Ціни
Увійти
Система онлайн-запису для репетитора

Вступ

Репетиторство набирає неабиякої популярності. Починаючи від викладання математики й до уроків театрального мистецтва. Додаткові заняття з вчителем чудово впливають на успішність та допомагають краще проявити талант дітей та дорослих.

Репетитор – це людина, яка може пояснити складне простими словами. Саме тому репетиторство завжди затребуване. Сьогодні ми розглянемо бізнес-план для репетитора та виберемо ідеальну програму для старту. Почнемо, буде цікаво!

Найпростіше почати роботу вдома. Ви можете зареєструватись як ФОП та вести заняття у себе вдома або ж в учнів. Так, витрати будуть мінімальними.

Перш за все багато нервів та терпіння і гнучкий бюджет. Дійсно, для початку не потрібно багато інвестицій. Вам знадобиться лише реєстрація та матеріали для навчання. Так, стартові витрати залежатимуть від того, що і де ви викладаєте.

Програма допоможе спланувати навантаження та зекономити бюджет. Це програмне забезпечення ідеально підійде для старту та подальшої бізнес-оптимізації. Важливо правильно вибрати програму, адже ринок переповнений різної якості пропозиціями. Основні функції програми: запис учнів та управління клієнтською базою.

Репетитор для дітей

Репетиторство як успішний бізнес

З одного боку, репетиторство – досить проста справа, проте все залежить від організації. Дійсно, якщо ви організуєте стартап правильно, усе піде як по маслу, але погано спланована бізнес-ідея принесе лише збитки. Погляньмо як запустити репетиторство без зайвих зусиль.

Бізнес-план для репетитора

 1. Визначтесь з локацією. Важливо чітко розуміти географічні межі у яких ви будете працювати. Особливо, якщо це виїзний варіант.

 2. Визначте предмет і напрям. Наприклад, англійська мова для професійного спілкування.

 3. Прорахуйте аудиторію. Варто з'ясувати кому може бути цікавим ваш бізнес. Наприклад, англійська для дітей та англійська для юристів буде значно відрізнятись у методі та ціні.

 4. Встановіть ціни. Найпростіше буде промоніторити скільки коштує така сама послуга у вашому регіоні. Виходячи з цієї ціни можна встановити власну.

 5. Рекламуйте бізнес. Привернути перших клієнтів може бути досить складно. Онлайн-просування допоможе в процесі.

 6. Врегулюйте адміністративні питання. Картка учня, розклад та своєчасні платежі можуть займати багато часу. Ось на цьому етапі допоможе програмне забезпечення.

 7. Розвиток. Праця і вдосконалення – ось ті важелі, які допоможуть прийти до успіху. Вчитися потрібно навіть репетитору.

Як зробити сайт безкоштовно

Як вести бізнес репетитора

Програмне забезпечення для репетиторів

Програма для репетиторів може просто та легко оптимізувати бізнес. Найприємніше, що для цього не знадобиться великих інвестицій. А от обрати правильну систему потрібно.

Як обрати CRM репетитору

 • Продумайте функції, які потрібні саме вам.

 • Виділіть декілька програм, які підійдуть під запит.

 • Запитайте поради у колег та друзів.

 • Моніторте відгуки клієнтів онлайн.

 • Повторюйте крок 3 – 4 поки не зупинитесь на 1 варіанті.

Розгляньмо як працює якісне програмне забезпечення на прикладі EasyWeek CRM.

Онлайн-запис учнів на заняття

Програма EasyWeek для репетитора

EasyWeek закриває усі базові та додаткові потреби репетитора шляхом вдалого поєднання ціни та функціоналу.

Що ми пропонуємо:

 • Онлайн-присутність. Учні зможуть забронювати заняття онлайн 24/7.

 • Сайт та віджет. EasyWeek створить сайт та віджет спеціально під ваш бренд.

 • Сповіщення. Ми пропонуємо SMS, email та Push сповіщення.

 • Аналітика. З нами ви чітко простежите отримання платежів, розклад та прибутковість.

 • Просування. Система також допоможе з просуванням бізнесу онлайн. Ми інтегруємось з соціальними мережами та надаємо базові маркетингові інструменти.

Спробувати сервіс можна безкоштовно, а дізнатися про всі переваги детальніше – у нашому блозі.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює