasyWeek від європейських розробників. Розберемо деякі переваги цієї CRM.

 • Зручний та зрозумілий будь-якому користувачеві інтерфейс.

  Розібратися з налаштуванням можна за 20 хвилин, а за потреби – на зв'язку завжди техпідтримка.

 • EasyWeek підходить для курсів будь-якої величини: як для одного самозайнятого викладача музики, так і для великої онлайн-школи іноземних мов. Для самозайнятих тренерів та вчителів у EasyWeek є безкоштовний тариф!

 • Віджет для онлайн-запису на заняття – must have будь-яких офлайн або онлайн-курсів.

  Онлайн-бронювання відвідувань – спосіб залучити нових клієнтів, котрі цінують свій час. Онлайн-запис також можна встановити в соціальних мережах та в інтернет-картах Google.

 • Персональний сайт для тих курсів, хто просувається лише через соцмережі.

  Соціальні медіа це дуже добре, але сайт завжди додає статусності. EasyWeek безкоштовно розробить вам кастомізовану веб-сторінку і надасть домен.

 • Безліч корисних інтеграцій.

 • Безкоштовний тестовий період.

  2 тижні для вільного вивчення програми, а після – вибір тарифу, що підходить під ваші запити. Жодних додаткових або прихованих платежів не буде.

У EasyWeek всі процеси відпрацьовані, а обслуговування, порівняно з конкурентами, помітно дешевше. Керуйте курсами та онлайн-школою разом з EasyWeek!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює