Зараз всі ми перебуваємо в нескінченній поспіху і суєті справ, телефони і соціальні мережі забирають багато часу, це позначається на якості життя. Салони краси та самостійні майстри манікюру постійно ведуть запис по телефону, в месенджерах, при особистій зустрічі. Всю інформацію адміністратори і майстри переносять в особистий журнал запису або в нотатки. Такий формат записи не тільки забирає час, але і утворює хаос.

Нестиковки по часу, людська неуважність, повторювані або схожі імена клієнтів, ризик втрати даних - все це, великий клубок проблем який веде за собою запис клієнтів в особистий журнал. Запис на процедури - це початковий етап комунікації з клієнтом, тут повинен бути порядок і система.

EasyWeek – програма для салонів краси і індивідуальних майстрів для онлайн записи клієнтів. EasyWeek це якийсь щоденник для майстрів з повним пакетом ефективних функцій. Онлайн щоденник записи структурує процеси, і крім основної функції запису, збирає всю інформацію про клієнтів, формуючи їх онлайн базу.

Крім цього, EasyWeek включає в себе автоматичні повідомлення клієнта про призначену записи, з можливістю налаштовувати їх частоту і періодичність. Також, Ви зможете заздалегідь сповістити клієнта про необхідного запису, якщо процедура має постійну періодичність.

Сервіс EasyWeek – відмінна маркетингова стратегія. Програма аналізує інтереси клієнта і пропонує йому супутні процедури, це дозволяє відстежувати тенденції і формувати систему просування.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
  1. EasyWeek
  2. > Бізнес
  3. Менеджмент
  4. Технології
  5. Комунікації
  6. Best practice
  7. Обладнання
  8. CRM для бізнесу
  9. Дизайн
  10. Маркетинг