Порівняння EasyWeek та BloknotApp

Програма для салону краси

Вимоги сучасного світу наступні: кожен, хто бажає отримати певну послугу розраховує на швидкий зворотний зв'язок від обраного виконавця.

Якщо ви вчасно запишите клієнта, запропонуєте йому додаткову знижку та нагадаєте про повторний візит, він і не подумає міняти салон краси.

Саме тому CRM-система – найкраще рішення для салонного бізнесу. В середині програми створюється єдина клієнтська база, де фіксується інформація, що дозволяє моментально реагувати та приймати виважені рішення відповідно до ситуації.

Коли справа доходить до вибору сервісу, ми хочемо отримати максимум інформації про варіанти. Далі ми розповімо про аналог BloknotApp – програмне забезпечення для салонів краси від EasyWeek.

Система лояльності та воронка продажів

Ми вже розповідали про функціонал EasyWeek. На відміну від конкурентів, EasyWeek дозволяє компаніям формувати власну систему лояльності, здійснювати додаткові продажі в 1 клік прямо через сервіс. Збільшіть середній чек, просто запропонувавши гостям супутні послуги.

dopolnitelnye-prodagi-online

Тайм-менеджмент та сповіщення

Хоч раз за життя і клієнти і майстри стикалися з запізненням або пропуском процедури. Клієнту було ліньки набрати майстра та попередити заздалегіть, майстру не повідомили про зміни в розкладі і так далі. Причин може бути ну дуже багато, а от питання єдине – що з цим робити? EasyWeek знайшов вирішення цієї проблеми. Ми розробили 2 пакети сповіщень: для майстрів та клієнтів.

Для клієнта доступні сповіщення про успішне бронювання послуги, нагадування про візит за 24 години та нагадування про візит в день візиту.

napominanie-o-vizite

Майстрам сервіс пропонує сповіщення про нові бронювання, сповіщення з розкладом на наступний день та нагадування про сьогоднішні бронювання. Такий набір дозволяє майстру завжди залишатися в курсі подій, уникаючи ситуацій, коли клієнт очікує в салоні.

Інтеграція

Ще одна суттєва перевага EasyWeek – інтеграція з більше ніж 3000 сервісами. Розміщуйте посилання на онлайн бронювання у Facebook або ж Instagram та збільшуйте потік клієнтів на 20%.

Веб-сторінка для вашого бізнесу

Усі користувачі EasyWeek отримують персональну сторінку (міні-сайт) при підключенні. Так, ви можете розмістити усю необхідну інформацію про салон краси, фото робіт та підключити додаткові канали зв'язку. На лендінгу доступний блок відгуків та незалежний рейтинг майстрів.

Завдяки персональній сторінці ваш бізнес завжди буде на перший сторінках пошуку. Це чудовий іміджевий та маркетинговий інструмент.

Чому клієнти обирають EasyWeek?

Переваги EasyWeek дозволяють швидко та просто визначитися з вибором. EasyWeek – це не просто програма для онлайн-бронювання, а й повноцінний маркетинговий інструмент. Сервіс гарантує потік постійних клієнтів та збільшення потоку клієнтів вцілому.

При переході на сервіс з будь-якої іншої системи EasyWeek надає клієнтам індивідуальні бонуси та безкоштовне налаштування системи.

Протестуйте сервіс EasyWeek безкоштовно.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
  1. EasyWeek
  2. > Бізнес
  3. Менеджмент
  4. Технології
  5. Комунікації
  6. Best practice
  7. Обладнання
  8. CRM для бізнесу
  9. Дизайн
  10. Маркетинг