Лазерна епіляція Hidden Beauty

вулиця Шевченка 25, Львів, 79039, Україна
star 5

Про нас

Кабінет лазерної епіляції Hidden Beauty. Діодний лазер нового покоління, з потрійною системою охолодження Pacer one PRO(2021 року). Косметологи з вищою медичною освітою з досвідом роботи понад 3 роки! Розташовані в центральній частині міста (ЖК "Велика Британія"), є місця для паркування.

Послуги

Питання / Відповіді

Ні, оскільки лазер впливає на пігмент меланін, який міститься у волосяній цибулині темно-коричневого або чорно волосся.
Для отримання ефекту (80-95%) необхідно пройти курс з лазерної епіляції, що складається з 8-10 процедур.
НІ! Лазерна епіляція не викликає онкологічні захворювання, оскільки лазер випромінює інфрачервоне світло. Натомість доведено, що ультрафіолетове (сонячне) випромінювання значно підвищує ризик виникнення онкологічних захворювань.
Необхідно поголити зону проведення процедури за 5-10 годин до лазерної епіляції. Забороняється: Використовувати віск, шугарінг, електроелілятор та будь-які інші методи депіляції за З тижні до процедури та весь курс можна лише голитися; Засмагати будь-яким чином 2 тижні перед процедурою; Використовувати засоби з вмістом спирту на ділянках проведення процедури у день процедури; Вживати антикоагулянти, антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони та інших аналогічних (подібних) препаратів за два тижні до проведення процедури лазерної епіляції.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис