Клуб VR VORTEX VR

вулиця Новгородська 25 (Любомира Гузара 25), Івано-Франківськ, 76000, Ukraine
star 5

Про нас

«VORTEX VR» — це абсолютно новий формат розваг. Ультрасучасна система віртуальної реальності «Oculus Quest» — це якісно новий рівень відчуттів. Розділіть незабутні враження з друзями та сім'єю. Ви зможете бути в одній пригоді одночасно бачити один одного, об'єднуватись чи змагатись - вибір за вами. Одночасно можуть грати 8 людей.

Послуги

Знайомтесь з командою

Адміністратор Vortex
star 5
Адміністратор Vortex
user
star 5
Вероніка
Адмін
user
star 5
Настя
Адмін
user
star 5
Юля
Адмін
user
star 5
Святослав
Адмін

Питання / Відповіді

Стільки хочете! Ви можете змінювати гри в будь-який час. Якщо вам потрібна допомога, попросіть адміністратора допомогти вам.
На цю мить, є ігри з мультиплеером до 8-ми чоловік одночасно.
Oculus Quest - Все давно мріють про віртуальну реальність без проводів і нарешті ми це отримали! Oculus quest - сама передова новинка в сфері автономної віртуальної реальності, не дарма він б'є всі рейтинги продажів по світу! Секрет в тому, що Oculus quest зміг поєднати в собі автономність, якісну картинку і хороший контент, який майже нічим не поступається іграм звичайних PC VR гарнітур!
Радимо бронювати заздалегідь, аби на бажаний час VR кімната була вільна саме для вас.
Діти грають у VR з 5-ти років. Адже шлем достаньо великий і налаштувати його на крихітну голівку достатньо важко і тому необхідне відчуття 3D може втрачатись.
Так, оскільки наші шоломи віртуальної реальності дозволяють користуватися окулярами майже будь-якого розміру.
Так, Ви можете придбати абонемент на 5 годин і таким чином ціна сеансу за годину становитиме 160 грн. Також ви можете бронювати сеанси в будні дні до 15 години на півтори години часу, таким чином за годину Ви оплачуватимете по 146 грн.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис