Додаток для запису клієнтів

За статистикою, зараз люди проводять час в інтернеті в два рази більше, ніж п'ять років тому. У суєті летять днів ніхто не помічає, як проводить в гаджетах від двох - до семи годин на добу. Ці показники змусили багатьох поміняти сферу діяльності, просуватися в інтернеті і освоювати нові платформи. І навіть той бізнес, який здавалося б, неможливо перевести в онлайн, знаходить нові шляхи розвитку і прагне зайняти свою нішу в інтернеті.

Сарафанне радіо і номера в телефонній книжці, як маркетингові способи просування давно застаріли. Телефонні довідкові та запис за дзвінком поступово відходять у небуття. Такі тенденції нового десятиліття, де товар можна продавати без магазину, в його класичному розумінні, а для того, щоб відвідати салон краси досить зробити пару кліків.

Адже відвідувати салони краси набагато приємніше, коли перед цим не варто складного завдання додзвонитися до адміністратора або доїхати до потрібного салону. Все спростилося з появою спеціалізованих сервісів для запису в салон краси, таких як EasyWeek.

Думати як клієнт, значить розуміти його зону комфорту і дискомфорту, і якщо запис в Ваш салон краси доставляє клієнту клопоти, то варто задуматися про усунення цих незручностей. Переклад функції запису на процедури в режим онлайн, стала базовою потребою сучасного салону краси, який піклується про комфорт своїх відвідувачів.

Запорука гарного мобільного додатка

Розробники програми EasyWeek для салонів краси в Україні працювали також і над створенням програми для сервісу, яке може прискорити запис клієнтів і підвищити оборот салону краси. Додаток на мобільні пристрої, на сьогоднішній день самий зручний і швидкий спосіб комунікації з клієнтами.

 1. Гарне мобільний додаток має відповідати кільком якостям:

 2. Швидкість - швидкість завантаження програми повинна бути висока, все опції і функції завантажуватися моментально

 3. Зручний інтерфейс - зрозумілі позначення, легкість реєстрації, тільки потрібні функції

 4. Можливість встановити на будь-який мобільний пристрій

 5. Гарний дизайн, приємний зовнішній вигляд програми

Ці критерії - стандартний мінімум, з яким має відповідати хороший додаток для бізнесу в сфері послуг. Але все таки, далеко не всі додатки відповідають цим якостям, особливо перших двох.

Додаток EasyWeek - приклад якісного додатки по запису клієнтів в салон краси, в якому зібрані сучасні розробки, що сприяють максимальної зручності роботи в додатку. Додаток формує онлайн-запис на процедури в салоні краси, що спрощує роботу адміністратора салону, якому необхідно вести спеціальний журнал запису.

Додаток - маркетинговий хід

Сьогодні, онлайн сервіс для запису клієнтів працює і як маркетинговий інструмент. Найчастіше, клієнт не вивчає всі надані послуги салону краси, відповідно не користується ними. Додаток EasyWeek дає можливість вивчити повний перелік послуг салону краси, ознайомитися з прайсом і вільним часом для запису. Цей ланцюг інформації в 70% випадків доводить клієнта до придбання послуги, таким чином зростає чек онлайн.

EasyWeek - сервіс автоматизації б'юті бізнесу, який допомагає збільшувати трафік відвідувачів, відповідно забезпечує зростання прибутку.

Функціонал програми EasyWeek

Реєструючи свій салон краси в програмі EasyWeek, Ви отримуєте індивідуальну посилання з доступом, яку можна розмістити в соціальних мережах, по ній клієнти зможуть перейти для запису в Ваш салон краси. Також можна використовувати віджет для сайту, обидва варіанти підтримуються на будь-яких мобільних пристроях.

Запустивши додаток, клієнта зустрічає початкова сторінка, яка пропонує перейти до запису в салон краси, далі:

 • Крок 1 "Вибрати послугу". Клієнту на вибір пропонується повний перелік послуг, з докладним описом, вартістю і часом яке займе їх надання.

 • Крок 2 "Майстер і час", клієнт може вибрати потрібного майстра і час із запропонованого списку.

 • Крок 3 "Контактна інформація", необхідно заповнити форму з інформацією про клієнта.

Після проходження триступеневої системи запису, EasyWeek сповіщає клієнта про призначену записи, крім цього, сервіс сповіщає клієнта і майстра за годину до процедури, для того, щоб майстер встиг підготуватися, а клієнт не забув про записи в салон краси.

Сервіс - на першому

Сучасні умови ринку сформували якусь систему, в якій головне правило – "Клієнт завжди правий". Базуючись на цьому правилі, дуже швидко став рости сервіс в сфері обслуговування. Багато підприємців стали більше дбати про комфорт клієнта і про способи йому догодити.

Автоматизація бізнесу і перехід в онлайн теж здійснюється для зручності клієнта. Бізнес України прагне до вдосконалення сервісу, салони краси потребують переході до онлайн записи клієнтів.

Додаток EasyWeek задовольнить потреби в автоматизації Вашого бізнесу, збільшить кліентооборот салону краси і позбавить від щоденної рутини. Додаток для салонів краси України є з будь-якого пристрою, працює швидко, якісно і не допускає помилок. Система допомагає відслідковувати записи, спілкуватися з клієнтами, генерувати популярні послуги і просувати супутні процедури в салонах краси.

EasyWeek – додаток для салонів краси, яке змінить Ваш погляд на бізнес. Додаток для онлайн записи – сучасне рішення розвитку салону краси в Україні.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг