Барбершоп The Barber King Сlub

star 5

Про нас

Ми чоловічий клуб розташований в улюбленому Івано-Франківську, в нас можна розслабитися в компанії і привести себе в порядок. Перебуватимеш в унікальній студії з продуманим дизайном. Хочеш сучасну стрижку? Усі майстри пройшли професійні майстер-класи. Кожного зустрічаємо як гостя та пригощають напоями на вибір.

Послуги

Знайомтесь з командою

SERGIY YEVCHUK
star 5
SERGIY YEVCHUK
AMBASSADOR
SVITLANA LESYUK
star 5
SVITLANA LESYUK
TOP BARBER

Питання / Відповіді

У Ваш день народження ми пропонуємо скористатися знижкою на всі наші послуги -50% 🎉🎀
Приходьте – будемо раді бачити наших захисників 💙💛 Стрижка під одну насадку – безкоштовно 🆕🆓
Cтрижка волосся 💇‍♂️ Стрижка + Укладання бороди 🧔 Тонування i Фарбування 💇🏻‍♂️💇🏼‍♂️💇🏽‍♂️ Камуфлювання сивини 🆕 Масаж обличчя + голови та шиї 🆕 Комплексні Доглядові Процедури ♾️ Миття 🆓
Зачіска актора Кілліана Мерфі в ролі Томаса Шелбі - короткий Андеркат. Андеркат - являє собою короткі віскі та подовжений акуратний верх. Але відмінна риса – відсутність плавності. Верхнє довге волосся як би шапкою накриває коротку скроневу частину голови. Саме цим Андеркат відрізняється від знаменитого Помпадура та надто довгого Топ Нота.
Девід Бекхем вибирає Кроп тому, що це - абсолютно універсальна стрижка. Стрижка кропу вперше з'явилася у Франції у 20 столітті. А більш сучасні її варіанти були зафіксовані на початку ХХ століття в Нормандії. Найбільшу популярність у ті часи стрижка мала у військових, які брали участь у Першій світовій війні. А після закінчення військових дій, стрижка стрімко набула масового поширення по всьому світу.
Її носили всі: від бандитів якудзи, що відрізняло їх від інших головорізів, до недавніх хіпстерів і любителів рок-н-ролу. Хіба це не привід поекспериментувати Тобі? Зачіска з акцентом на проділ привертає увагу, допомагає створити цікавий та нестандартний образ. За допомогою укладання стрижку можна коригувати залежно від ситуації: для роботи, вечірки, романтичного побачення чи зустрічі з друзями. Її універсальність підкуповує багатьох чоловіків.
Елегантний та підкреслений аристократизм Леонардо Ді Капріо Раніше стрижка Side Part асоціювалася з епохою джазу, a зараз — з образом англійського джентльмена. Її обирають знаменитості, бізнесмени, а також прості чоловіки різних професій, які люблять класичні зачіски.
Багато військових обирають цю стрижку. Прокинувся, прийняв душ і можна виходити з дому. Але якщо у вас подовжена стрижка, легка фіксація не завадить. Цікаво виглядає укладання з використанням гелю, якщо надати волоссю напрямок за допомогою тонкого гребінця.
Так , Ви легко можете стати членом нашого клубу і отримувати знижки та подарунки 🛍️
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис