CRM - про головне

Сьогодні, коли бізнес змушений бути більш гнучким і знаходити способи ще більшою комунікації з клієнтами, все більш актуальними стають розробки в сфері маркетингу. Говорячи про взаємодію з клієнтами, на думку спадає широко поширена система управління взаємовідносинами з клієнтами, більш відома, як CRM система. Така система, активно використовується у всіх сферах бізнесу, а головний її принцип - висока клієнтоорієнтованість. У філософії освіти CRM системи, центром бізнесу визначається клієнт, за рахунок чого, основним напрямком розвитку компанії є маркетинг високих продажів і якісного обслуговування.

Фокусування бізнесу на задоволенні клієнта, в основному, необхідна для сфери послуг, в тому числі і для салонів краси. Завдяки активному розвитку CRM, почали з'являтися програмні продукти, призначені для автоматизації взаємодії з відвідувачами салонів краси. Такі програми, сприяють оптимізації продажів, збільшення потоку відвідувачів і поліпшенню рівня обслуговування.

muzhchina-smotrit-v-planshet-v-salone-krasoty

CRM в бізнесі

Програма для салонів краси Easy Week - яскравий приклад успішного впровадження CRM в бізнес. Головним завданням сервісу EasyWeek є спрощення процесу запису клієнтів на процедури в салон краси. Автоматизуючи процес запису, EasyWeek сприяє оптимізації бізнесу в цілому. CRM програма забезпечує комфортну і швидку запис в салон краси, мінімізуючи можливі витрати для клієнта. За рахунок цього, бізнес базується в першу чергу, на задоволенні потреб клієнта, що є основним змістом CRM.

Головною перевагою наявності CRM системи в Вашому салоні краси - це збільшення оборотів, гарантоване при установці програми для запису в салон краси. Крім цього, значним плюсом для бізнесу в сфері послуг є спрощення рутинних процесів, і без того складний бізнес з величезною кількістю щоденних завдань, потребує розвантаження і автоматизації як ніхто інший.

EasyWeek - програма, яка робить життя підприємців простіше, звільняючи від записи клієнтів, формуючи їх інформаційну базу, автоматизуючи процес повідомлення клієнтів і подальшої комунікації з ними. Такий величезний пласт роботи виконує лише один сервіс, замінюючи адміністратора салону, який чітко і без накладок виконує свої функції.

Актуальність системи

Бізнес необхідно постійно модернізувати, встигати стежити за трендами і напрямками інтересів населення. З огляду на нинішню прив'язку людей до соціальних мереж і гаджетам, необхідно і важливо спрямовувати сили в цю сторону. Багатьом людям, з появою спеціалізованих додатків і програм, куди простіше стало жити в соціумі. Велика кількість людей не люблять спілкування по телефону або губляться при особистій зустрічі, це стосується і записи в салон краси. З появою програми для салонів краси EasyWeek, яка підходить не тільки для людей, які люблять спілкування онлайн, але і для тих, хто береже свій час. Економія часу і зусиль, це одна з першорядних цілей створення універсального сервісу для салонів краси. CRM сервіс EasyWeek підвищує ефективність бізнесу, покращує якість сервісу, а також, маркетингові показники.

Про роботу сервісу

Принцип роботи програми досить простий, реєструючи салон краси на сервісі, Ви отримуєте доступ до віджету на Ваш сайт, або посилання, по якій можна перейти на сайт Вашого салону краси. Клієнт звернувшись на сайт, має красиво і зручно влаштовану систему запису в салон, де самостійно вибирає детально описану послугу, вільні дату і час, майстри і залишає контактні дані. Після чого, сервіс EasyWeek формує запис і повідомляє клієнта і майстра про призначену записи завчасно.

Салон краси має можливість відстежувати запис на процедури, дізнається про найбільш затребуваних послуги і бачить повну картину наданих послуг. Завдяки EasyWeek набагато простіше контролювати запис клієнтів, контактувати з відвідувачами і формувати базу клієнтів, всі ці процеси автоматизуються, залишається тільки контролювати і аналізувати. Універсальна система дозволяє підвищити ефективність робочого процесу в салоні краси, а також значно знижує ймовірність помилок і махінації під час запису клієнтів.

Таким чином, перед Вами зручна і доступна система запису клієнтів, в якій легко працювати. Програма для салонів краси є найпростішим способом записатися на послугу, вона комфортна для використання з будь-яких пристроїв як для клієнтів, так і для власників салонів краси.

devushka-vedet-zapis-na-bumage-i-v-kompiutere

Значні переваги

CRM система EasyWeek дозволяє стежити за інтересами Ваших клієнтів, формуючи базу і аналізуючи індивідуальні дані відвідувачів салону краси. Завдяки такій гнучкою і універсальною програмою, Ви можете забезпечити систему залучення і утримання клієнтів, завдяки комплексному аналізу їх інтересів. Інформація про клієнта - це цінні знання, якими необхідно користуватися.

Ще один великий плюс в програмі EasyWeek - постійний доступ до запису, клієнтові не доведеться чекати відкриття салону або стояти в черзі для запису на процедури, витрачаючи на це багато часу. Сервіс доступний цілодобово і не має часових обмежень.

Сучасне рішення EasyWeek

Головне питання для підприємця: "Скільки коштує все це задоволення?" На даний момент сервіс EasyWeek на території України надає дуже гнучкі умови, а значить, саме час протестувати сервіс у Вашому салоні краси.

З огляду на всі переваги переходу до CRM програмі EasyWeek, питання про її потреби повинен бути вичерпаний. Слід зазначити, що клієнт, частіше за все, вибере салон краси максимально сучасний і зручний в плані обслуговування. Автоматизована функція запису - це крок до модернізації бізнесу і оптимізації всіх його процесів.

Сервіс записи клієнтів в салон краси EasyWeek - незамінний помічник, якому сміливо можна довірити рутинну роботу, при цьому, отримуючи безліч додаткових функцій і інформації. EasyWeek - свобода від рутини і гарантований результат. Завдяки універсальному сервісу, салон краси наповниться задоволеними сервісом клієнтами, які однозначно стануть постійними.

Такими перевагами володіє не кожен CRM сервіс, повний облік записи, комунікація з клієнтами та майстрами, аналіз інтересів і формування клієнтської бази і в першу чергу, забезпечення комфорту для клієнта і бізнесу. EasyWeek забезпечить Ваш бізнес якісним маркетинговим обслуговуванням і довгостроковими відносинами з відвідувачами.

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
  1. > Бізнес
  2. Менеджмент
  3. Технології
  4. Комунікації
  5. Обладнання
  6. CRM для бізнесу
  7. Дизайн
  8. Маркетинг