Салон краси SHUFLAT HAIRCUT

вулиця Володимира Великого 8, Борислав, 82300, Україна
star 5

Про нас

Ми створили проект SHUFLAT, котрий розвивається у вузькій ніші - тому ми знає досконало те, що робимо. Практикуємося у створенні досконалих форм стрижок та відтінків волосся, котрі адаптовуємо під кожен особливий тип зовнішності. Ми створили проект SHU.FLAT, як спейс, де кожен може втілити свої найсміливіші бажання та бути впевненим у результаті. Адже ми відбираємо та навчаємо майстрів, котрі не лише володіють високим професійним рівнем втілення технології, а також вміють правильно підібрати та трансформувати обрану стрижку не тільки під вас, а також під ваш стиль життя! - Цікаво, що це означає і який буде результат? - Тоді формуй свій візит до нас та спробуй новий рівень майстерності та сервісу! До зустрічі у SHUFLAT

Послуги

Знайомтесь з командою

Олена Шуфлат
star 5
Олена Шуфлат
Майстер з відновлення та реконструкції волосся
Андрій Шуфлат
star 5
Андрій Шуфлат
Перукар/Колорист
Михайло Шуфлат
star 5
Михайло Шуфлат
Барбер

Питання / Відповіді

Ні. Але ми рекомендуємо клієнтам обирати саме функцію онлайн запису тому, що він не потребує додаткових підтверджень та узгоджень. Також ви можете записатися до нас за телефонним дзвінком, через месенджери (Viber, Telegram) та через соціальні мережі Instagram/FaceBook (Meta).
Після того, як ви сформували візит, ви отримаєте СМС повідомлення, котре містить дані вашого візиту та посилання. При переході за посиланням ви перейдете на сторінку з всіма необхідними даними про ваш візит, також там ви знайдете функцію СКАСУВАННЯ ЗАПИСУ. ВАЖЛИВО - уважно вписуйте ваші дані, зокрема номер телефону! Адже, якщо він вказаний некоректно, СИСТЕМА НЕ ЗМОЖЕ НАДІСЛАТИ ВАМ СМС з деталями запису!
Так, ви зможете розрахуватися після візиту, відсканувавши QR-code через ваш додаток онлайн банкінгу (Mono/Pryvat24).
Не переймайтеся, наша система сповістить вас через СМС повідомлення за 24 години до візиту. ВАЖЛИВО - уважно вписуйте ваші дані, зокрема номер телефону! Адже, якщо він вказаний некоректно, СИСТЕМА НЕ ЗМОЖЕ НАДІСЛАТИ ВАМ СМС з деталями запису!
Так, наші майстри можуть надати вам таку консультацію. Але запис на них проводиться лише у телефонному режимі +380 63 24 801 81 .
На даний момент передплата передбачена тільки за послугу 'ФАРБУВАННЯ З ВИСВІТЛЕННЯМ'. Адже ця послуга найбільш затратна у плані часу та матеріалів. Всі деталі бронювання обговорюються в телефонному режимі після того, як ви сформували свій візит.
Ви можете відмінити запис через онлайн за 24 години до початку. Якщо до початку залишилося менше 24 годин, запис скасовується в телефонному режимі.
Ви можете знайти нас у соціальних мережах. Зокрема Instagram/FaceBook. https://www.instagram.com/shu.flat https://www.facebook.com/shuflatpro
Написати відгук ви можете перейшовши за цим посиланням - https://g.page/r/Ce3soXOX8_LAEAE . Також ви може ділитися своїми враження у зручний для вас спосіб - розповідати близьким та друзям, залишати дописи та коментарі у соціальних мережах.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис