Манікюрний салон TOP beauty studio & academy

вулиця Маршала Тимошенка 21, Київ, 04212, Україна
star 5

Про нас

🔸 Безпечний манікюр на нижньому поверсі💅🏻 🔸 Гарантія на покриття - 7 днів 💪🏻 🔸 Будь-який дизайн та колір - можливий 😍 🔸 Ідеальні брови, густі вії від професійних майстринь 💪🏻 #ТОПовий підхід до Вашої натуральної краси!

Послуги

Питання / Відповіді

Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис
У нас діє єдиний прайс для всіх майстрів, які зараз працюють. Ми знаходимося в безпечному місці – на цокольному поверсі. Графік роботи зараз з 9:00 до 19:00. Деякі фахівці можуть працювати до 20:00 (просимо уточнювати індивідуально). З орками боремося на своєму фронті і чекаємо на найшвидший день нашої Перемоги! 🇺🇦
Графік роботи зараз з 9:00 до 19:00. Деякі фахівці можуть працювати до 20:00 (просимо уточнювати індивідуально).
У нас 3-х етапна стерилізація інструментів. 1. Замочування інструментів у дезінфікуючому засобі DEZ PROFESSIONAL САНІКОН від MICROSTOP. Це Універсальний засіб для дезінфекції та передстерилізаційного очищення інструментів. Ефективний проти бактерій, вірусів, грибів та цвілі. Сертифікований в Україні. 2. Далі інструмент промивається під проточною водою та висушується. 3. Ми використовуємо найбільший високотемпературний сухожаровий шафа для стерилізації MICROSTOP ГП20 PRO. У сухожарі Мікростоп – стерилізація гарячим сухим повітрям. Знищує всі мікроби та віруси, а також сертифікований в Україні. Інструмент завжди відкривається при клієнті, а також ми використовуємо одноразові пилки та щіточкі, які завжди знаходять своє місце в сумочці наших клієнтів після процедури.
Усі наші майстри працюють за єдиною технологією студії на одних матеріалах. Різниця категорій у досвіді та швидкості майстра, від цього залежить і ціна.
На покриття гель-лаком нігтів у нас діє гарантія. Якщо вам раптом не підійшов матеріал, відшарування з вини майстра або інші випадки, які не мають нічого спільного з механічним пошкодженням – ми переробимо Вам безкоштовно.
Основні торгові марки для роботи в нігтьовому сервісі Komilfo, OXXI, Kira Nails, Kodi Professional, Luxton та інші. Для алергіків у нас є матеріали ТМ Nika Zemlyanikina. Для брів використовуємо матеріали таких торгових марок, як LeviSsime, THUYA, Okis, Bronsun та ELAN