Салон краси Golden Beauty Studio

вулиця Небесної Сотні 53А, Кременчук, 39600, Украина
star 5.0

Про нас

Golden Beauty Studio – місце, де кожна робота як витвір мистецтва🤍 ⠀ Наші майстри – це наша гордість! Ми дійсно пишаємося кожним членом нашої команди, адже можна зробити найкрутіший ремонт, можна купити найдорожче супер обладнання, але не можна змусити людину так щиро і віддано любити свою справу😌 ⠀ Наші майстри – справжні профі! Вони розуміють клієнта з півслова, тож поки вони працюють – ви відпочиваєте. ⠀ Більше про наших майстрів та їх філософію дивіться у розділі «Команда» та у нашому інстаграм аккаунті. ⠀ Дякуємо, що обрали нас! До зустрічі у Golden Beauty Studio🕊

Послуги

Знайомтесь з командою

Кристина Тертишник
star 5.0
Кристина Тертишник
Перманент брів, губ та міжвійки
Марія Савоненко
star 5.0
Марія Савоненко
Перманент брів та губ
Анна Лашко
star 5.0
Анна Лашко
Перманент брів/лазерне видалення/ламінування вій
Євгенія Маєвська
star 5.0
Євгенія Маєвська
Ламінування вій/оформлення брів

Питання / Відповіді

Майстри нашої студії використовують найкращі кремові анестетики до та під час проведення процедури, щоб максимально позбавити Вас неприємних відчуттів. 80% клієнтів нашої студії засинають на процедурі, адже лежати 2 години з закритими очима і не заснути – досить непросте завдання, за умови, що больових відчуттів майже немає.
Процедура триває близько двох годин і складається з кількох етапів: промальовка форми, знеболення і безпосередньо нанесення пігменту. Корекція триває 1-1,5 години.
Від 5 до 14 днів, в залежності від типу шкіри і фізіологічних особливостей організму. Повне заживлення близько 30 днів, після чого рекомендована процедура корекції.
Це абсолютно нормально. Це пов'язано з тим, що Ваша шкіра зараз знаходиться в стадії активної регенерації. Під корочками утворилася нова ділянка шкіри, більш щільніша і непрозора. Пігмент під нею здається дуже блідим або непомітний зовсім. Пігмент проявиться через 3-4 тижні. Якщо вам не вистачає насиченості кольору після повного загоєння перманента, слід зробити корекцію.
Іноді навіть різні ділянки шкіри однієї брови ведуть з пігментом себе по різному. Тому не переживайте, якщо у Вас після першої процедури залишилася невелика асиметрія або різниця в кольорі. Для того, щоб це виправити існує корекція.
Брови не можна піддавати тривалій дії води (гаряча ванна, сауна, басейн) до повного сходу кірочок. Це пов'язано з тим, що саме скоринка допомагає утримувати пігмент в шкірі. Якщо її намочити або пошкодити іншим чином - дуже висока ймовірність того, що на цьому місці пігмент не приживеться і залишиться пробіл.
На 3-7 день після процедури на бровах утворюється легке лущення, воно проходить приблизно через тиждень. Вигляд при цьому цілком презентабельний і Ви вільно можете ходити на роботу і виходити з дому.
Форму ми підбираємо разом з клієнтом. Майстер обов’язково промальовує форму перед процедурою, ви коментуєте і погоджуєте ескіз. Якщо Вас щось не влаштовує - будемо шукати компроміс, поки не узгодимо обрану Вами форму, скільки б часу це не вимагало, адже результат відіб'ється на Вашому обличчі!
Менструація не є протипоказанням для перманентного макіяжу. Менструація знижує захисні функції організму, при цьому істотно збільшується чутливість. Якщо є можливість, процедуру краще відкласти на тиждень.
Оновлювати потрібно буде приблизно раз на рік, все залежить від Вашого способу життя (наприклад, якщо Ви любите засмагати або часто відвідуєте солярій - то в цьому випадку повторна процедура може знадобитися набагато раніше). Після кількох оновлень, може (але так буває не завжди) збільшитися інтервал між процедурами до 2-3 років. Але в будь-якому випадку заздалегідь передбачати, скільки пігмент протримається неможливо, потрібно враховувати безліч чинників (особливості метаболізму і шкіри, Ваш стиль життя, догляд за шкірою після процедури та ін.). У будь-якому випадку, майте на увазі - перманентний макіяж - це процедура, яку неможливо зробити раз і назавжди.
Перманент - це стрес для організму, хоча і невеликий. У період вагітності, в організмі жінки відбуваються гормональні зміни, тому майстер не може дати 100% гарантії щодо якісного заживлення перманенту, тому краще почекати до народження дитини.
Ніякої шкоди для вас або дитини не буде. Але при годуванні груддю в перші півроку після народження дитини в організмі залишається підвищений гормональний фон. В наслідок цього пігмент може не засвоюватись органімом і буде інтенсивно виводитись із шкіри. Тому будь-який досвідчений майстер, порадить вам робити процедуру татуажу, не раніше ніж через 4-6 місяців після народження дитини.
Пудрове напилення суттєво відрізняється від татуажу. Татуаж – звичайне татуювання на тілі (пігмент проникає глибоко в дерму на 1,5-2 мм). Під час проведення процедури пудрового напилення пігмент вводиться неглибоко (на 0,3-0,5 мм).
Сліди перманентного макіяжу іноді можуть залишатися дуже на довго (3-5 років). Але в хорошій якості перманентний макіяж брів, виконаний вперше, з однією повторною процедурою (корекцією) тримається від 1 до 3 років.
Згодом (а в кожному разі цей проміжок індивідуальний, але в середньому це рік - півтора) перманент починає втрачати насиченість. Звичайно, Ви не прокинетеся одного ранку зовсім без перманенту, колір йде поступово. Як тільки ви помічаєте ці зміни, значить пора на оновлення. Адже Ви стрижете, фарбуєте або доглядаєте за нігтями постійно? Шкіра, так само, регенерується безперервно, і періодично потрібно оновлення.
Після процедури потрібно утриматися від тактильного контакту, тобто не рекомендується чіпати брови руками. Правильний догляд після перманенту брів полягає у відмові від використання косметичних засобів (маски, скраби, пілінги). Забороняється відвідування лазень, саун, басейнів та інших громадських місць, де прямий контакт може призвести до інфікування. Протипоказано тривалий вплив прямих сонячних променів і відвідування солярію.
Через неділю після проведення процедури ви можете спокійно мочити цю ділянку шкіри.
Корекція робиться мінімум через місяць після первинної процедури. Процедура вважається корекцією (і проводиться за ціною корекції) до 3 місяців після основної процедури. Після 3 місяців це вже оновлення, яке проводиться за відповідною ціною (70% від повної вартості)
Так, це значно зекономить ваш час, але лежати близько 7 годин досить складно (одна зона займає не менше двох годин + перерви), тому записуючись на кілька зон одночасно розраховуйте свої сили.
Ми зробили все, щоб зробити перманент максимально доступним. Корекція, і первинна процедура може коштувати по різному, в залежності від того, до якого майстра Ви записуєтеся, на яку дату і скільки часу залишається до процедури. Взагалі, корекція коштує 50% від вартості первинної процедури.
Наносити косметику ви можете тільки після того, як зійдуть скоринки. Інакше це може вплинути на приживлення пігменту.
Максимально ранній термін корекції - 1 місяць. Справа в тому, що шкіра після процедури регенерується не тільки зовні (це видно), але і відбувається регенерація тканин всередині (цього Ви вже не побачите). Тому, щоб уникнути шрамів та нерівномірного приживлення пігменту рекомендується такий термін.
При відвідуванні солярію і знаходженні на сонці необхідно наносити на зону перманенту сонцезахисний крем з SPF фактором 30-50, так як техніка поверхнева і пігмент дуже схильний до вигоряння.
Техніка пудрового напилення на сьогоднішній день найбільш ефективна і дозволяє виконувати роботи будь-якої складності і на будь-якому типі шкіри. Якщо у вас специфічні проблеми чи захворювання шкіри, найкращий варіант - проконсультуватися з дерматологом перед тим, як Ви вирішите робити процедуру.
Така процедура проводиться за повною вартістю, оскільки ми несемо відповідальність за результат. Нам не відомо, яким пігментом і на якій глибині була зроблена перша процедура.
Ремувер – це спеціальний хімічний склад, який вводиться під шкіру за допомогою апарату для перманентного макіяжу. На відміну від лазера ремувер не руйнує пігмент, що знаходиться всередині шкірного покриву, а виводить його з організму в незмінному вигляді. Тому цей метод відрізняється набагато більшою безпекою для шкіри та здоров'я людини загалом.
Це індивідуально. Кількість процедур залежить від глибини, складу та щільності пігменту. Для того, щоб ми могли дати вам більш точну відповідь, необхідно, щоб ви підійшли на консультацію до наших фахівців з видалення.
Зазвичай, хна тримається на шкірі близько 7-10 днів та 30-45 днів на волосинках. Фарба змивається трохи швидше, на шкірі тримається близько 4-6 днів та 3 тижнів на волосинках.
Довготривала укладка брів — це ламінування волосків і закріплення їх у потрібному напрямку. Процедура забезпечує глибокий догляд, відновлення та миттєво змінює вигляд ваших брів.
Чорною фарбою в чистому вигляді ми не користуємося взагалі. Відтінок, як правило, підбирається під колір вашого волосся.
Спочатку майстер малює каркас та узгоджує ширину і форму брів з клієнтом, і тільки потім майстер наносить фарбник.
Так, можна. Але перед процедурою треба обов'язково зволожувати шкіру та не використовувати продукти що сприяють сухості (звичайне мило, пінки, мило для укладання брів та інше).
Доглянуті та укладені брови будуть радувати вас впродовж 1,5 - 3 місяців. Точна тривалість ефекту залежить від природних особливостей і того, як ви будете доглядати за своїми бровами після салонної процедури
Ні, на жаль фарбувати брови у такому разі не можна.
Стрижка за допомогою ножиць або тримера порушує форму волосся. У своєму природному вигляді кожен волосок брови стає тоншим на кінчику, а часто — ще й світлішим. Якщо ж кінчики обрізають, то замість волосся залишаються товсті жорсткі "пеньки", не надто схожі на природні брови.
Фарбувати брови фарбою можна не частіше 1 разу на 2-3 тижні, хною не частіше 1 разу на місяць.
Щоб макіяж добре тримався важливо не нехтувати підготовкою шкіри до нанесення макіяжу. Ми рекомендуємо за день до макіяжу зробити зволожуючу маску для обличчя, поскрабувати та зволожити губи, за 3-4 дні до макіяжу зробити корекцію брів у майстра (можна з фарбуванням, але не яскравим), а також уникати глибоких пілінгів за 1-2 тижні до макіяжу.
Якщо ваша шкіра схильна до жирності рекомендуємо мати з собою матуючі серветки. Також візьміть з собою блиск для губ, улюблений карандаш чи помаду.
Це процедура, спрямована на відновлення брів після частого фарбування, довготривалого укладання брів і навіть від природи жорстких, позбавлених густоти брів. Впливаючи на волоски і шкіру, препарат сприяє зростанню, усуненню ламкості, запобігає появі сивини, пом'якшує жорсткі волоски.
Так, але у разі алергії на барвник, процедуру можна робити без фарбування.
Так, фарбування вій входить у вартість ламінування.
Так, але ці періоди є відносними протипоказаннями до проведення процедури, тому майстер не може дати 100% гарантії завитка, оскільки це гормональний період.
Корекція не є обов'язковою.
У першу добу вії НЕ можна: мочити, чіпати руками, фарбувати, спати обличчям у подушку, наносити жирні креми на віки, відвідувати лазню та сауну. Через 24 години можна робити все, що захочеться.
Так, але не раніше ніж через 24 години.
Вони стануть міцнішими, щільними і об`ємними, набудуть більш насичений колір. Процедура працює відразу в двох напрямках: покращує зовнішній вигляд вій і робить їх більш здоровими, запобігаючи ламкості і випадання. Схожий ефект досягається при нарощуванні, але нарощені вії на відміну від ламінованих виглядають ненатурально і відразу ж видають, що їхня краса досягнута штучним шляхом. Вже після першої процедури обсяг і щільність ваших вій збільшиться на 30%, вони будуть виглядати яскравими і блискучими. Процедура дуже актуальна для дівчат, які не користуються тушшю, оскільки і без декоративної косметики ваші очі будуть виглядати чудово.
Тривалість ефекту після ламінування залежить від багатьох чинників: інтенсивності росту вій, вибору препарату для процедури, кваліфікації майстра і інших. Зазвичай ефект тримається від 1,5 до 3 місяців. Завиток не розкручується, а поступово йде в процесі оновлення.
Є кілька протипоказань до ламінування вій: - алергічні реакції на склади; - чутлива слизова; - захворювання очей; - вагітність і лактація — відносні протипоказання до проведення ламінування, у цьому випадку майстер не дає гарантій щодо завитка, оскільки це гормональний період.
Повторну процедуру ламінування ми рекомендуємо робити не частіше одного разу на 2 місяці. Для повторної процедури потрібно, щоб оновилося хоча б 70% вій.
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис