Ціни
Увійти
Зручна CRM для автосервісу

Автоматизація бізнесу – тренд сучасності

З розвитком технологій бізнес зростає у рази швидше. Компанії, які можуть швидко та ефективно підлаштовуватися під нові умови, здатні збільшити доходи в кілька разів. Так чи інакше, клієнт голосує за комфорт.

Саме тому CRM-системи користуються шаленим попитом. Такий сервіс здатний не просто організувати онлайн-запис до автосервісу, але й допоможе з просуванням, інтеграціями, взаємодією з клієнтами тощо.

У 21 столітті лише якісної послуги вже недостатньо. На жаль чи на щастя. споживчі запити зросли. Клієнт стає все більш вибагливим, адже бізнесів багато, а отже точно є з чого вибрати. Тепер, щоб заробляти та виділитись з конкурентів, потрібно додатково надати звичний сучасній людині комфорт при бронюванні. Клієнт готовий платити за послуги більше грошей, якщо, крім самої послуги, отримає відчуття особливості та значущості. Хороші новини полягають у тому, що цього досить просто досягти за допомогою програми CRM.

Вартість відкриття автосервісу в Україні може значно відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як місцезнаходження, розмір сервісу, вид послуг, які надаються, вибір обладнання та інше. Проте, на загальний погляд, відкриття автосервісу може коштувати від декількох десятків тисяч доларів до сотень тисяч доларів, залежно від розміру та рівня устаткування сервісу.

Одним з найпопулярніших програмних продуктів для автосервісу є "1С:Автосервіс". Ця програма дозволяє вести облік автомобілів, замовлень на ремонт, контролювати витрати та доходи, відслідковувати стан ремонту та інше.

Крім того, власникам автосервісу буде корисною програма онлайн-запису. Вона дозволяє клієнтам робити запис на ремонт або обслуговування автомобіля через Інтернет, що значно зменшує час очікування та збільшує зручність обслуговування. Програма дозволяє ефективніше планувати роботу майстерні, контролювати завантаженість робочих місць, забезпечувати своєчасну обробку замовлень та інше. Для впровадження програми онлайн-запису можна використовувати готові рішення, наприклад, EasyWeek.

Функція онлайн-бронювання послуг

Ми вже зрозуміли, що клієнт любить індивідуальний підхід, комфорт та технологічні рішення. Далі поговоримо про 2 головні інструменти, які дозволяють створювати індивідуальний підхід до клієнта легко, зручно, а головне, технологічно:

 1. Календар онлайн-запису через сайт, соціальні мережі та карти.

 2. Програма лояльності.

Обидва інструменти доступні через підключення CRM-системи. Це дуже зручно та ще й економно. Отже, щоб задовольнити всі запити вибагливого клієнта, на допомогу приходить програма для автосервісу. Програмне забезпечення для авторемонтних майстерень – вже давно не дивина. Якщо раніше бізнес ще якось можна було вести в блокноті, записуючи всю інформацію про клієнта та фінанси вручну, то з розвитком технологій паперове діловодство відійшло на другий план.

Корисно знати: автосервіс, який пропонує швидки та комфортний онлайн-запис на послугу, користується більшим попитом ніж заклад зі стандартною опцією бронювання. Це працює за рахунок любові клієнтів до простоти та банальної людської ліні. Дзвінки та обговорення деталей напряму більше не в моді. А ось комфортне онлайн-бронювання, за допомогою CRM – ще й як.

Онлайн-запис в автосервіс – послуга, без якої важко уявити сучасну та технологічну майстерню. Співробітникам більше не потрібно відволікатися на дзвінки та з'ясування вільного часу майстрів. Усі ці дії автоматично виконує спеціальна CRM-програма. Так просто і так ефективно!

Клієнт також може вибрати улюбленого майстра, дізнатись більше про автосервіс та зорієнтуватись у ціновій політиці. Усе це доступно онлайн та не потребує багато часу чи зусиль.

Програма для автомобільного сервісу значно оптимізує робочий процес для працівників та керівника. Та ще й робить це без особливих зусиль та фінансових вливань.

Переваги програми для автосервісу

Говорячи коротко про основні можливості програми для автосервісу, можна назвати такі пункти:

 • Зручний та комфортний запис онлайн для клієнта, а значить, збільшення прибутку для автосервісу.

 • Можливість легко та просто контролювати бізнес через смартфон.

 • Економія часу та ресурсів під час роботи з клієнтами.

 • Клієнтська база завжди під рукою. Є можливість залучити клієнтів за допомогою знижок та акцій, підібраних індивідуально під кожного гостя.

 • Онлайн-запис із соціальних мереж та карт.

 • Безкоштовний та функціональний сайт для вашого автосервісу.

Ці та інші корисні функції CRM точно допоможуть вашому бізнесу вийти на новий рівень роботи з клієнтурою. CRM прямо впливає на збільшення прибутковості автосервісу.

Компанії часто губляться яку ж програму онлайн-запису для автосервісу вибрати з великої кількості варіантів, які представлені на ринку. Ми допоможемо краще розібратися з особливостями сервісу та ціновою політикою на якісне програме забезпечення.

Безкоштовний сайт для автосервісу від EasyWeek

Програма для автосервісу EasyWeek

Програм автоматизації автосервісу на ринку достатньо, тому для спрощення вибору можна орієнтуватися на такі критерії:

 • Вартість щомісячної передплати.

 • Наявність безкоштовного тарифу.

 • Чи підходить функціонал програми під запити вашого бізнесу?

 • Швидкість технічної підтримки.

За всіма цими критеріями у топі CRM-програм знаходиться EasyWeek – технологічне рішення українських розробників, вироблене в Німеччині. Так, користувачі EasyWeek отримують європейську CRM з українською душею та технічною підтримкою рідною мовою. Команда сервісу працює віддалено, тому на зв'язку, фактично, в режимі 24/7.

Конкурентні переваги системи онлайн-запису EasyWeek

 • Зрозумілий інтерфейс навіть для новачків. Для користування сервісом не знадобиться жодних IT-навичок. Усе працює інтуїтивно.

 • Велика кількість функцій: календар запису, облік товарів, розвантаження звітів, детальна статистика відвідувань та багато іншого.

 • Безкоштовний тариф для автосервісів з одним майстром та однією локацією.

 • Безкоштовна персональна веб-сторінка для вашого об'єкту. .

 • Інтеграції з різними програмами та сервісами для залучення клієнтів.

 • Можливість підключити автоматизовані SMS-розсилки.

Програма для автосервісу EasyWeek значно виграє у конкурентів, завдяки простоті та функціональності. Розробники EasyWeek постаралися зробити CRM якомога зрозумілішу для користувача. При роботі з іншими сервісами часто виникає питання: "Програма виглядає великою та складною, чи зможемо ми в ній розібратися?" Запевняємо, що у роботі з програмою EasyWeek це питання не з'явиться.

На старті роботи, нашою головною метою була легка та ефективна CRM-система, яка сподобається багатьом. Власне так і виникла сучасна версія EasyWeek. З нами ви можете бути впевненими, що ваша система працює на всі 100.

Команда EasyWeek цінує своїх клієнтів, тому ми надаємо гнучку систему лояльності та безкоштовний 14-денний тестовий період. Пробна версія програми – це чудова можливість безкоштовно вивчити сервіс, щоб без поспіху визначитися, чи підходить він вашій компанії.

Приєднуйтесь до команди EasyWeek та підвищуйте прибуток свого автосервісу!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює