Ціни
Увійти
Як відкрити лофт

Як відкрити лофт

Запуск лофт-простору під оренду. Покрокова інструкція з відкриття лофту, фінансові розрахунки та маркетинг. Як привабити перших клієнтів за допомогою онлайн-запису.

Вступ

Останнім часом оренда приміщень під заходи та свята набула неабиякої популярності, особливо це стосується приміщень для проведення семінарів та різноманітних культурних заходів. Серед іншого, для цієї мети підходять відреставровані промислові будівлі з великою площею. Креативне та практичне використання старих складів набирає популярності, а сучасний дизайн у стилі лофт став трендом. У цій статті ми поговоримо про те як успішно облаштувати лофт і здавати його в оренду, приваблюючи клієнтів за допомогою онлайн-запису.

Кожен бізнес-план повинен включати наступні пункти: опис концепції, дослідження ринку та цільової аудиторії. Більше про це тут.

Для успішного ведення бізнесу дуже важливо розставляти пріоритети та зосереджуватися на завданнях. Пропонуємо статтю про те, як навчитися мотивувати себе та персонал, планувати завдання, правильно встановлювати дедлайни та уникати відволікань.

Перш за все, це програма для бронювання зустрічей, яка допомагає вашим клієнтам зручно призначати, переносити та скасовувати записи у будь-який час. Так, наприклад, якщо клієнти хочуть орендувати лофт для свого свята, вони можуть вибрати день і час у цифровому календарі без необхідності телефонувати та домовлятись на пряму. EasyWeek пропонує ці та інші зручні функції онлайн-планувальника.

Інтер'єр у стилі лофт

Що таке дизайн у стилі лофт

Лофт це відкритий простір у колишньому складському приміщенні, горищі або навіть старій фабричній будівлі, переобладнаній під житло або культурні цілі. Зазвичай ми можемо впізнати лофт за бетонною підлогою та голими кам'яними стінами, високими стелями та великими вікнами. Такі елементи, як сталь, скло та цегла створюють додатковий індустріальний шарм.

Облаштування лофту це не лише чудовий дохід, але й виклик. Іноді відкриті простори обставляють масивними меблями, промисловими стелажами та простим декором. Робиться це так, щоб зберегти неповторне відчуття простору. Інколи ж площу поділяють на зони, а окремі приміщення відокремлюють перегородками, щоб змістовно організувати простір.

Навіть якщо це колишні цехові приміщення, при облаштуванні лофту, намагаються створити сприятливий клімат за допомогою багаторівневого скління, всебічної ізоляції, променистого тепла і всіляких видів текстилю.

Дизайн барбершопу

Реконструкція лофт-простору

Шукаючи приміщення, яке можна переобладнати під лофт, зверніть увагу на такі фактори:

 • Розташування, транспортне сполучення та інфраструктура.

 • Розмір та обладнання: як виглядає інженерна мережа будівлі, чи є ліфт?

 • Стан ремонту: як виглядають підлога, стеля та вікна?

 • Потенціал розвитку: чи доступні суміжні приміщення?

 • Ціна та фінансування

Реконструкція лофту є досить дорогою, і початкова вартість буде залежати не тільки від розміру та стану, але й від міста та району. Ось декілька порад для успішного старту:

 • Зверніться до експертів

  Облаштування лофт-простору вимагає кваліфікованої думки та інформації про те, чи є стара промислова будівля забрудненою або, наприклад, перебуває в переліку пам'яток архітектури. Як мінімум, потрібно звернутися до консультантів з питань енергетики та будівельних біологів.

 • Заздалегідь продумайте, які малярні роботи вам знадобляться

  Стіни та стелі в лофті зазвичай надзвичайно високі, що робить фарбування не тільки складним, але й дорогим завданням. Ви можете заощадити час і зусилля за допомогою обладнання, яке дозволяє розпилювати фарбу швидше.

 • Утримайтеся від килимових покриттів

  Під час заміни покриття бажано зупинити свій вибір на ПВХ-матеріалах, оскільки це дешевше, такий матеріал легко мити і він допомагає зберегти індустріальний стиль. Відтінок підлогового покриття залежить від стилю, який ви обрали для лофту.

 • Коригуйте декор в залежності від заходу

  Лофт-простори підходять майже для всіх випадків: від корпоративних заходів до вечірок і весіль. Визначте свою цільову аудиторію та задовольніть її основні потреби.

Лофт-фотостудія

Оренда приміщення для проведення заходів

Основними напрямками використання лофту є:

 • Оренда конференц-залів та офісних приміщень

  Ці приміщення відрізняються за розміром та кількістю місць. Крім того, вашим клієнтам знадобиться обладнання для проведення навчальних курсів, як от подіум, аудіосистема, телевізор, мікрофон, а також технічна підтримка на місці.

 • Оренда приміщення для вечірок

  У цьому випадку вам знадобляться різні варіанти оформлення для проведення численних свят. Це, перш за все, професійне звукове та світлове обладнання. Що стосується дизайну, то варто подбати про створення кімнатних перегородок іншими словами, купити великі журнальні столики та дивани. У просторих приміщеннях великі предмети меблів не загубляться.

 • Оренда кімнат для занять йогою, а також для танцювальних клубів, спортзалів тощо

  Якщо ви хочете обрати останній варіант, не зайвим буде придбати килимки для йоги та стільці. Крім того, такий лофт зазвичай пропонує додаткові роздягальні та душ.

Обов'язковою вимогою є встановлення програми для бронювання лофту. Так, з одного боку, ваші клієнти зможуть швидко і легко бронювати потрібний простір. А з іншого боку, ви отримуєте можливість ефективно управляти потоками клієнтів і роботою команди.

Ось що пропонує CRM-програма EasyWeek:

 • Ви отримуєте онлайн-календар для управління всіма бронюваннями в режимі реального часу.

 • Програма створює автоматичні підтвердження та нагадування про бронювання.

 • Дані клієнтів зберігаються та аналізуються, а ви можете встановити зручну систему тегів у вашій базі даних клієнтів.

 • Ви можете створити свою програму лояльності з різними варіантами ціноутворення.

 • Система пропонує ряд інтеграцій з соціальними мережами та іншими сервісами й додатками.

 • Якщо у вас немає вебсайту, ви можете створити його безкоштовно на платформі EasyWeek.

 • Функції управління ресурсами та персоналом для моніторингу всіх щоденних робочих процесів в одному місці.

EasyWeek – це легке рішення навіть найскладніших питань бізнес-планування.

Переговорна кімната у стилі лофт

Висновок

Якщо ви хочете розвивати свій бізнес в орендній ніші, лофт-простір стане чудовою ідеєю. Промислові приміщення з великими та світлими кімнатами мають попит, тому ви зможете швидко повернути свої інвестиції та вийти в плюс. Звичайно, за умови гарної підготовки.

Орендний бізнес потребує цифрових рішень, одним з яких є система бронювання. EasyWeek надає 14-денну безкоштовну пробну версію з повним набором функцій, щоб переконатися в перевагах сервісу та налаштувати його під вашу компанію. Підключіть сервіс онлайн-запису для лофту від EasyWeek та не втрачайте жодного клієнта. Так просто і так зручно!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює