Ціни
Увійти
Як відкрити школу барабанів: поради та лайфхаки

Вступ

Посада викладача музики досить відповідальна. Ви думаєте розпочати власну справу та навчати гри на барабанах? Це прекрасна ідея! Школи гри на барабанах – прибуткові та дуже творчі. Цей бізнес збагатить вас. Звісно, якщо все правильно спланувати.

Так, навчання музики – це 50% креативу та 50% практики. Бізнес потребує гарної організації та гнучкого планування. Найважливіше організувати адміністративні моменти. Хороша новина – сьогодні можна обрати програмне забезпечення, яке оптимізує вашу компанію за вас.

Поговоримо про відкриття школи барабанів та корисні лайфхаки, які спрощують цей процес. Почнемо, буде цікаво!

Це дуже прибуткова ніша за умови, що бізнес добре сплановано. Основними критеріями успіху можна вважати достатню кількість робочих годин та розумний графік. Так, ця професія може перевищувати 2-3 середні зарплати по Україні.

Спершу, варто зареєструвати бізнес та впоратися з адміністративною частиною та суміжними питаннями. Потім, спланувати заняття та завантаженість. Останній та найважливіший пункт – підрахунок податків та вашої зарплати. Пам'ятайте, школа барабанів буде успішною лише за умови ідеального планування.

Приватні викладачі найчастіше використовують програму для онлайн-запису на прийом. Програма допомагає спланувати розклад занять, розрахувати зарплату та робить можливим запис на уроки через соцмережі та карти. Зараз є багато гідних програм. Пропонуємо розглянути одну з них – сервіс EasyWeek, доступний за вартістю та зрозумілий за функціоналом.

Барабанний бізнес з нуля

Викладання гри на барабанах як прибуткова бізнес-ідея

Є досить багато переваг вибору професії викладача гри на барабанах як своєї основної справи. Погляньмо, на основні плюси цього бізнесу.

Чому викладач гри на барабанах – це хороша ідея для бізнесу 2022:

 • Ваша робота = ваша винагорода. Викладачі гри на барабанах часто працюють фрілансерами. Вони самостійно обирають як та що викладати. Звичайно, більше роботи - кращий заробіток.

 • Свобода вибору. Викладачі часто жаліються на студентів. Приватний вчитель може вибирати кого вчити. Ви зможете вибирати собі учнів та ідеальні способи подачі інформації для конкретного студента.

 • Баланс теорії та практики. Дуже часто музичні школи навчають теорії, не практики. На жаль, це не працює. Саме тому репетитори можуть озолотитися. Студентам необхідна практика. Побудуйте практикоорієнтовану систему викладання та заробляйте ще більше.

Переваги досить значні. Варто пам'ятати й про підводні камені та особливості обраної професії.

Відкриваючи школу барабанів, будьте обережні з:

 • Плануванням. Переконайтесь, що ви чітко розпланували ваш розклад. Якість та кількість занять визначає ваш дохід.

 • Організаційними питаннями. Реєстрація бізнесу, податки та суміжні моменти варто добре прорахувати. Це ваша гарантія успішної справи.

 • Орендою та обладнанням. Інвестиції в якість завжди працюють. Найголовніше – обрати якісні барабанні установки. Для початку достатньо закупити 2 установки. Вартість кожної складає $250-350. Далі, звичайно, оренда. Вартість оренди відрізняється залежно від локації. Здебільшого, оренда обійдеться в 15 000-20 000 грн. Ця сума включає невелике приміщення та комунальні послуги.

 • Звукоізоляцією. Кожна музична школа має подумати про звукоізоляцію приміщення. Вартість звукоізоляції 1 квадратного метра від 300 грн.

Загалом, викладання гри на барабанах – справа прибуткова. Гарно все сплануйте, подумайте про якість послуги, і все вдасться. Погляньмо, як відкрити власну школу барабанів у 2022.

Протестуйте програму для запису на заняття EasyWeek

Як скласти розклад у школі барабанів

Перші кроки запуску бізнесу гри на барабанах

Викладання гри на барабанах може бути креативним та прибутковим. Для цього потрібно гарно все продумати. Ми підготували короткий гайд запуску бізнесу викладання гри на барабанах у 2022 році.

Покрокова інструкція запуску бізнесу навчання гри на барабанах:

 • Зареєструйте справу офіційно. Це варто зробити завчасно. Зазвичай, процедура займає близько 1 місяця. Вартість реєстрації 1000-2500 грн. Це оплата послуг нотаріуса та юриста. Державна послуга безкоштовна.

 • Інвестуйте в обладнання. Ваше обладнання залежатиме від ідеї. Для невеликої школи двох барабанних установок буде цілком достатньо. Також можна займатися на інструментах учнів. Так, робота стане виїзною. Якщо ж ви обираєте запуск бізнесу з власним обладнанням, протестуйте барабанні установки заздалегідь.

 • Оберіть програмне забезпечення. Обраний вами бізнес залежить від планування. Саме тому CRM дуже важлива. Це програмне забезпечення вирішить до 50% можливих проблем.

Протестуйте програмне забезпечення EasyWeek

Як запустити бізнес з навчання грі на барабанах

Найкраща програма для викладача гри на барабанах

Зараз, багато компаній обирають CRM для швидкої оптимізації бізнесу. Викладання гри на барабанах – не виняток. Студентам потрібна увага. Вони готові платити лише за якісні заняття та гарне планування. Ваше завдання організувати уроки так, щоб і ви й студенти залишились задоволеними. У цьому вам допоможе CRM!

Навіщо викладачу гри на барабанах CRM:

 • Це програмне забезпечення полегшує процес запису на заняття. Студенти зможуть забронювати заняття через інтернет. Вам потрібно лише налаштувати робочі години.

 • CRM приваблює клієнтів. Цей тип програмного забезпечення часто має набір маркетингових інструментів. Програмне забезпечення пропонує зручний набір інструментів для пошуку нових клієнтів.

 • Це – зручний інструмент аналітики. Дуже важко змінити щось на краще, коли ви не знаєте поточну ситуацію. CRM допоможе проаналізувати бізнес просто та швидко.

 • Програма безкоштовно створює сайт для вашої компанії. Сайт буде містити необхідну інформацію, а також віджет онлайн-запису на уроки.

Протестуйте програмне забезпечення EasyWeek

Онлайн-запис на уроки до школи барабанів

Висновки

Викладання гри на барабанах – досить прибуткова ніша. Ваш успіх залежить від вмілого планування та сильної мотивації. Плануєте заробляти викладанням на життя? Тоді вкладайте в себе та обладнання.

Розумне програмне забезпечення безумовно полегшить цю роботу. Найважливіше обрати правильну систему. EasyWeek – ідеальне рішення для малого та середнього бізнесу, що прагне розвиватися. Спробуйте наш безкоштовний тариф прямо зараз або ж оберіть професійний варіант, згідно з потребами вашого бізнесу.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює