Медцентр Mark Andrology - Перша чоловіча клініка

вулиця Рівненська 5А, Чернівці, 58000, Ukraine
star 5

Про мене

ПЕРША ЧОЛОВІЧА КЛІНІКА Ми вирішили боротися із застарілими шаблонами, тому створили найкомфортніші умови для чоловіка, щоб доглядати за своїм здоров’ям. Це так само просто, як, сходити до барбершопу.

Послуги

Питання / Відповіді

Mark Andrology - перша в Україні чоловіча клініка клубного типу. Ми говоримо про чоловіче здоров’я, як його досягнути і зберегти. Ми говоримо про впевненість чоловіка в тому, що з ним все ок.
Твоє тіло - цінний ресурс на все життя. Його стан визначає твою можливість бути ефективним як в молодості так і в зрілому віці. Ми дбаємо про фізичний та емоційний стан чоловіка. Ми досягаємо цього за рахунок того, що контролюємо аналізи, вирішуємо ті проблеми які є зараз, щоб уникнути їх в майбутньому. Ми допомагаємо організувати твоє життя так, щоб ти був ефективним в будь-якому віці.
Відкрити і розвинути в Україні медичну галузь андрології. Надати кожному чоловікові можливість бути здоровим та ефективним в будь-якому віці.
Тіло - як автомобіль. Як за ним доглядаєш, так він і їде. Хочеш бути все життя сильним та активним - контролюй своє здоров’я.
Спеціалізовану для чоловіків медичну допомогу.
Розуміння потреби догляду за здоров’ям для збереження власної ефективності.
Всі лікарі, що можуть бути потрібні чоловікові.
Для чоловіків, що хочуть вирішити свої проблеми зі здоров’ям, або застерегти їх.
Це перша повністю чоловіча клініка. Від уролога до дієтолога. Все, що потрібно, щоб чоловік залишався здоровим і активним.
Для чоловіків, які займають активну життєу позицію і прагнуть залишатись здоровими та ефективними впродовж всього життя; Для чоловіків, що планують дітей.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис