МЕРЕЖА МАСАЖНИХ КАБІНЕТІВ ESTETIST.TEAM

star 5

Про нас

МЕРЕЖА МАСАЖНИХ КАБІНЕТІВ "ESTETIST.TEAM" - МИ ПРОДАЄМО ЧАС. Масаж - це базова потреба сучасної людини. Питання регулярного масажу ми закрили лояльними цінами та найкращим сервісом наданих послуг. Ми розробили зручну і зрозумілу систему абонементів, тепер наші клієнти ходять до нас довічно. ЩОРАЗУ, ВІДВІДУЮЧИ НАС В ESTETIST.TEAM, Ви обираєте ТОЙ ВИД МАСАЖУ, ЯКИЙ ВАМ НАЙБІЛЬШЕ НЕОБХІДНИЙ І / АБО ХОЧЕТЬСЯ ОТРИМАТИ САМЕ СЬОГОДНІ, ТУТ І ЗАРАЗ. Оформлюючи абонемент в нашій мережі масажних кабінетів, Ви платите лише за час сеансу, саме тому МИ ПРОДАЄМО ЧАС (сеанси масажу тривалістю 45, 60 та 90 ХВИЛИН НА ВИБІР). ВИД І ТЕХНІКУ масажу, ЗОНИ ДІЇ, ІНТЕНСИВНІСТЬ - обговорюйте ОСОБИСТО З ФАХІВЦЕМ МАСАЖИСТОМ, ЯКИЙ БУДЕ З ВАМИ ПРАЦЮВАТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ДЕНЬ ВАШОГО ВІЗИТУ. ЗА ОДИН СЕАНС масажу, МОЖЛИВО, відпрацювати декілька ЗОН, ГОЛОВНИЙ РЕСУРС - ЧАС. РОЗКАЖІТЬ ВАШОМУ ФАХІВЦЮ, НА ЯКІ ЗОНИ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ АКЦЕНТ, ПОЧИНАЮЧИ З МАСАЖУ ШИЇ, ЗАКІНЧУЮЧИ ВСІМ ТІЛОМ, І ОБОВ'ЯЗКОВО, ТОМУ ЧИСЛІ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ. Така система абонементів дуже зручна, зрозуміла та прозора. Ніяких підводних каменів і додаткових витрат. Тільки відмінне самопочуття і прекрасний настрій. Це є правда, ми відпускаємо тільки з посмішкою! Команда ESTETIST.TEAM бажає Вам виключно здоров'я, краси, позитиву і тільки широкої посмішки! Слідкуйте за оновленнями, новинами та унікальними пропозиціями! Вподобайте та підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах Instagram і Facebook. Є бажання стати частиною нашої команди?, чекаємо на резюме з фото на пошту: estetist.assistent@gmail.com

Послуги

Знайомтесь з командою

ALEKSANDR| 💎ESTETIST
Керівник. Власник бренду ALEKSANDR ESTETIST® Масажист-естетики по обличчю і тілу. Ін´єкційне схуднення.
МІШАНЯ| 🧧МИШАО
Масажист. Фахівець з медичною освітою. Володіє класичними техніками масажу, корекція фігури.
АНЕТКА| 🐭МИШКА
Адміністратор. Вирішує питання. Персональний асистент керівника. Адміністратор проектів.

Відділення

ESTETIST.TEAM foto 01
“ОФІС ALEKSANDR ESTETIST™”
starstarstarstarstar
ESTETIST.TEAM foto 01
“ESTETIST.TEAM Дарвіна”
starstarstarstarstar
ESTETIST.TEAM foto 01
“ESTETIST.TEAM Одеська НЕЗАБАРОМ”
starstarstarstarstar

Питання / Відповіді

Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис
На масаж беріть тільки себе та гарний настрій! Для кожного клієнта ми використовуємо індивідуальні одноразові матеріали.
З протипоказаннями послуг|процедур, що надаються в масажних кабінетах "ESTETIST.TEAM" можете ознайомитися в меню сайта: вкладка "ПОСЛУГИ" - ПРАВИЛА І ЕТИКЕТ "ESTETIST.TEAM"
Так. Якщо з якихось причин Ви не можете прийти у заброньовану годину, просимо скасовувати або змінювати час Вашого візиту безпосередньо в день процедури, не менше, ніж за 6 годин, а попередній запис, не менше, ніж за добу. В іншому випадку, вважається як виконання послуги.