Салон краси OKeratin

вулиця Петра Калнишевського 13А, Головний вхід, Кременчук, 39600, Україна
star 5

Про нас

Ми знаємо все, як зробити волосся здоровими, слухняними та розкішними! Ідеально рівне, блискуче, здорове волосся. Чи не це Ви хочете бачити кожен день в дзеркалі? Розкішне волосся прикрашає кожну дівчину: навіть при повній відсутності макіяжу всі погляди будуть звернені саме в ваш бік! Позбавтеся від шкоди яку завдає праска для волосся, економте свій час і починайте день з приготування кави та гарного настрою! Наш сайт https://okeratin.com.ua/

Послуги

Знайомтесь з командою

Оксана Володимирівна
star 5
Оксана Володимирівна
Експерт Тритментолог
Дарина
star 5
Дарина
Тритментолог
Валентина
star 5
Валентина
Майстер
Юля
star 5
Юля
Майстер
Вікторія
star 5
Вікторія
Майстер

Питання / Відповіді

Кератинове вирівнювання – це процедура яка розрахована на випрямлення волосся. Кератин зволожує, прибирає пухнастість і надає волоссю блиск. Ботокс для волосся – процедура яка відновлює пошкоджене волосся, насичує і зволожує волосся.
Приходити можна як зручно. Процедура (кератіновие випрямлення / ботокс) включає в себе миття голови.
Від 2,5 до 4 годин, в залежності від довжини і густоти волосся.
Фарбувати волосся можна за 7 днів до процедури і 14 днів після процедури. Освітлення за 7 днів до процедури і через 1,5-2 місяці після.
Для кератинового випрямлення – 3-6 місяців Ботокс для волосся – 1,5-3 місяці Строк носіння залежить від типу і структури волосся, а так само від домашнього догляду після процедури. Має накопичувальний ефект – після повтору процедури, термін носіння збільшується.
Після процедури не можна 3-4 години розчісувати волосся, одягати шапку або лягати спати. Після процедури необхідно використовувати тільки безсульфатние шампуні, так як сульфати послаблюють результат кератину / ботокса. Також можна користуватися маслами і робити раз в 2-3 тижні маску.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис