Ціни
Увійти
Програма для запису клієнтів

Вступ

Взаємини із клієнтами – багатоскладовий процес, у якому важливий кожен етап. Позитивний клієнтський досвід стає запорукою лояльності та повернення споживача у майбутньому. Серед інших інструментів оптимізації бізнесу, вплинути на досвід клієнтів здатна автоматизація процесу запису. Що це таке і як працює, розповідаємо нижче.

Це зручний софт, що знімає з власників безліч рутинних питань. Програма для бізнесу допомагає автоматизувати запис користувачів, складати графік команди та нараховувати заробітну плату.

Якщо ви ведете бізнес у сфері послуг, зареєструйтесь у програмі EasyWeek. За невелику вартість передплати ви знайдете безліч корисних функцій для управління бізнес-процесами, а в подарунок отримаєте сайт із модулем онлайн-запису. Протестувати сервіс можна безкоштовно.

Читайте статтю на цю тему у нашому блозі.

Безкоштовний додаток для онлайн-запису клієнтів

Що таке онлайн-запис

Модуль онлайн-бронювання послуг – це простий та зручний скрипт, який дозволяє клієнту самостійно записуватись на послуги через сайт, соціальні мережі та Google карти. Онлайн-запис може бути представлений у вигляді інтерактивного віджету або звичайного посилання, яким потрібно перейти користувачеві.

Функція онлайн-запису до 30% збільшує кількість клієнтів через Інтернет.

За бажанням власника бізнесу всередині віджету можуть бути поля вибору:

 • дати,

 • часу,

 • спеціаліста,

 • послуги,

 • локації.

Зручно, якщо у віджеті також публікується інформація з описом та вартістю послуг.

Для запису клієнт зазвичай вказує своє ім'я та контактні дані: телефон, email. Користувач може здійснити бронювання у будь-який час, навіть якщо ваш заклад уже закритий. У цьому випадку система автоматично заблокує вільні слоти в календарі та надішле повідомлення про запис співробітникам та клієнту. Програма онлайн-запису працює цілодобово, навіть коли ваша команда відпочиває.

Сайт клубу VR з онлайн-записом

Вплив онлайн-запису на клієнтський досвід

Бізнес став регулярно користуватися функцією онлайн-запису на послуги лише кілька років тому. До цього звичайною практикою був запис по телефону або за особистого відвідування. Останні дослідження, однак, показують, що в наші дні для молодих людей віком від 16 до 40 років необхідність телефонувати все частіше стає причиною дискомфорту. Ця цільова група клієнтів активно користується месенджерами, соціальними мережами, онлайн-сервісами для замовлення їжі та товарів. Вони ж найчастіше є споживачами послуг в індустрії краси, розваг та освіти.

Надайте користувачам, які звикли до нових технологій, можливість застосовувати ці технології. Встановіть на сайт свого салону краси віджет самостійного онлайн-запису і кількість клієнтів збільшиться на третину. Крім того, у разі позитивного досвіду відвідування задоволений клієнт зможе поділитися посиланням на ваш салон, і нові користувачі також в пару кліків зможуть записатися на послуги.

Згадайте свій досвід онлайн-бронювання готелів чи квартир під час подорожей. Можливість вирішити всі питання через сайт надихають користувачів і стимулюють повертатися до подібних сервісів знову і знову.

Не лише сфера краси та розваг активно застосовує онлайн-запис. Ця функція популярна і в медицині. Особливого поширення дистанційний запис пацієнтів на прийом набув у період епідемії Covid у 2020-2021 роках.

Великі державні платформи та візові центри також дозволяють записатися онлайн на подання документів, отримання паспорта тощо. Саме використання інструментів для дистанційного обслуговування стимулювало зростання лояльності по відношенню до подібних сервісів.

У яких сферах бізнесу онлайн-запис дозволить збільшити прибуток компанії

Вам потрібно встановити модуль бронювання, якщо ви керуєте бізнесом у таких галузях:

 • Індустрія краси: перукарні, барбершопи, SPA-салони, манікюрна студія, броубари.

 • Ігри та розваги: ​​клуби віртуальної реальності, квести, польоти в аеротрубі, картинг та інші активності.

 • Спорт: студії йоги, танці, тренажерні зали.

 • Тварини: салони грумінгу, ветеринарні клініки, готелі для тварин.

 • Медицина: косметологія, подологія, медичні кабінети та великі клініки.

 • Оренда: коворкінги, лофти, фотостудії, творчі простори.

Протестувати безкоштовно програму онлайн-запису EasyWeek

Електронний календар запису клієнтів

Безкоштовний сайт із онлайн-записом

Використання спеціальних програм дозволяє автоматизувати майже всі рутинні процеси: керування графіком команди, ведення програми лояльності, відправлення повідомлень та інші. Також багато розробників пропонують різні бонуси своїм партнерам. Наприклад, сервіс EasyWeek розробив безкоштовний тариф для самозайнятих та індивідуальних підприємців.

Ще один приємний додаток до будь-якої підписки на EasyWeek – безкоштовний сайт із модулем онлайн-бронювання. Для отримання сайту достатньо:

 • зареєструватися;

 • заповнити всю інформацію про компанію: адресу, телефон, години роботи;

 • додати фотографії, послуги, перелік співробітників;

 • заповнити блок питань та відповідей.

При необхідності команда EasyWeek перенесе на цю сторінку ваш рейтинг із Google Maps, допоможе підключити індивідуальний домен, а також інтегрувати сайт із потрібними соціальними мережами та сервісами.

Сайт компанії від EasyWeek

Висновок

Онлайн-запис у сфері послуг надійно зарекомендував себе як символ розвитку та успіху компанії. Якщо бізнес вкладається у технології, його клієнти це обов'язково оцінять. Перевірте, наскільки добре ваша компанія представлена ​​в інтернет-просторі, і якщо ви ще не ведете запис клієнтів онлайн, час протестувати цю функцію, поки нішу не зайняли ваші конкуренти.

Приємне доповнення ви нічим не ризикуєте. Навпаки, ваші можливості залучення аудиторії до послуг збільшуються.

Протестуйте безкоштовно програму онлайн-запису EasyWeek зараз. У вас буде 14 днів, щоб вивчити повний функціонал сервісу та прийняти рішення.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює