Салон краси Svet.Centre

Адреса компанії на мапі (2 локації):
star 5

Про нас

Svet.Centre - студія електроепіляції в Києві. Професійні майстри, апарат та косметика преміум-класу, комфортні локації гарантують найкращий результат нашим гостям - гладеньку шкіру без небажаного волосся назавжди.

Послуги

Знайомтесь з командою

Світлана Свідерська
star 5
Світлана Свідерська
Топ-майстриня
Аліна Бабіч
star 5
Аліна Бабіч
Топ-майстриня
Леся Лівончик
star 5
Леся Лівончик
Майстриня
Яна Копищик
star 5
Яна Копищик
Майстриня
user
star 5
Інна Бобів
Інтерн

Відділення

Питання / Відповіді

Тривалість процедури є індивідуальною, бо залежить від попереднього досвіду видалення небажаного волосся, його кількості, а також особливостей шкіри гостя. Орієнтовну тривалість процедури для вашого кейсу можна отримати після консультації онлайн або ж особисто. Якщо у вас обмежена кількість часу в день запису або ж ви хочете витрачати фіксовану кількість часу кожного місяця, ви можете вказати бажану кількість часу в коментарях до запису і ми відкоригуємо графік.
Так, звичайно. Якщо у вас обмежена кількість часу в день запису або ж ви хочете витрачати фіксовану кількість часу кожного місяця, ви можете вказати бажану кількість часу в коментарях до запису і ми відкоригуємо графік.
Електроепіляція - курсова процедура. Зазвичай весь курс триває близько 12-16 місяців. Але варто враховувати, що з кожною процедурою, їх тривалість зменшується. Так, для прикладу, перша процедура для зони пахв може тривати дві години, а через 10 процедур вже 45-60 хвилин.
Так, зазвичай ми орієнтуємо гостей, що тривалість процедур суттєво зменшується кожні п'ять процедур.
Так, звичайно. Головне в електроепіляції - щоб майстер міг побачити волосинку. Тому інколи ми можемо попросити пофарбувати волосся у важкодоступних зонах, але зазвичай єдина вимога - довжина волосинки близько 4 мм.
Так. Ми пропонуємо два види знеболення: кремову анастезію або ж ампульну. Також ми можемо порекомендувати будь-який інший аптечний препарат, що був би оптимальним саме для вас. Але усім гостям ми усе одно рекомендуємо розпочинати без анестезії (перші хвилини процедури), бо інколи гості, що мають негативні очікування або попередній досвід, приємно вражені відчуттями та обирають процедуру без знеболення.
Так, звичайно. Напишіть нам у особисті повідомлення в Instagram: @svet.centre і ми погодимо зручний вам час для дзвінку.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис