Кожен підприємець мріє займатися виключно тим, що приносить йому задоволення і максимальний прибуток. Найчастіше, відкриваючи свою справу, він не хоче замислюватися про рутинної частини бізнесу, це стосується і власників салонів краси. В першу чергу, бізнесмен замислиться про зовнішній вигляд салону, пошуку співробітників, клієнтів, оформленням документів і так далі. Про те, як проводитиметься запис на процедури в салон краси, замислюються, практично, в останню чергу, не дивлячись на те, що це ключова ланка в комунікації клієнта і салону краси. Багато донині ведуть облік в зошиті, а повною інформацією володіє тільки адміністратор салону, що апріорі не функціонально, і часто призводить до плутанини і хаосу в обліку.

Нове десятиліття веде за собою повну автоматизацію та оптимізацію всіх бізнес-процесів, що дозволить максимально спростити життя як клієнтові, так і бізнесу. Процес комунікації з клієнтами вже не перший рік покладено на спеціалізовані сервіси та програми, які не допускають помилок і економлять час підприємця.

Уявіть, салонам краси більше не буде потрібно адміністратор, який займається виключно записом клієнтів, це вивільнить більше часу і робочої сили для виконання більш важливих завдань. Спростивши процес запису клієнтів в салон краси, збільшаться обороти і зникнуть помилки, які допускаються, враховуючи людський фактор.

Актуальність розробки

Потреба в розробці сервісу онлайн записи в салони краси в Україні з'явилася недавно. Одним з перших став сервіс EasyWeek, який найбільше спрямований на обслуговування салонів краси та барбершопов. EasyWeek – програма для салону краси, яка полегшить життя підприємцям України і задовольнить всі потреби в автоматизації салону.

Головна мета програми для салонів краси EasyWeek – спростити і прискорити процес комунікації з клієнтами, тим самим збільшити прибуток, і заощадити час для власників. Алгоритм роботи сервісу зрозумілий і зручний для всіх, незалежно від того, з якого пристрою він використовується.

Затребуваність програми для салонів краси зростає з кожним днем, все в нашому житті переходить в формат онлайн, що веде за собою необхідність формування записи клієнтів в інтернеті, це розширить аудиторію і збільшить потік відвідувачів у Вашому салоні краси.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
  1. EasyWeek
  2. > Бізнес
  3. Менеджмент
  4. Технології
  5. Комунікації
  6. Best practice
  7. Обладнання
  8. CRM для бізнесу
  9. Дизайн
  10. Маркетинг