Ціни
Увійти
Оновлення від EasyWeek – Весна 2022

Всю зиму ми працювали над покращенням роботи сервісу. EasyWeek оновлюється щотижня, пропонуючи своїм клієнтам лише найновіші та найефективніші функції.

Новий каталог інтеграцій, бета-режим, партнерська програма – усе це та багато іншого чекають наших користувачів у новому релізі сервісу.

Для реєстрації в системі EasyWeek перейдіть за посиланням.

Партнерська програма

Отримуйте бонуси за вашу лояльність!

Усе дуже просто! Діліться реферальним посиланням з друзями та отримуйте нагороду для себе та друга. Вона відобразиться у ваших особистих кабінетах.

А спеціально для тих, хто готовий приводити багато друзів, ми розробили особливі умови програми лояльності. Напишіть нашій тех.підтримці та отримайте інструмент швидкого заробітку.

Новий каталог додатків

Представляємо вашій увазі каталог інтеграцій EasyWeek. Обирайте потрібні сервіси та розширюйте можливості бізнесу.

Перейти до особистого кабінету, щоб протестувати інтеграції

Нові категорії бізнесів

Ми виконали найперші кроки на шляху до індивідуалізації системи під кожен окремий бізнес. Наприклад, клієнти лікарень тепер називаються пацієнтами. Чекайте ще більше новеньких покращень!

Встановлення податкової ставки

Ви можете виставити податок на товари та послуги. Так, послуга та товар будуть відображатися з приміткою "ПДВ".

Експериментальні функції

Хотіли б бути в курсі усіх розробок EasyWeek до офіційного виходу? Чудово! Вмикайте бета-режим у налаштуваннях, щоб насолоджуватися новими функціями найпершими.

Дисклеймер: Функції з позначкою "бета" можуть працювати нестабільно, адже вони в стадії вдосконалення. Користувачі, які обирають бета-доступ допомагають команді EasyWeek тестувати новий функціонал.

Динамічна ціна

Налаштовуйте персональний календар цін на послуги залежно від попиту, дня тижня та часу доби.

Налаштування часового поясу (бета-функція)

У віджеті з’явилась функція налаштування запису згідно з часовим поясом клієнта та локації. За необхідності, часовий пояс можна налаштувати вручну. Якщо ж поставити галочку навпроти "Автоматично", пояс буде налаштований, за часом клієнта.

Перейти до особистого кабінету

Зручні контакти клієнтів

Тепер, натиснувши на телефон клієнта, вам доступні функції: зателефонувати, копіювати, надіслати повідомлення різними способами.

Новий функціонал календаря

Прямо з календаря можна перейти до картки співробітника, змінити графік роботи, а також відредагувати дані співробітника.

Функція копіювання записів

З'явилася можливість переносити та дублювати записи в календарі, у тому числі анульовані, завершені та які складаються з різних послуг у різних спеціалістів.

Покращена функція створення нового клієнта при бронюванні

Під час заповнення картки нової послуги, система автоматично перевірить чи записаний клієнт до клієнтської бази. Якщо ж ні, користувача буде додано автоматично, за даними послуги.

Налаштування вибору формату нових клієнтів

Налаштовуйте відображення та заповнення клієнтських даних так, як це зручно саме вам.

Нова функція QR-коду

В розділі "Інтеграції" ви можете створити власний QR-код з посиланням на ваш сайт або ж віджет, а потім кастомізувати та завантажити готовий код.

Перейти до особистого кабінету

Логотип для White-Label

Партнерам на White Label надається можливість додати власний логотип замість логотипу EasyWeek. Щоб підключити White-Label тариф, напишіть нам чат.

Атрибути та конструктор форм

Ви самі вирішуєте, які контактні дані варто запитати у клієнта під час запису. У конструкторі форм можна змінити набір і порядок полів віджету, перейменувати їх, розділити межею і навіть додати текстове пояснення.

HTML-код для сайту (бета-функція)

У підключеному бета-режимі ви зможете додавати на свій сайт необхідний для бізнесу HTML-код, який допоможе вам в аналітиці та маркетингових дослідженнях.

Валідація номеру телефона

Система підсвітить зеленим дійний номер телефону або ж загориться червоним, якщо номеру не існує.

Дисклеймер: Перевірка номера проводиться за кодом оператора, кількості символів та країні.

Документація доповнилась актами

Тепер, ви можете завантажувати рахунки-фактури та акти виконаних робіт прямо з особистого кабінету EasyWeek.

Поки ви читали цю статтю, ми вже на крок наблизилися до наступного оновлення. З дня на день вийдуть нові функції, такі як управління правами доступу та синхронізація з Google Calendar. 🤓

Слідкуйте за майбутніми оновленнями та з будь-яких питань пишіть нам у чат!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює