Лояльність в сферах послуг – важливий фактор, що впливає на подальший розвиток. Сьогоднішній тренд на клієнтоорієнтованість бізнесу значно підвищує якість надаваних послуг і сервісу обслуговування клієнтів.

Салони краси стали одними з найбільш конкуруючих один з одним сфер послуг. Велике значення при виборі салону краси клієнт приділяє сервісу та лояльною політиці салону. Отже, актуальними розробками для бізнесу в сфері послуг є різні програми, спрямовані на поліпшення клієнтоорієнтованості.

Як підвищити лояльність салону?

Програма EasyWeek є найбільш ефективним рішенням в питанні підвищення лояльності салонів краси. EasyWeek заснована для формування онлайн записи клієнтів. Онлайн запис – необхідна в даний час функція, яка економить час клієнта і співробітника салону краси.

Крім онлайн записи, EasyWeek містить в собі ряд додаткових функцій, таких як:

 • збір інформації про відвідувачів і формування онлайн бази клієнтів

 • вбудовані повідомлення клієнтів і майстрів, з можливістю налаштовувати їх частоту

 • аналіз затребуваних послуг салону і інтересів клієнтів

Програма для салонів краси EasyWeek підтримується на будь-якому пристрої, а також має мобільний додаток з доступом для IOS і Android. Додаток EasyWeek зручний формат для здійснення клієнтами онлайн записи на процедури. Додаток також значно спрощує завдання майстрам салонів, структурируя задану роботу.

EasyWeek – додаток для салонів краси, яке сприяє автоматизації рутинних процесів, підвищенню лояльності салону краси а також збільшення потоку клієнтів.


Переваги перед конкурентами

Значні відмінності додатки EasyWeek від аналогічних сервісів, в максимальній кількості ефективних додаткових функцій, а також в доступності для кожного сегмента ринку, від великих мережевих салонів, до індивідуальних вільних майстрів.

Додаток EasyWeek максимально зручно і ефективно в використанні. Клієнти обирають салон краси підключений до системи EasyWeek, отримують візуально приємний і простий доступ до запису на процедури.

Майстри того ж підключеного до EasyWeek салону краси, мають можливість контролювати свої записи і заздалегідь готуватися до майбутньої роботи.

Досить вивчити інформацію про EasyWeek, щоб зрозуміти про необхідність даного сервісу в сфері послуг. У гонитві за кращими майстрами і постійному підвищенні їх навичок, часто, керуючі салонами краси забувають про важливість сервісу і зручності, в першу чергу для клієнта.

Запис клієнта – перша сходинка послуг, що надаються, що характеризує сервіс салону краси і його клієнтоорієнтованість. Саме із записом в салон краси виникають труднощі у клієнтів, неможливість додзвонитися або доїхати в салон, помилки адміністратори, нестиковки за часом і так далі.

Додаток для салонів краси EasyWeek значно полегшить процедуру запису клієнтів і забезпечить збільшення кліентооборота.

#онлайн-запись #мобильное приложение

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг