|МАСАЖ |КОСМЕТИКА & |ESTETIST ALEKSANDR ESTETIST

Адреса компанії на мапі (3 локації):
star 5

Про нас

Ласкаво прошу до світу естетики, краси, буяння фарб і звісно молодості. Я Вас Вітаю! Мене звати Олександр, я практикуючий масажист-естетист по догляду за шкірою обличчя й тіла. Масаж - це базова потреба сучасної людини. Питання регулярного масажу я закриваю професійним досвідом й найкращім сервісом надаваємих послуг. Для самостійного запису на сеанс масажу, або СПА-процедури, скористайтеся сервісом онлайн-бронювання за посиланням на цій сторінці. Я на Вас чекатиму за адресою: місто Київ, вулиця Джона Маккейна 20. СПА САЛОН "RAKUENA" Окрім масажу, з 2020 року, я займаюся розвитком власного косметичного бренду ALEKSANDR ESTETIST cosmetics. Косметика рекомендована для повноцінного догляду за шкірою обличча. СВІТ ESTETIST Дізнавайтесь більше цікавих фактів про історію створення компанії, та походження назв брендів на моєму сайті: http://estetist.tilda.ws ⠀ Залишайтесь на зв’язку щоб своєчасно отримувать Інформацію про новинки та спеціальні пропозиції. Чат у Telegram: https://t.me/estetist_brand

Послуги

Відділення

“ESTETIST.TEAM”
starstarstarstarstar
ALEKSANDR ESTETIST foto 01
“ESTETIST.COACH (навчання)”
starstarstarstarstar
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
ALEKSANDR ESTETIST foto 01
“ESTETIST.COSMETICS (косметика)”
starstarstarstarstar
Пн - Нд: 10:00 - 20:00
ALEKSANDR ESTETIST foto 01
“ESTETIST.MASSAGE (масаж)”
starstarstarstarstar
Сб: 10:00 - 21:00

Питання / Відповіді

Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис
На массаж берите только себя и хорошее настроение! Для каждого клиента мы используем индивидуальные одноразовые материалы.
С Противопоказаниями услуг | процедур, что предоставлены в массажных кабинетах "ESTETIST.TEAM" можете ознакомиться в меню сайта: вкладка "УСЛУГИ" - ПРАВИЛА И ЭТИКЕТ "ESTETIST.TEAM"
Да. Если по каким-либо причинам Вы не можете прийти в забронированное время, просим отменять или изменять время Вашего визита не меньше, чем за 6 часов. В противном случае, услуга считается выполненной.