Манікюрний салон JOLIE Nail Studio

Вул. Вакарова, 5, Ужгород, 88000, Ukraine
star 5

Про нас

JOLIE Nail Studio - це завжди особлива атмосфера, а ще... ☑️ 100% СТЕРИЛЬНІСТЬ Записуючись в JOLIE Nail Studio Ви можете не турбуватися про безпеку процедури, чистоту інструменту та красу ручок! 🍃 Адже у нас працюють майстри, які відрізняються професійним підходом у всіх аспектах nail-сервісу! 💎 ⠀ ✅Всі стерильні інструменти ВСКРИВАЮТЬСЯ ПРИ ВАС, доказ цього - відповідний індикатор на крафт-пакеті ⠀ ✅Використовуємо одноразові витратні матеріали для кожного клієнта, які після процедури утилізуються! ⠀ ✅Майстри працюють ВИКЛЮЧНО в одноразових рукавичках 🧤 ⠀ ✅Використовуємо професійні доглядові засоби преміальної якості, які не викликають алергії та є повністю безпечними для діток і навіть для вагітних дівчат 🧴 ✅Після кожної процедури ми проводимо прибирання зі спеціалізованими дезінфікуючими засобами 💫 ⠀ Ми суворо дотримуємося всіх етапів обробки робочого інструменту. Ваше здоров'я ВАЖЛИВО для нас! 👌 ЗАПИС НА ПОСЛУГИ: 💌 Онлайн через спеціальну форму 💌 За тел: +38 (066) 065-97-72 💌 В Direct Instagram (@nailstudiojolie) 💌 В Telegram (@nailstudiojolie)

Послуги

Знайомтесь з командою

Діана ТопМайстер
star 5
Діана ТопМайстер
Топ Майстер манікюру/педикюру
Таня ТопМайстер
star 5
Таня ТопМайстер
Топ Майстер манікюру/педикюру
Катя ТопМайстер
star 5
Катя ТопМайстер
Топ Майстер манікюру/педикюру

Питання / Відповіді

Ми знаходимося в історичному центрі Ужгорода, за хвилину ходьби від площі Корятовича прямо навпроти будівлі Хімфаку УЖНУ. Знайти нас досить легко по біленькому фасаду та лаконічній вивісці. Точна адреса: вул. Вакарова, буд. 5.
Так, звісно! Безпека процедури – наш основний пріоритет. Всі інструменти проходять процедуру стерилізації у суворій послідовності: замочка, промивання та сушіння, упаковка в індивідуальні крафт-пакети, стерилізація у спеціальному сухожарі.
Всі майстри нашої студії - висококваліфіковані фахівці, які люблять свою професію і розуміються на обслуговуванні клієнтів. Крім базових навичок кожен майстер має певну спеціалізацію: хтось чудово малює, хтось віддає перевагу обрізному манікюру замість апаратного, хтось доводить нарощування до досконалості. У нас також є майстри з вищою медичною освітою, які зможуть подбати про здоров'я ваших нігтів. Загалом вибір майстра - справа особистих симпатій. Однак, за якість роботи кожного з них ми ручаємося.
Так, роблять. Педикюру ми приділяємо особливу увагу. Студія оснащена одним професійним кріслом німецького виробництва, яке розкладається в кілька позицій і дозволяє зробити процедуру максимально зручною та комфортною як для клієнта, так і для майстра. Для педикюру використовується спеціальний апарат з автоматичним всмоктуванням пилу, що утворюється протягом процедури.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис