Одні з найбільш затребуваних процедур серед жіночого населення країни – манікюр і педикюр. Запис в салони краси і до самостійних майстрам манікюру щомісяця забита повністю, у зв'язку, як мінімум, із щомісячною необхідністю відвідування процедури.

Часто виникає проблема із записом до майстра нігтьового сервісу, і самі майстри часом не справляються з навантаженням. Така ситуація забирає багато сил і може привести до безладдя в журналі записи клієнтів.

Вихід є!

Додаток для майстрів манікюру EasyWeek допоможе навести порядок в журналі записи клієнтів і не допустити помилок і нестиковок.

EasyWeek – програма для майстрів і салонів краси, який бере на себе функцію онлайн записи клієнтів, а також завдяки своїм додаткових функцій, збільшує показники і модернізує бізнес.

Функції програми для майстрів манікюру

Основним завданням сервісу онлайн записи клієнтів, є спрощення ведення запису для салонів краси їх майстрів.

Розглянемо функціонал програми:

 • Ведення онлайн записи клієнтів на процедури

 • Формування клієнтської бази

 • Облік основних тенденцій і переваг клієнтів

 • Комунікація з клієнтами за допомогою налаштованих нагадувань

Такий широкий спектр послуг надає один сервіс – EasyWeek. Програма EasyWeek необхідна не тільки для салонів краси, а й для майстрів, яким зручно планувати свій час і орієнтуватися в запису. EasyWeek – краще додаток для онлайн бронювання і записи клієнтів.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг