Зміст

 1. Чому в індустрії краси не обійтися без CRM

 2. CRM у бізнесі

 3. EasyWeek для салонів краси

 4. Переваги EasyWeek для власників салонів

 5. CRM для бізнесу – це дорого чи вигідно?

#1 Чому в індустрії краси не обійтися без CRM

Сьогодні, коли бізнес змушений бути більш гнучким та регулярно коригувати способи комунікації з клієнтами, дедалі актуальнішими стають розробки у сфері маркетингу.

Говорячи про взаємодію зі споживачами, на думку спадає сучасна система управління стосунками з клієнтами, більш відома як CRM. Вона активно використовується у всіх сферах бізнесу, а головний її принцип – висока клієнтоорієнтованість. У філософії створення CRM центром бізнесу стає споживач, а всі бізнес-процеси спрямовані на підвищення якості обслуговування та задоволення клієнтів.

Фокус на клієнті є особливо актуальним для сфери послуг, зокрема, для салонів краси.

Стрімкий розвиток технологій спонукав компанії по всьому світу до розробки програмного забезпечення для бізнесу. З часом, ринок наповнився безліччю автоматизованих сервісів з різним функціоналом – від онлайн запису до обліку товарів і розрахунку зарплати.

Завдяки CRM салони краси отримали можливість делегувати всю рутину програмі, щоб краще сфокусуватися на розвитку культури обслуговування.

CRM – Customer Relationship Management – ​​це система управління стосунками з клієнтами. Це автоматизована програма, яка значно спрощує ведення бізнесу. На практиці доведено, що салон краси, який використовує CRM, обслуговує більше клієнтів та є більш прибутковим.

Є кілька критеріїв вибору програми для керування салоном:

 • Місце зберігання даних. Останнім часом актуальність набули онлайн-системи, для доступу до яких достатньо з'єднання з інтернетом.

 • Опції CRM. Для салону мегаактуальна наявність функції онлайн-запису, обліку товарів та матеріалів, зручний календар запису клієнтів та маркетингові інструменти.

 • Вартість програмного забезпечення та наявність техпідтримки. За цими параметрами лідером ринку є CRM EasyWeek.

Можливість самостійно записатися на процедуру в салоні в режимі онлайн – велика перевага перед конкурентами. Клієнти цінують, коли їм довіряють та не обмежують у часі. За допомогою EasyWeek можна записатись онлайн у режимі 24/7. Сервіс також дозволяє скасовувати або переносити бронювання, якщо плани змінились.

muzhchina-smotrit-v-planshet-v-salone-krasoty

#2 CRM у бізнесі

CRM програма для салонів краси EasyWeek – яскравий приклад успішного впровадження технологій. Головне завдання сервісу EasyWeek – спрощення процесу запису клієнтів на процедури у студії та центри краси.

Програма CRM забезпечує комфортний та швидкий запис у салон краси, мінімізуючи незручності та зберігаючи час клієнта, а також спрощуючи роботу адміністраторів. Записатися на стрижку і фарбування тепер можна будь-коли зі смартфона або домашнього комп'ютера. Не потрібно чекати на підтвердження дзвінків або спеціально приходити в салон.

CRM-система як засіб збільшення продажів у салоні

Головна мета та одночасно основна перевага програми CRM – збільшення обороту та прибутку компанії. Розберімось, що цьому сприяє:

 • Автоматизація більшості робочих процесів. Не секрет, що бізнес з величезною кількістю щоденних завдань потребує чіткого планування.

 • Інтеграція із різними сервісами. CRM дозволяє пов'язати ваш салон краси із соціальними мережами, інтернет-картами, месенджерами та іншими ресурсами. У випадку з EasyWeek йдеться про тисячі корисних інтеграцій.

 • Управління програмою лояльності. Вбудовані інструменти дозволяють власнику салону краси легко створювати та реалізовувати концепції взаємодії з відвідувачами.

 • Детальна статистика та аналітика. Кожному власнику салону важливо аналізувати роботу закладу. CRM для салонів краси надає таку можливість.

EasyWeek – програма, яка робить життя підприємців простішим, позбавляючи від стресу та емоційного вигорання. Всього один сервіс виконує величезний пласт роботи та виключає людський фактор.

Актуальність CRM

Бізнес необхідно постійно модернізувати та встигати стежити за трендами. Враховуючи нинішню залежність людей від соціальних мереж та гаджетів, необхідно спрямовувати сили в цей бік.

Онлайн-запис в салон краси – справжнісінька знахідка для людей, які звикли замовляти послуги через додатки в телефоні. Велика кількість клієнтів не люблять спілкування телефоном або ж губляться під час особистої зустрічі. З появою програми для салонів краси EasyWeek відпала потреба особистої присутності або телефонних розмов для запису на процедури.

Економія часу та зусиль – головна вигода від встановлення програми для салонів краси. CRM-сервіс EasyWeek підвищує ефективність бізнесу, покращує якість обслуговування та фінансові показники.

#3 EasyWeek для салонів краси

Принцип роботи програми досить простий: реєструючи салон краси в сервісі, ви отримуєте:

 • Віджет онлайн-запису на ваш сайт або посилання, яке зручно розміщувати у соціальних мережах, а також відправляти у месенджерах.

 • Якщо сайту немає, EasyWeek створить його для вас безкоштовно.

При записі в салон клієнт потрапляє на красиву та зручну сторінку запису, де самостійно вибирає:

 • послугу,

 • вільні дату та час,

 • майстра

 • свої контактні дані.

Після чого, сервіс EasyWeek формує запис та повідомляє клієнта та майстра про призначений час.

Власник салону краси та адміністратори завжди можуть відстежити календар запису через програму, а також виявити найбільш затребувані процедури та продажі кожного майстра.

Програма для студій краси EasyWeek також дозволяє:

 • відстежувати витратні матеріали,

 • продавати косметику,

 • пропонувати знижки постійним клієнтам,

 • заохочувати майстрів преміями.

Завдяки EasyWeek легко контролювати завантаження салону, контактувати з відвідувачами та формувати базу клієнтів. Усі робочі процеси автоматизуються, залишається лише стежити та аналізувати. Система значно знижує ймовірність помилок та махінацій під час запису клієнтів.

Таким чином, перед вами зручна та доступна система запису клієнтів, у якій легко працювати. Щоб розібратися з інтерфейсом EasyWeek, достатньо лише 15 хвилин. А якщо виникли складнощі, цілодобовий чат підтримки прийде на допомогу.

Програма для салонів краси є найпростішим способом записатись на послугу. Вона зручна для використання з будь-яких пристроїв як для клієнтів, так і для власників салонів краси.

devushka-vedet-zapis-na-bumage-i-v-kompiutere

#4 Переваги EasyWeek для власників салонів

CRM-система EasyWeek відстежує інтереси ваших клієнтів, аналізуючи особисті дані гостей салону краси. Завдяки цим даним власник бізнесу може ефективно налаштовувати рекламу, розробляти акційні пропозиції та знижки.

Ще один великий плюс програми EasyWeek – постійна можливість запису до салону. Клієнту не доведеться чекати на відкриття студії або стояти в черзі для запису на процедури. Сервіс доступний цілодобово та не має обмежень.

#5 CRM для бізнесу – це дорого чи вигідно?

Сервіс запису клієнтів у салон краси EasyWeek – незамінний помічник, якому сміливо можна довірити щоденну роботу, отримуючи при цьому безліч додаткових корисних функцій. EasyWeek – свобода від рутини та гарантований результат. Завдяки CRM салон краси зможе збільшити кількість постійних клієнтів.

Головне питання для підприємця: "Скільки коштує якісна CRM для салону краси?"

Сервіс EasyWeek в Україні дозволяє вибрати один із 7 тарифів, виходячи з розміру вашої компанії та кількості співробітників. Найбюджетніший варіант не перевищує щомісячної плати у 12 доларів.

Настав час оцінити ефективність сервісу у салоні краси. Хочемо відзначити, що перші 2 тижні тесту повного функціоналу програми є абсолютно безкоштовними!

Бажаємо успіху вашому бізнесу, і до зв'язку!

Команда EasyWeek

#эффективный менеджемент #барбершоп #салон красоты

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг