Часто, плануючи похід до перукаря у клієнтів виникають труднощі із записом в салон краси. Неможливість доїхати до салону, постійно зайнята телефонна лінія, все це призводить до того, що людина піде в найближчу перукарню, виключно через складність записи в салон. Така ситуація – не рідкість, і на жаль, позбавляє багато перукарні і інші салони можливості заробляти.

Сучасні рішення для онлайн запису

З огляду на ситуацію, що проблему і необхідність онлайн запису в сучасному швидко розвивається бізнесі досвідчені розробники створили програму для перукарень EasyWeek. Головна мета даного сервісу в тому, щоб спростити життя підприємцям, і прискорити процес запису в салон краси для клієнтів.

Сервіс був розроблений з урахуванням всіх вимог про зручність, клієнто орієнтованості і візуальному відповідно. Головним орієнтиром в розробці програми для перукарень та салонів краси стала клієнтоорієнтованість.

Крім цього, значною перевагою EasyWeek є організація максимальної зручності для майстрів салону краси, які мають доступ до сервісу і досить легко в ньому працюють.

Функціонал програми для перукарень

Програма EasyWeek відмінно підходить для роботи перукарень, барбершопов і салонів краси. Ключова фішка сервісу в простоті і зручності інтерфейсу, досить підключити програму для Вашого салону краси, перукарні або барбершопа і у Вас з'явиться онлайн запис клієнтів, вбудовані повідомлення клієнтів і майстрів, онлайн база даних відвідувачів, інформація про затребуваних послуги. Можливості програми EasyWeek допоможуть Вашому бізнесу завжди бути затребуваним і клієнтоорієнтованим.

EasyWeek – не просто красиве додаток для онлайн записи, це ціла система маркетингових дій, які автоматизують головні для перукарень процеси, і збільшують кількість записів.

Чому EasyWeek краще для Вашого салону?

 1. Програма для онлайн записи клієнтів в перукарні та салони краси EasyWeek включає в себе максимальну кількість функцій, які дозволяють забути про рутинні діях адміністратора салону.

 2. Онлайн запис – головна функція EasyWeek, вона дозволяє клієнтам здійснювати запис на процедури в будь-який час і в будь-якому місці, програма підтримується на всіх пристроях.

 3. Аналітика відвідуваності і продажів – не менш важлива функція, що замінює роботу маркетингових аналітиків. Функція допомагає складати графік знижок і акцій виходячи з наданої інформації.

 4. Вбудовані повідомлення – сучасна і необхідна функція, що скорочує випадки запізнення або неявку клієнта в салон. Частота повідомлень налаштовується, а також є функція онлайн скасування запису.

Думаючи про розвиток перукарні, салону краси або барбершопа, варто задуматися про забезпечення комфорту для своїх клієнтів. Програма для перукарень EasyWeek сприятиме оптимізації Вашого бізнесу і підвищить його клієнтоорієнтованість.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг