Салони краси завжди користуються великим попитом, але не всі послуги актуальні в будь-який час року. Манікюр – всесезонна процедура з чіткою періодичністю, саме ця послуга не потребує нагадуванні, дівчата часто не пропускають саме манікюр.

У зв'язку з щільною записом до майстрів нігтьового сервісу, виникають проблеми і допускаються помилки в журналі записи клієнтів. Тут відіграє людський фактор, адже дуже складно вести облік записи при забитому графіку. Запис клієнтів забирає багато часу і сил, які можна використовувати ефективно.

Рішення є! З огляду на актуальність проблеми записи клієнтів в салонах краси та манікюру, була розроблена програма EasyWeek. Програма для манікюрного салону EasyWeek здійснює онлайн запис клієнтів, збирає і зберігає дані про них, а також, формує аналітику маркетингових показників. На сьогоднішній день, значна частина бізнесу йде в формат онлайн, а сфера послуг автоматизує процеси, тим самим оптимізуючи бізнес.


Додаткові функції без переплат

Програма онлайн записи для манікюрного салону EasyWeek – ефективний спосіб уникнути помилок і нестиковок в запису клієнтів. Функціональне наповнення програми значно ширше конкурентних. Крім онлайн записи, EasyWeek здійснює:

 • Формування онлайн бази клієнтів

 • Вбудовані повідомлення про призначену записи клієнта і майстра

 • Онлайн скасування запису

 • Аналітика інтересів клієнта

 • Нагадування про необхідність повторної процедури

Представлений вище список функцій, лише доповнення які надаються кожному підключеному користувачу.


Поговоримо про ціну?

Програма для манікюрного салону EasyWeek надає новим клієнтам тестовий період. Крім цього, існують пільгові умови для салонів підключених до іншої системи онлайн записи клієнтів, для яких підключення діятиме на термін оплаченого періоду іншого сервісу. EasyWeek надає можливість переходу в програму з іншого сервісу онлайн запісі.

Вибор очевидний! Переваги програми EasyWeek дозволяють швидко і легко зробити вибір серед аналогічних сервісів на ринку. EasyWeek – це не тільки онлайн запис клієнтів, це повноцінний маркетинговий механізм. Програма для манікюрного салону гарантує приплив постійних клієнтів і збільшення кліентооборота в цілому.

#crm #программное обеспечение

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг