Ціни
Увійти
Програмне забезпечення для юридичної фірми

Вступ

Керувати бізнесом досить непросто. Особливо складно управляти юридичною фірмою. Вибагливі клієнти, багато контрактів, заплутаних справ та неоднозначних рішень відлякують багатьох.

З іншого боку, юридична справа – прибуткова. Виклики, які постають перед власниками юридичної компанії цілком виправдані.

Сьогодні ми поговоримо про нюанси керування юридичним бізнесом та шляхи його оптимізації. Команда EasyWeek підготувала корисний матеріал про програмне забезпечення для юридичних компаній. Стаття буде цікавою початківцям, які поки що не розуміють куди рухатися аби відкрити успішну юридичну фірму. Бізнесмени з досвідом безумовно освіжать знання, а може й почерпнуть щось нове. Адже, як не крути, час пливе і тенденції змінюються надзвичайно швидко.

Хороші новини полягають у тому, що якісна юридична послуга та гарний сервіс – тренд поза часом. EasyWeek з радістю допоможе досягти найвищого комфорту у керуванні юридичною фірмою без зусиль.

Оптимальним рішенням стане CRM з відкритим кодом. Так, ви зможете оптимізувати програму під конкретні потреби компанії. А стандартний функціонал CRM допоможе впоратися з основними управлінськими задачами.

Популярним варіантом є сервіс EasyWeek – ефективне онлайн-бронювання за доступною ціною.

Вартість програми залежить від бренду, функцій та країни виробника. Так, можна знайти доступні рішення від $10, а можна інвестувати в професійні варіанти. EasyWeek не стягує плату за базовий набір функцій, ви платите лише за професійні тарифи. Останні ж надзвичайно гнучкі, адже ціна вираховується від кількості локацій та співробітників. Жодних переплат та прихованих платежів.

Особливості відкриття юридичної фірми

Тонкощі управління юридичною фірмою

Юридичний бізнес – складний. Це зрозуміло. Які ж типові проблеми власника юридичної фірми. Про це далі.

Типові управлінські проблеми для юридичної фірми:

 • Заскладне планування = прогалини та вікна у роботі юристів;

 • Відсутність обліку клієнтів = хаос та недостатня обізнаність персоналу;

 • Відсутність маркетингової стратегії = якісні юридичні послуги про які ніхто не здогадується.

NB! Так, CRM дійсно може допомогти вибудувати вдалу маркетингову лінію, привабити клієнтів та мотивувати співробітників. Адже, як не крути, комфорт люблять усі.

Юридичне програмне забезпечення

Юридичні CRM ще й досі викликають подив у більшості юристів. Юриспруденція – досить класична ніша, яка тяжко пускає у своє життя інновації. Саме тому більшість юридичних компаній і досі не обрали автоматизацію рутини. Скористайтесь цим!

Під'єднавши розумне юридичне обладнання сьогодні, ви обіграєте конкурентів. Порівняймо 2 фірми: 1-ша працює класично, без CRM та інновацій, 2-га – за допомогою CRM-системи.

 • Юридична фірма №1. Клієнти шукають контакти компанії через мережу інтернет, телефонують та домовляються про деталі зустрічі. Жодних нагадувань або ж деталей на пошту, уся інформація надається усно та легко губиться.

 • Юридична фірма №2. Клієнти заходять на сайт юридичної фірми (його можна отримати за допомогою CRM), обирають спеціаліста, дату та час зустрічі – готово! Деталі зустрічі надсилаються на пошту, а нагадування надійде перед призначеним часом. Жодної колотнечі з паперами, непорозумінь та помилок. Людська помилка виключається!

Спробувати програму EasyWeek безкоштовно.

Запис до юриста на оформлення угоди

Переваги юридичного програмного забезпечення наступні:

 • Легке та ефективне бронювання 24/7;

 • Зручне планування розкладу співробітників;

 • Миттєві повідомлення та нагадування про події;

 • Прозора аналітика та фінансові розрахунки;

 • Маркетингові інструменти.

EasyWeek – зручний інструмент для керування юридичною фірмою

EasyWeek – легке та ефективне рішення для керування юридичним бізнесом. Ми надаємо повний перелік бізнес-інструментів для ефективного управління компанією навіть з телефону.

EasyWeek доступний в Америці та Європі. Система оптимізована під смартфони та чудово працює як на IOS, так і на Android. Ми розв'язуємо найскладніші організаційні проблеми на раз-два, поки ви займаєтесь важливішими справами.

Хто такі EasyWeek?

Ми – німецька CRM компанія, заснована в Дюссельдорфі. Сервіс всіляко підтримує Україну, адже засновники – вихідці з України. EasyWeek надає безкоштовне користування системою усім волонтерським проєктам та соціальним організаціям.

Спробувати програму EasyWeek.

Як відкрити юридичну практику

Конкурентні переваги EasyWeek CRM

Ми надаємо більше за меншу вартість, поки наші конкуренти підіймають ціни. Німецька якість за українську ціну тепер ближче ніж вам здається.

 • Зручне онлайн-бронювання навіть зі смартфону;

 • Ефективне планування зустрічей та розкладу;

 • Нагадування для клієнтів та персоналу;

 • Маркетингові інструменти для просування юридичного бізнесу;

 • Сайт, віджет та посилання на онлайн-запис у комплекті.

Головною перевагою сервісу можемо вважати людяну тех. підтримку та допомогу з усіма етапами під'єднання до системи. Наша технічна підтримка – це не боти, а команда експертів, що працюють аби у вас було менше проблем.

Угода, оформлена у юриста

Безкоштовне програмне забезпечення для юристів – EasyWeek

Ви можете використовувати систему абсолютно безоплатно, якщо у вас 1 локація та 1 працівник.

Що доступно на безкоштовному тарифі?

Кому стане в пригоді професійний тариф EasyWeek?

PRO-тарифи знадобляться середньому та великому бізнесу. Так, ви зможете під'єднати необхідну кількість локацій та співробітників, скористатися бізнес-аналітикою та багато іншого.

У PRO-тарифах доступні:

 • Усі функції базового безкоштовного пакету;

 • Бізнес-аналітика;

 • Інвойси та виплати;

 • Маркетингові інструменти;

 • Необмежені слоти під локації та користувачів.

Висновки

Управління юридичною фірмою – виклик для багатьох. CRM допоможе впоратися з ним якнайкраще. EasyWeek вигідно виділяється серед конкурентів, завдяки чисельним корисним функціям та привабливій ціні.

Ми – це німецька якість за українську вартість. EasyWeek – це людяна технічна підтримка та щире бажання розвиватися разом з клієнтами.

Будемо раді бачити й вас серед наших успішних користувачів. Встигніть скористатися безкоштовним тарифом або ж обирайте пробну версію професійного плану.

Спробувати програму EasyWeek безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює