Салон краси CBrows Studio

вулиця Івана Мазепи 25-А, Кременчук, 39600, Украина
star 5

Про нас

Затишна студія у центрі міста 🙌🏻 Місце створення ідеальних ліній Тут працює творча команда БРОВІСТІВ

Послуги

Знайомтесь з командою

Вікторія Сич
star 5
Вікторія Сич
Бровіст/ламімейкер
Соня Gelman
star 5
Соня Gelman
Бровіст | Ламімейкер
Дарья Мазур
star 5
Дарья Мазур
Бровіст|ламімейкер

Питання / Відповіді

Є декілька факторів які впливають на цей вибір: - шкіра: якщо шкіра суха, або має невеликі лущення у зоні брів - фарбування хною не рекомендується, так як результат може бути не втішний і брови придбають вигляд "леопарду", у такому випадку використовуємо лише стійку фарбу - волосинка на бровах: якщо вона тоненька та світленька - можемо спокійно фарбувати хною, та навпаки якщо вона жорстка, чорна та наче проволока при фрбуванні хною стане ще більш жорсткою та темною - відбиток на шкірі: при фарбуванні стійкою фарбою (відтінок може буди від самого світлого до самого темного), але все ж таки фарбування буде більш ніжне, при фарбуванні хною відбиток на шкірі та самі лінії (незважаючи на відтінок) будуть більш чіткі - бажання кліента
Давайте для початку розберемось які етапи обробки інструментів повинні обов’язково бути: • дезинфекція - комплекс заходів які спрямовані на усунення збудників хвороб у т.ч. вірусів, грибів та інших мікроорганізмів • Передстерилізаційна обробка - очищення інструментів від дезінфікуючого засобу, залишків мікроорганізмів та залишків шкіри та іншого біоматеріалу. • Стерилізація - знищення усіх організмів які могли знаходитись на інструменті. Буває 2-х видів: хімічна та термічна Хімічна - це стерилізація за допомогою розчинів хімічних речовин. Термічна - стерилізація яка проходить під дією високих температур. Обидві стерилізації є надійним способом снищення усіх мікроорганізмів при умові що 3-ри етапи обробки були виповненні правильно. Тож в нашій студії інструменти проходять усі необхідні етапи обробки.
Ламінування - це процес змінення напряму росту волосинки. Якщо ми вже зруйнували старий скелетик війки і створили новий - закручений, по формі бігуді, то волосинка така і залишиться. Вії не розкручуються, а оновлюються. Тож до наступного ламінування вії на обох очах повинні змінитися на нові молоді волосинки на 80%. Оновлення вій зазвичай відбувається протягом 1.5-2 місяці. Частіше цю процедуру робити не можна. Вії не оновилися, на них вже були задіяні хімічні розчини, і якщо на одну й ту саму волосинку розчини буду впливати по декілька разів, волосинка просто пересохне і скоріш за все відвалиться. Надмірна дія хімічних речовин на вії призводить до сумних наслідків.
Віск буває двох видів: Віск для пушкового волосся - більш м’який та ніжний, для обличчя. Віск яким працюють по тілу - для щитинкового волосся, дуже цупкий. У зоні брів у нас є і пушкові волосинки і щитинкові. Для того щоб зовсім не звертатись по допомогу за пінцетом нам потрібно обрати віск більш жорсткий, який зможе за 1-2 підходи видалити усе волосся із зони брів, але…. Таким воском заборонено працювати на обличчі, а тим паче у зоні брів та під бровами де в нас дуже тоненька шкіра. Робота таким воском по обличчю може призвести до травмування епідермісу 🥺 Та нашкодити більше ніж допомогти. Тому максимум що можуть зробити бровісти для максимального та в одночас безпечного видалення волосків у зоні брів - це зробити мікс 50\50 для пушка та для більше жорстких волосків. Але все одно якість 2-3 волосинки все ж таки прийдеться видалити пінцетом, бо без ідеальної коррекції не буде ідеальних брів 🔥🫶🏻
Ламінування це найкращий спосіб повністю замінити туш для вій. 1.5-2 місяці вії закручені та відкритий погляд ( носибельність самого ламі, тобто закрутка на віях, залежить лише від швидкості обміну ваших вій, тобто якщо вії вже закрутились, вони не розкручуються поки не оновляться на нові війки) 3 тижні вії чорні, бо під час процедури ми їх фарбуваємо Туш не осипається під очима, не потрібно нічого змивати! Ця процедура лише для тих дівчат які полюбляють натуральність!
Для запису перейдіть за прямим посиланням: Онлайн-запис