Попит на послуги в сфері краси не вщухає останні чотири десятиліття. Спектр послуг розширюється, а майстри ще більше підвищують свій skill. Ринок beauty індустрії дуже насичений, і конкуренція досить велика. Зараз, на одному полі діяльності одночасно існують великі мережеві салони, середні і маленькі студії, а також, незалежні самостійні майстри.

Боротьба за ринок на сьогоднішній день, це не тільки змагання в якості виконаної роботи, що безумовно важливо в даній сфері, а й уміння грамотно продавати свої послуги і бути цікавим для клієнта. Іноді, великі салони краси поступаються в обслуговуванні і технічному розвитку, вільним майстрам, які активно розвивають діяльність онлайн.

Як зацікавити клієнта?

Основним завданням бізнесу вже кілька років є – привернути до себе клієнта, докласти максимум зусиль, щоб вибрали саме Вас. Найактуальніше спосіб бути цікавим і корисним для клієнта – заманити якістю і комфортом отримання послуг. Якщо за перше відповідальність тільки на майстрах, то друге вже давно взяла на себе програма онлайн записи клієнтів – EasyWeek.

EasyWeek – додаток для автоматизованої записи клієнтів. Програма розрахована як на великі салони краси, так і на індивідуальних підприємців, які надають послуги автономно.

У чому плюси?

Головною перевагою програми EasyWeek в автоматизації рутинних процесів бізнесу, які забирають багато часу. Час що витрачається на дзвінки, запис клієнтів в журнал та їх оприлюднення, Ви зможете використовувати ефективно і направляти сили в розвиток професійних навичок.

Крім цього, додаток сприяє зворотного зв'язку з клієнтами, що позитивно позначається на якості сервісу. Онлайн база клієнтів, яку формує EasyWeek, дозволяє бути в курсі інтересів своїх відвідувачів і планувати продажу.

Крім першорядних завдань, EasyWeek наповнений додатковими функціями, які грають ключову роль при виборі програми онлайн записи клієнтів. Настроювані повідомлення для клієнтів і майстрів, онлайн бронювання та скасування запису, аналіз інтересів і продажів послуг – все це, тільки доповнення.

Така насичена платформа онлайн записи, дозволяє салонам краси і майстрам beauty індустрії підвищити потік клієнтів і вийти на новий рівень продажів.

#программа для бизнеса #онлайн-запись

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
  1. EasyWeek
  2. > Бізнес
  3. Менеджмент
  4. Технології
  5. Комунікації
  6. Best practice
  7. Обладнання
  8. CRM для бізнесу
  9. Дизайн
  10. Маркетинг