МЕРЕЖА МАСАЖНИХ КАБІНЕТІВ ESTETIST.TEAM

Адреса компанії на мапі (4 локації):
star 5

Про нас

МЕРЕЖА МАСАЖНИХ КАБІНЕТІВ "ESTETIST.TEAM" - МИ ПРОДАЄМО ЧАС. Масаж - це базова потреба сучасної людини. Питання регулярного масажу ми закрили лояльними цінами та найкращим сервісом наданих послуг. Ми розробили зручну і зрозумілу систему абонементів, тепер наші клієнти ходять до нас довічно. ЩОРАЗУ, ВІДВІДУЮЧИ НАС В ESTETIST.TEAM, Ви обираєте ТОЙ ВИД МАСАЖУ, ЯКИЙ ВАМ НАЙБІЛЬШЕ НЕОБХІДНИЙ І / АБО ХОЧЕТЬСЯ ОТРИМАТИ САМЕ СЬОГОДНІ, ТУТ І ЗАРАЗ. Оформлюючи абонемент в нашій мережі масажних кабінетів, Ви платите лише за час сеансу, саме тому МИ ПРОДАЄМО ЧАС (сеанси масажу тривалістю 30, 60 та 90 ХВИЛИН НА ВИБІР). ВИД І ТЕХНІКУ масажу, ЗОНИ ДІЇ, ІНТЕНСИВНІСТЬ - обговорюйте ОСОБИСТО З ФАХІВЦЕМ МАСАЖИСТОМ, ЯКИЙ БУДЕ З ВАМИ ПРАЦЮВАТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ДЕНЬ ВАШОГО ВІЗИТУ. ЗА ОДИН СЕАНС масажу, МОЖЛИВО, відпрацювати декілька ЗОН, ГОЛОВНИЙ РЕСУРС - ЧАС. РОЗКАЖІТЬ ВАШОМУ ФАХІВЦЮ, НА ЯКІ ЗОНИ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ АКЦЕНТ, ПОЧИНАЮЧИ З МАСАЖУ ШИЇ, ЗАКІНЧУЮЧИ ВСІМ ТІЛОМ, І ОБОВ'ЯЗКОВО, ТОМУ ЧИСЛІ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ. Така система абонементів дуже зручна, зрозуміла та прозора. Ніяких підводних каменів і додаткових витрат. Тільки відмінне самопочуття і прекрасний настрій. Це є правда, ми відпускаємо тільки з посмішкою! Команда ESTETIST.TEAM бажає Вам виключно здоров'я, краси, позитиву і тільки широкої посмішки! Слідкуйте за оновленнями, новинами та унікальними пропозиціями! Вподобайте та підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах Instagram і Facebook. Є бажання стати частиною нашої команди?, чекаємо на резюме з фото на пошту: info@aleksandrestetist.com

Послуги

Відділення

ESTETIST.TEAM foto 01
“ESTETIST.TEAM на ОДЕСЬКІЙ (будується)”
starstarstarstarstar
ESTETIST.TEAM foto 01
“ESTETIST.TEAM на САЛТІВСЬКОМУ ШОСЕ”
starstarstarstarstar
Пн - Нд: 10:00 - 20:00
ESTETIST.TEAM foto 01
“ESTETIST.COACH (навчання)”
starstarstarstarstar
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
ESTETIST.TEAM foto 01
“ESTETIST.COSMETICS (косметика)”
starstarstarstarstar
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Питання / Відповіді

Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис
На масаж беріть только собі та гарний настрій! Для шкірного клієнта ми вікорістовуємо Індивідуальні одноразові матеріали.
З Протипоказаннями послуг | процедур, что Надаються в масажних кабінетах "ESTETIST.TEAM" можете ознайомітіся в меню сайту: вкладка "ПОСЛУГИ" - ПРАВИЛА І Етикет "ESTETIST.TEAM"
Так. Як що з яких причин Ви не можете прийти у заброньовану годину, просимо скасовуваті або змінюваті годину Вашого візіту безпосередно в день процедури, що не менше, чем за 6 годин, а Попередній записами, що не менше, чем за добу. В ІНШОМУ випадки, вважається як Виконання послуги.